Informatorka ujawnia: śmiertelne testy szczepionek na dzieciach

W 2022 r., po przeprowadzeniu negocjacji między prezydentem Zełenskim a firmą farmaceutyczną Pfizera, ukraińskie Ministerstwo Zdrowia wydało dekret zezwalający na szczepienie dzieci w wieku od 5 do 11 lat przeciwko Covidzie-19. Według ukraińskiej informatorki Anny Sakhno, jest to dokładnie ta grupa wiekowa, która brała udział w tajnych badaniach szczepień (prowadzonych przez firmę Pfizera) i w której niektóre dzieci już zmarły. Niemniej jednak firma farmaceutyczna pilnie rozpoczyna kolejną fazę testów.

−∗−

Ukraińska informatorka ujawnia śmiertelne testy szczepionek Pfizera na dzieciach

 

[Tekst transkrypcji zachowany w tłumaczeniu automatycznym zgodnie ze stroną źródłową -AC]

Niedawno uważni widzowie z Rosji i Ukrainy zwrócili uwagę Kla.TV na ujawniające wideo. Była pracownica oddziału Pfizera w Kijowie, Anna Sakhno, informuje na swoim kanale TikTok o niepokojących tajnych badaniach nad szczepionkami, w których umierały dzieci.

Szczepionka została wyprodukowana przez niemiecką firmę BioNTech.
“Uncut-News” podchwyciło również wewnętrzne informacje od Anny Sakhno. Podsumowujemy dla was, drodzy widzowie, co następuje:
Do czasu ujawnienia, szczepienia w ramach badań klinicznych prowadzonych przez firmę farmaceutyczną Pfizera w oddziale w Kijowie doprowadziły do tragicznej śmierci ponad 40 ukraińskich dzieci. W dwóch fazach badania zaszczepiono 1000 dzieci. Wskaźnik zgonów wyniósł 4-5%!

Pomimo alarmująco wysokiej liczby hospitalizacji i zgonów, Pfizer kontynuuje badania. Anna Sakhno ujawniła, że zwykłe zadania kijowskiego oddziału obejmują głównie import i dystrybucję leków na Ukrainie, ale nie udział w badaniach klinicznych. Badania te są utrzymywane w tajemnicy i tylko kilka osób, w tym pracownicy Ministerstwa Zdrowia i pracownicy Pfizera, wiedzą o ich istnieniu.

Pielęgniarki, które podają zastrzyki, uważają, że są to nieszkodliwe szczepionki przeciw grypie dla dzieci, mówi dosłownie Anna Sakhno. Wydaje się, że sama szczepionka została wyprodukowana w Niemczech. W dokumentach opublikowanych na kanale TikTok Anny jako adres korespondencyjny podano niemiecki adres firmy Pfizera. Ukraińskie dzieci zostały zaszczepione przeciwko Covidzie-19 w ramach współpracy między Pfizerem a niemiecką firmą BioNTech.

Jak dalej ujawnia Sakhno w swoim filmie, istnieje głęboko zakorzeniona relacja między firmą farmaceutyczną a ukraińskim systemem opieki zdrowotnej, która wydaje się trwać nawet po zakończeniu pandemii koronawirusa. Analitycy Pfizera mają bezpośredni dostęp do danych z Ministerstwa Zdrowia i mogą korzystać z kilku szpitali w Kijowie. Tak więc w prawie wszystkich przypadkach Pfizer uzyskuje dane analityczne bezpośrednio z elektronicznego rejestru Ministerstwa Zdrowia.

Sakhno wyjaśnia dalej, że Pfizer może znaleźć się w kryzysie czasowym do maja 2024 r., ponieważ kadencja prezydenta Selensky’ego może się zakończyć z powodu zbliżających się wyborów, a wraz z nią współpraca przy tak niebezpiecznych eksperymentach. Stąd presja ze strony giganta farmaceutycznego na pilne przeprowadzenie tych badań.

Kontekst dla Zelensky’ego w tym wszystkim jest taki, że w 2020 r. dzieci mogły otrzymać szczepionkę przeciwko Covidzie dopiero w wieku 12 lat. Jednak w 2022 r., po negocjacjach między prezydentem Selenskym a dużą firmą farmaceutyczną, ukraińskie Ministerstwo Zdrowia wydało dekret zezwalający na szczepienie dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Jest to dokładnie ta grupa wiekowa, która wzięła udział w testach z eksperymentalną szczepionką.

Czy to przypadek, że zezwolenie to zbiega się w czasie z badaniem Pfizera?
Według Sakhno, gigant farmaceutyczny chciał przeprowadzić trzecią fazę badania w połowie lutego pod wspomnianą presją czasu, pomimo wysokiej śmiertelności wśród dzieci!
W tym miejscu należy zauważyć, że Pfizer prowadzi obecnie kolejne badanie kliniczne w celu przetestowania skuteczności szczepionki Covida u dzieci. A teraz u niemowląt i małych dzieci. Szczepionka testowa została zatwierdzona przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków FDA dla dzieci w wieku 6 miesięcy lub starszych.

Przy tak nieugiętej zimnokrwistości można tylko przypuszczać, że zabite dzieci są tanio rezerwowane jako szkody uboczne zarówno przez Pfizera, jak i FDA!
Sakhno, która zaciekle prowadziła kampanię mającą na celu zapobieżenie tym próbom wszelkimi możliwymi sposobami, podała to do publicznej wiadomości.

W międzyczasie wszystkie jej filmy i dokumenty zostały usunięte z Internetu, a Pfizer wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że Sakhno nigdy dla nich nie pracowała i że nie przeprowadzono żadnych tajnych badań. Ponadto na YouTube krąży ciekawy film, w którym Sakhno jest obrzucana błotem, a jej wiarygodność jest dyskredytowana.
“Gdyby rewelacje Sakhno nie miały nic wspólnego z prawdą, Pfizer mógłby oszczędzić sobie kłopotów z podejmowaniem tak gwałtownych działań przeciwko niej!

Tym bardziej należy z szacunkiem spojrzeć na odwagę Anny Sakhno.

________________

Źródło: kla.tv

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!