Samookaleczenie Polaków czyli „Wybory 2023.”

Dostępna wiedza psychologiczna mówi nam, że przyczyną samookaleczenia jest stan wysokiego napięcia emocjonalnego powstały w wyniku przemocy, doznanej krzywdy, straty, wzrastającego poczucia bezradności połączonego z depresją i niskim poczuciem własnej wartości.

Innym aspektem jest fakt pogrążenia Polaków w stanie anomii, który w znacznym stopniu uniemożliwia odróżnienie prawdy od kłamstwa, dobra od zła. W takim stanie ludzie nie kierują się rozumem i głosem sumienia, lecz zwracają uwagę na symbole i hasła (psychologia tłumu), w tym przypadku na partyjne szyldy. Bez uszczerbku dla sensu można napisać: na fałszywe flagi.

Napisałem o zagłuszeniu sumienia, bo jak inaczej można objaśnić przyczynę głosowania na osobników odpowiadających za śmierć 200 tys. Polaków przed którymi z premedytacją zamknięto placówki „Służby Zdrowia”?

Kolejne samookaleczenie Polaków odbyło się za pomocą tych samych narzędzi. Polacy, gwoli ścisłości Olacy po raz kolejny zagłosowali przeciw sobie.

Wygrała wielka koalicja bezlitośnie wdrażająca w życie „Wielki Reset” czyli totalitarną ideologię „zrównoważonego rozwoju” – zrównoważonego ograniczenia wolności – stopniowego ograniczania dostępu do złóż naturalnych, gotówki, żywności, wody, wywłaszczenia z własności.

Wydawać się mogło, że wybór jest oczywisty. Niestety, wygrała opcja o której swego czasu ks. prof. Tadeusz Guz, powiedział:

“Każdy kto zakazuje na terenie RP wydobycia węgla, każdy kto chce nam założyć maski na twarz, zakazuje korzystania z żywego ognia, ogranicza hodowlę zwierząt, roślin, uprawę ziemi, każdy jest rodowodem spokrewniony z bestialskimi ideologiami III Rzeszy Niemieckiej”.

Ostatnią refleksją jaką chcę się podzielić jest to, że trzymają nas w pętli czasu. Po prostu, nieustanie wracamy do punktu wyjścia, w którym powtarzamy WSZYSTKO od początku – w tzw. sztucznej rzeczywistości. Bardzo podobnie do tego jak to zostało opisane:

Hiperrzeczywistość nie przenika się z rzeczywistością, dlatego niemożliwe jest z jej poziomu dokonanie jakichkolwiek zmian w rzeczywistości. Pierwsza dla drugiej i druga dla pierwszej nie mają wzajem dla siebie materialności. /Golem III RP, czyli życie wewnątrz politycznego hologramu/

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne