Wniosek o odwołanie Szymona Hołowni za awanturnicze wypowiedzi szkodzące Polsce!

To są ostatnie dni, gdy obywatelskim sprzeciwem jeszcze można zablokować “karierę” tego osobnika, który wciąga Polskę w historyczną katastrofę, mogącą kosztować miliony polskich istnień!

Owce, obudźcie się, gdy wilki atakują stado. Czy poddawany hipnozie lud polski, tłumnie zaludniający galerie handlowe a coraz mniej kościoły, i coraz mniej rozumiejący, co z nim wyprawiają manipulatorzy psycho-somatyczni,  systematycznie zatruwany szkodliwą żywością, rozpylanymi chemtrailsami, informacją opartą na dysonansie poznawczym prowadzącym do zidiocenia i już niezdolny do reakcji na wymierzone w siebie obraźliwe, szydercze prowokacje, które jeszcze u naszych rodziców wywoływały zbiorowy i solidarny opór – czy to stado, w części już zapędzane do rzeźni (to ci, którzy nadają się do uboju i przeróbki) a w części spychane wprost do przepaści  ma jeszcze w sobie resztkę sił, by na powrót stać narodem? Nie uciemiężonym ludkiem, zakuwanym  w hańbiące maski na twarz, zatruwanym preparatami powolnego zbiorowego uśmiercania i elektroniczne obroże, zakazujące podstawowych ludzkich praw i codziennych czynności?

Wydalając z otworu gębowego swe niewyobrażalnie szkodliwe dla Polski wrzaski i groźby – łącznie z groźbą śmierci! – wobec głowy sąsiadującego z nami olbrzymiego atomowego mocarstwa, dysponującego praktycznie nieskończoną ilością wojska i najnowocześniejszej broni i nie ustalając tego wcześniej  z żadnymi organami obywatelskiego państwa, a urządzając żałosny popis przed kamerami na poziomie gwiazdki szołbyznesu, jaką był do niedawna, Hołownia pokazał, jak szkodliwą jest pacynką potężnych politycznych sił dążących do unicestwienia niepodległej Polski i jak pilne jest, aby go na tej drodze powstrzymać. Wniosek partii Bezpieczna Polska, o którym mówi się na powyższym clipie, jest pierwszym krokiem w tym kierunku.

O autorze: pokutujący łotr