Tragikomiczne posiedzenie BBN

Jacek Hoga udostępnił na Twitterze urywki z posiedzenia BBN

Dalsza część:

gen.Kukuła: “Rezerwą mają być ojcowie rodzin, a nie młodzi bo to by było strzeleniem diamentami. 20 latków musimy oszczędzać” Kolejny prelegent: “Jesteśmy przykładem dla sojuszników, jak to się robi to my uczymy innych”

„Dowodziłem każdym Rodzajem Sił Zbrojnych” -Kukuła disco; Inny gość: “Świadomością sytuacyjną sprawimy że nasze kompanie będą miały siłę rosyjskich batalionów”

“Należy się cieszyć, że już 15% żołnierzy to kobiety” “Już 25% żołnierzy to kobiety w DZSW i w szkołach wojskowych” “Należy zmienić przepisy by kobiety mogły być ładowniczymi w Krabach”

“Przestańmy wybierać między jakością i ilością. Nasza organizacja sprawi będziemy lepsi.” “Trudne i bolesne pytania tylko w części zamkniętej…” “Sojusznicy będą nas bronić jeśli zbudujemy relacje na poziomie osobowym, bo znają Kazika, czy Rafała”

gen. Kukuła: “My jako żołnierze gardzimy PR. Opieramy się na prawdzie. Jeśli chcesz coś pokazać pokaż jak to funkcjonuje” KONIEC CYTATU (sic!!!) Siewiera: “flanka to jest mur, to jest forteca, której nie da się przesunąć”.

“Armia zawodowa ma być siłami wysokiej gotowości” – JAK? Jakie regulacje prawne, infrastruktura koszarowa etc. gen. Drewniak “NATO jako całość ma ogromne zdolności” – Jakie?!!!!! Poszczególne państwa mają zdolności (GB i Francji) pokazała interwencja w Libii.

“W klubach seniora namawiać do robienia zapasów leków” – Jak?!!!!! Przecież są na receptę i dofinansowane. To wręcz podżeganie do przestępstwa. OC przez kursy on-line. Można by więcej ale po co? koniec.

Tagi:

O autorze: Aktualności