Nie musisz udowadniać kłamstwa, wystarczy je powtarzać

Stwierdzaj wielokrotnie, że te zdarzenia mają miejsce „w wyniku emisji CO2 przez człowieka”, nie mając dowodów na to, że tak jest. Podobnie jak w przypadku czarnych kampanii PR-owych, nie musisz udowadniać swojego oskarżenia, po prostu oskarżaj i powtarzaj oskarżenie lub pozwól, aby pojawiło się ono w niezliczonych źródłach. Ciągłe powtarzanie zaszczepia tę ideę w umyśle.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

 

Nie musisz udowadniać kłamstwa, wystarczy je powtarzać

Jak fałszywe idee implementowane są w świadomości społecznej: klimatyczna psy-op

Operacja psychologiczna [psyop] mająca na celu zaszczepienie strachu przed klimatem, aby skłonić ludzi do zaakceptowania represji politycznych, sprowadza się do podstawowych, prymitywnych taktyk propagandowych, których celem jest zakorzenianie nieprawdziwych idei w umysłach obywateli:

 1. Przeszukaj planetę w poszukiwaniu ekstremalnych zjawisk pogodowych. Zawsze możesz znaleźć gdzieś ekstremalne zjawisko pogodowe.
  _
 2. Zmobilizuj media, aby zebrały kilka z nich z różnych części planety. Na przykład powódź w Indiach, kolejna powódź w Australii i większe niż zwykle opady w Nowym Jorku. Złącz je w całość, aby wydarzenia dziejące się w kilku miejscach wyglądały tak, jakby pochłaniały całą planetę, podczas gdy zdecydowana większość ludzi nie wiedziałaby, że one w ogóle miały miejsce, gdyby nie medialne szaleństwo. Informuj o nich w możliwie najbardziej alarmujący sposób, wyolbrzymiaj je i skupiaj na nich uwagę opinii publicznej, póki trwają.
  _
 3. Stwórz w ten sposób wrażenie, że te wydarzenia są „wszędzie” i „dzieją się cały czas”. Zignoruj ​​dane, które mówią nam, że te zdarzenia nie występują „wszędzie” i nie „dzieją się cały czas”. Na przykład często odnotowuje się falę upałów w Grecji i we Włoszech, natomiast pomija się niezwykle chłodne lato w Wielkiej Brytanii.
  _
 4. To wydarzenia o regularnym charakterze. Czasami trwają one kilka dni, ale teraz raporty utrwaliły je w pamięci publicznej, zanim pojawiły się nowe rzekomo ekstremalne zdarzenia pogodowe, na których można się skupić. Na przykład sezon huraganów był wyjątkowo spokojny, więc pewne pożary na niektórych gorących obszarach zaczęto określać histerycznym nonsensem „planeta płonie”. Teraz, kiedy już się skończyły, a planeta tak naprawdę nie płonie, po kilku dniach okupowania pierwszych stron gazet w pamięci pozostają obrazy „wszystkich tych pożarów”.
  _
 5. Zaznaczaj wielokrotnie – a cała reklama opiera się na powtarzaniu – że te „ekstremalne” zjawiska pogodowe są niezwykłe lub „bezprecedensowe” mimo, że tak nie jest.
  _
 6. Ignoruj ​​historię.
  _
 7. Ignoruj ​​wiele wydarzeń, które stoją w sprzeczności z wybraną narracją.
  _
 8. Stwierdzaj wielokrotnie, że te zdarzenia mają miejsce „w wyniku emisji CO2 przez człowieka”, nie mając dowodów na to, że tak jest. Podobnie jak w przypadku czarnych kampanii PR-owych, nie musisz udowadniać swojego oskarżenia, po prostu oskarżaj i powtarzaj oskarżenie lub pozwól, aby pojawiło się ono w niezliczonych źródłach. Ciągłe powtarzanie zaszczepia tę ideę w umyśle.

Krótko mówiąc, jesteśmy rozgrywani z premedytacją, co w rzeczywistości jest operacją mającą na celu terroryzowanie i wykorzystywanie wszczepionego terroru do stworzenia akceptacji dla potajemnie instalowanego totalitarnego zarządzania społecznością ludzką na korzyść i ku uciesze pasożytniczej bogatej „elity”.

Poniższy materiał ładnie ilustruje, w jaki sposób pseudonauka o środowisku jest wykorzystywana w wysiłkach wojny psychologicznej.

Meteorolog obala zmiany klimatyczne jako przyczynę ekstremalnych warunków pogodowych

Źródło: STU BURGIERE

Meteorolog Joe Bastardi wyjaśnia Stu Burguiere’owi, dlaczego to naturalna zmienność klimatu, a nie działalność człowieka, powoduje ekstremalne warunki pogodowe. Twierdzi, że nie emisja CO2, a czynniki jak El Ninos, erupcje wulkanów i naturalne oscylacje powodują zdarzenia takie jak huragany i powodzie.

Bastardi uważa, że ​​społeczność meteorologów powinna badać rzeczywiste długoterminowe wzorce pogodowe, a nie tylko modele, aby zrozumieć, jak działają naturalne cykle klimatyczne.

Badając historię pogody, tworzy dokładne prognozy ekstremów, których często brakuje w modelach.

Bastardi twierdzi, że przewidywanie przyszłych wydarzeń wymaga zrozumienia, w jaki sposób natura równoważy ocieplanie i ochładzenie regionów w czasie. Ten fascynujący wywiad zapewnia istotny kontekst dla debaty na temat zmian klimatycznych.

 

_____________

You don’t have to prove a lie, merely repeat it, Steve Cook, October 11, 2023

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!