One World Governance czyli wszystkie chwyty dozwolone

Gdy oczy się otworzą, staje się absurdalnie oczywiste, że wszystko, co dzieje się dzisiaj, jest wykalkulowanym spiskiem. Takim, który ma miejsce od dziesięcioleci, ale ostatnio dramatycznie przyspieszył, w miarę jak nowy porządek światowy i jego plan globalnego rządu są coraz bliższe urzeczywistnienia. Należy pamiętać, że tym światem rządzą bardzo nieliczni, podczas gdy setki milionów tutaj i miliardy na całej ziemi wspierają i akceptują własne zniewolenie z rąk maleńkiej mniejszości, którą jest ta rządząca spiskowa klika.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

 

Wszystkie światowe powiązania i działania obnażają nikczemny program spisku na rzecz jednego światowego zarządzania

„Jesteśmy wdzięczni Washington Post, New York Times, Time Magazine i innym wspaniałym publikatorom, których dyrektorzy uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymywali obietnic dyskrecji przez prawie 40 lat… Nie byłoby możliwe opracowanie naszego planu dla świata, gdybyśmy w ciągu tych lat byli wystawieni na widok publiczny. Jednakże świat jest bardziej wyrafinowany i przygotowany na marsz w stronę rządu światowego. Ponadnarodowa suwerenność elity intelektualnej i światowych bankierów jest z pewnością lepsza od narodowego samostanowienia praktykowanego w minionych stuleciach”.

~ David Rockefeller

Dziel i rządź – Dziel i rządź – Dziel i rządź. Czy zaczynacie widzieć co się dzieje w tym kraju i na świecie? Czy potraficie zrozumieć, że kopiecie własne groby, dając się masowo okłamywać, manipulować i kontrolować? Czy wasza percepcja jest tak bardzo ograniczona, że ​​jedyną rzeczywistością jest czysta ciemność? Z pewnością to właśnie wydaje się mieć miejsce, gdy dyskutujemy o dzisiejszej trudnej sytuacji mas. Aby widzieć, trzeba chcieć patrzeć i znajdować prawdę, a następnie działać w oparciu o tę prawdę. Cokolwiek mniej jest tchórzostwem w obliczu tyranii.

Gdy oczy się otworzą, staje się absurdalnie oczywiste, że wszystko, co dzieje się dzisiaj, jest wykalkulowanym spiskiem. Takim, który ma miejsce od dziesięcioleci, ale ostatnio dramatycznie przyspieszył, w miarę jak nowy porządek światowy i jego plan globalnego rządu są coraz bliższe urzeczywistnienia. Należy pamiętać, że tym światem rządzą bardzo nieliczni, podczas gdy setki milionów tutaj i miliardy na całej ziemi wspierają i akceptują własne zniewolenie z rąk maleńkiej mniejszości, którą jest ta rządząca spiskowa klika.

Rozważmy tylko niektóre z mających miejsce okrucieństw i ich powiązanie z tym, co klasa rządząca, rządy i kontrolowane media określają jako ważkie. Weźcie pod uwagę, że większość tych straszliwych wydarzeń i reakcji na te nikczemne czyny ma miejsce ponad granicami, obszarami geograficznymi, państwami narodowymi i kontynentami. Wszyscy zachowują się w podobny sposób w tym samym czasie. To oczywiście nie jest możliwe, chyba że wszystko to zostanie skoordynowane przez klasę rządzącą nikczemnych potworów, których ofiarami są wszyscy zwykli ludzie na ziemi.

Na potrzeby naszych rozważań skoncentrujemy się tylko na ostatnich czterech latach, ponieważ w tym właśnie okresie miał miejsce największy nacisk w kierunku totalnego globalizmu. Począwszy od oszustwa z „fałszywym covidem”, które to fałszywe zagrożenie uznawano za realne i traktowano jako narrację jednego świata, w której praktycznie każdy kraj na świecie działał jednocześnie. Wszystkie te kraje przed tą sztuczną „sytuacją nadzwyczajną” były w pewnym stopniu niezależne, suwerenne pod pewnymi względami, a wiele z nich było wzajemnymi wrogami, ale wszystkie zjednoczyły się, aby zaradzić temu oczywistemu fałszywemu ryzyku, które sygnalizowano od lat, zanim zostało narzucone nam wszystkim. Nie jest to wykonalne pod jakimkolwiek względem, chyba że zostanie wcześniej skoordynowane na całym świecie.

Rozważ konsekwencje tego oszustwa pod kątem nakazów, dekretów, nowych przepisów i restrykcji oraz to, jak zostały one powszechnie zaakceptowane jednocześnie przez wszystkie zakątki na ziemi. Lockdowny były powszechne, podobnie jak noszenie masek, fałszywe testy, „dystans społeczny”, kwarantanny, wstrzymanie podróży, a ostatecznie akceptacja i masowe wstrzykiwanie na całym świecie całkowicie nieprzetestowanych, niebezpiecznych i śmiercionośnych trucizn zwanych „szczepionkami”, które spowodowały masowe choroby i zgony, które trwają do dziś.

Weźmy pod uwagę trudną sytuację imigracyjną i globalne dążenie władz do masowej migracji, która zniszczyła wiele krajów i zdewastowała gospodarki na całym świecie. Ponownie, było to powszechne na wszystkich granicach w tym samym okresie. To dzieje się codziennie i powoduje spustoszenie na całym świecie.

Rozważmy chwyt „rasistowski”, który został wyprodukowany, zmanipulowany, zakłamany, stworzony i podsycany przez tych samych graczy, którzy kontrolują świat. Ten nowy bezpodstawny rasizm jest całkowitym oszustwem mającym na celu jedynie wywołanie podziałów, ale jakiekolwiek badanie motywów obnaża całą podstawę tego oszukańczego spisku mającego na celu wywołanie niepokojów. W istocie stało się to prawdziwym rasizmem wobec wszystkich białych ludzi, zwłaszcza białych mężczyzn, ale cała klasa rządząca i ich medialne zdziry [whores], które utrwalają to kłamstwo, to głównie biali mężczyźni. Czy to ma jakikolwiek sens, jeśli problemem jest prawdziwy rasizm? Oczywiście, że nie, ponieważ jest to po prostu kolejny sposób na wywołanie nienawiści i paniki. Nie jest to w żaden sposób uzasadnione, ale jest używane jako broń jednocześnie w wielu obszarach świata.

Weźcie pod uwagę nienaturalne pożary, pożary o tak ekstremalnej temperaturze i sile zniszczenia, że celem są całe miasta, skarby przyrody, obszary leśne, poszukiwane lokalizacje geograficzne i masy ludzkie. Powtórzę raz jeszcze: nie są to odosobnione ataki terrorystyczne, to dzieje się zgodnie na całym świecie. Zniszczenia mają miejsce w Kalifornii, na Hawajach, w Nowym Jorku, w większości zachodnich Stanów Zjednoczonych, Kanadzie, Grecji, Hiszpanii, Turcji i wielu innych częściach Europy, Chinach, Australii, żeby wymienić tylko kilka. Większość tych pożarów jest znacznie gorętsza i bardziej zabójcza niż jakikolwiek inny pożar naturalny, a poza tym zjawisko to jest jednocześnie powszechne na całym świecie.

Odpowiedzialność za większość tych terrorystycznych zniszczeń oparta jest na kłamstwie i oszustwie zwanym „zmianami klimatycznymi wywołanymi przez człowieka”, co moim zdaniem stanowi podstawę wszelkich wysiłków mających na celu zniszczenie tej planety, gospodarki i większości ludzi, którzy tworzą masy. Ponownie, jest to program realizowany na całym świecie w ramach wspólnego wysiłku.

Wydaje się też, że istnieje gigantyczny nacisk, oczywiście fałszywy, w kierunku tego szalonego idiotyzmu dotyczącego osób transpłciowych, i znowu dzieje się to jednocześnie w wielu różnych krajach na całym świecie. Osoby transpłciowe stanowią zaledwie ułamek 1% populacji, ale nagłośnienie tego oszustwa jest ponownie powszechne. Gdyby ktoś oglądał telewizję, wydarzenia sportowe, reklamy i wydarzenia inscenizowane, pomyślałby, że „transpłciowi” stanowią większość populacji. Szkoły w całym kraju, a także gdzie indziej, są zalewane bzdurami dotyczącymi osób transpłciowych. Jest to całkowicie niemoralne, a wystawianie dzieci na to szaleństwo jest przykładem nikczemności. Ale gdy kontrolujesz dzieci to i kontrolujesz świat. To tylko gra na czekanie. Pranie mózgów i indoktrynacja młodych zagwarantuje, że kiedy starzy ludzie nie będą już zamieszkiwać tego świata, władcy siłą rzeczy wygrają, mając całkowicie ogłupioną, uległą i nieświadomą populację, akceptującą najwyższą władzę do zarządzania i kontrolowania ich życia.

Czy to wszystko i oczywiście znacznie więcej jest dziełem przypadku? Czy to wszystko jest przypadkowe? Czy wszystko, co dzieje się na tym świecie, może wydarzyć się wszędzie i zarazem jednocześnie, wśród najróżniejszych typów ludzi i kultur, a mimo to można to uważać za naturalne? A może jest to zarządzone przez jakąś wielką klikę, która ma plan dla reszty ludzkości? Plan, który prowadzi jedynie do totalnych rządów? Jeśli większość tych okrucieństw ma miejsce jednocześnie, a w wielu przypadkach powszechnie, czy nie jest oczywiste, że to wszystko jest zaaranżowane, a zatem stanowi z góry ustalony spisek przeciwko wolności i indywidualności? Sugeruję, że dokładnie to się dzieje, a najsmutniejsze w tym jest to, że większość z was jest zaślepiona przez własne pragnienie ukrycia się przed prawdą i rzeczywistością, przez swoje „przekonania” wpajane wam przez rząd i akceptację królów i władców, których dobrowolnie wybraliście na swoich panów.

Nasz dzisiejszy świat składa się z tajnych stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, rządów, ukrytych oligarchów, technokratów, „mistrzów zdrowia” zwanych farmaceutami, mediów, banków centralnych i szefów korporacji, wszystkich, którzy współpracują i pracują na rzecz dokładnie tego samego programu, podczas gdy proste masy stoją z boku i przyglądają się, nie kiwnąwszy nawet palcem. To jest nasz prawdziwy problem.

„Nikt nie jest bardziej beznadziejnie zniewolony niż ci, którzy fałszywie wierzą, że są wolni”.

~ Johann Wolfgang von Goethe

_______________

Total World Connections and Actions Expose the Evil Agenda of the One World Governance Plot, Gary D. Barnett, September 29, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

Proces przejęcia czyli mali ludzie kopią własne groby
Ludzie nie wygrywają. Przegrywają. Ale ten śmiertelny atak na ludzkość wciąż można odwrócić, jeśli choćby nieznaczna większość powstanie i weźmie odpowiedzialność za własne życie i wolność. Jeśli obecny trend się […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!