Agenda 2030. Po co się tym zajmować?

Cała ONZ zajmuje się w tej chwili budowaniem państwa szatana. To jest takie państwo, które przewidział św. Augustyn. Tu nie ma w tym krzty przesady, ponieważ jeżeli prześledzimy biogramy ludzi, którzy tworzyli ONZ, jeżeli wczytamy się w dokumenty oenzetowskie, jest to dosłownie teologia satanistyczna.

(…)

Aby taki stan się udał, ludzi trzeba wprawić w odpowiedni stan umysłu. To polega na tym, że architekci tego świata, architekci tego państwa szatana, tego zrównoważonego rozwoju, muszą zredukować rozum i podporządkować sobie wolę ludzi, czyli muszą zadziałać na te dwie wyższe partie duszy. Zredukować rozum i podporządkować wolę. Jak to zrobić? Jest cały szereg, cały konglomerat działań, które są robione. To są działania poprzez naukę, bardziej poprzez naukowców, poprzez kulturę masową, internet, wzorce stylu życia, poprzez emocje.

−∗−

Tragiczne skutki Agendy 2030. Po co się tym zajmować?

Jerzy Kwaśniewski (Ordo Iuris) i Bartosz Kopczyński (Towarzystwo Wiedzy Społecznej w Toruniu) rozmawiali o tragicznych skutkach Agendy 2030 ONZ. Spotkanie, które odbyło się w ramach XX Kongresu Konserwatywnego w Niepołomicach prowadził Arkadiusz Stelmach (Stowarzyszenie im. ks. Piotra Skargi).

18 lis 2023

 

−∗−

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!