Wszystkie pałki Donalda Tuska

Pałka policyjna i pałka medialna pełnią ważną rolę w demokracji liberalnej, szczególnie w demokracji stojącej na straży sojuszy wilka i hieny z polskimi owcami.

Zwłaszcza teraz, gdy kampania wyborcza w toku, a towarzysze z lewa i z… lewa zaczęli się młócić po wirtualnych łbach pragnąć wywołać wśród gawiedzi odpowiednią atmosferę walki i sporu o nowe imponderabilia.

Jednym z wodzirejów nadających ton jest Donald Tusk, według narracji słomianych patriotów niemiecko-ruski agent. Z kolei grupa cierpiąca na psychozę indukowaną OZE, w tym liczni qrwofile walczący m.in. o nieskrępowane prawo do nienawiści nazywają prezesa PiS agentem tylko ruskim. Na pierwszy rzut oka widać, że agent niemiecko-ruski jest zdecydowanie gorszy od agenta tylko ruskiego. W pozostałych sprawach, wbrew tworzonym pozorom, słudzy Ukrainy i Izraela nie różniąc się wcale, tworzą spójną koalicję chanukową.

Pałka zapałka, dwa kije, kto nie ukradnie ten kryje

Korzystanie z odpowiednio dobranych pałek jest bardzo ważne. Równie ważna jest synchronizacja. Najpierw pałujemy za antysyjonizm nazywany antysemityzmem, w chwilę potem za prorosyjskość. Ogólnie, na pewno nie wypada nie pałować za patriotyzm. Obowiązkowym jest pałowanie za ksenofobię, za antyfaszyzm i tu znów idzie w ruch pałka nazywana antysemityzmem. Zawsze, ale to zawsze należy pałować antyszczepionkowców, a od niedawna wszystkich cierpiących na robakofobię – niechęć do robaczanej mąki włączanej do jadłospisu dbającego o „klimat”, idioty.

Zgodnie z przewidywaniem pesymistów już niedługo siła policyjnej pałki wzrośnie o siłę ukraińskich dezerterów i weteranów. Projekt włączenia Ukraińców do nowej milicji pojawił się już w oknie Overtona. A tymczasem na polskich ulicach pojawili się zaprzyjaźnieni policjanci z Niemiec. W ramach EG – Europejskiej Guberni będą dbać o stabilność polskiej demokracji.

Otwórz oczy i poszukaj podobieństw

To apel Donalda Tuska, który w ramach pałowania chanukowego koalicjanta, napisał:

Rosja to wrogość wobec Zachodu, zwłaszcza wobec Unii, pogarda wobec rządów prawa i wszelkich mniejszości, upartyjnienie gospodarki i mediów, zalegalizowana państwowa korupcja, religia na usługach władzy, panowanie służb specjalnych. Otwórz oczy i poszukaj podobieństw.

I znów pałka z napisem “Rosja”. A jak jest naprawdę? Tak naprawdę Unia antyeuropejska to wrogość wobec cywilizacji europejskiej, wrogość zwłaszcza wobec Polski, ideologizacja każdej dziedziny życia tak jak za pierwszej komuny.

Postarajmy się jednak spełnić prośbę pana Donalda i poszukać podobieństw

  • “pogarda wobec rządów prawa” – PiS i KO
  • “upartyjnienie gospodarki i mediów” – PiS i KO
  • “zalegalizowana państwowa korupcja”  – Rosja, Ukraina, polskojęzyczni jurgieltnicy?
  • “religia na usługach władzy” – władza na usługach para-religii czerwono-brunatnego ładu
  • “panowanie służb specjalnych” – lista państw jest długa. W skrócie: służby na usługach bestii.

A poniżej, dwa kolejne ciosy i znów w… próżnię. Nie zostali nimi trafieni ani Tusk ani Kaczyński. Tak oto panowie sprytnie omijają naszych wrogów machając sobie nad głowami.

Nie “opcja europejska”, lecz opcja unijna jest opcją antyeuropejską i antywolnościową. Ani Tusk ani Kaczyński nie mówią prawdy.

___________________________________________________________________________________

Zdjęcia/Twitter/X

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne