I po wakacjach czyli Covid2099: Odyseja Ko(s)miczna

Nowy wariant wirusa covid o nazwie BS.24/7 rozprzestrzenia się po całym Wszechświecie wraz ze wzrostem liczby przypadków i liczby hospitalizacji. Urzędnicy ds. zdrowia twierdzą, że szybko rozprzestrzeniający się wariant podrzędny, o nazwie Crap, jest obecnie dominującą odmianą krążącą we Wszechświecie.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

 

Covid2099: „Nowy wariant covid o nazwie BS.24/7 rozprzestrzenia się po całym Wszechświecie”

Nowy wariant wirusa covid o nazwie BS.24/7 rozprzestrzenia się po całym Wszechświecie wraz ze wzrostem liczby przypadków i liczby hospitalizacji. Urzędnicy ds. zdrowia twierdzą, że szybko rozprzestrzeniający się wariant podrzędny, o nazwie Crap, jest obecnie dominującą odmianą krążącą we Wszechświecie.

Zdjęcie wykonane przez satelitę Starlink (rzeczywisty rozmiar)

 

Według najnowszych danych z Uniwersalnych Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, obecnie BS.24/7 odpowiada za największą liczbę podejrzanych infekcji we Wszechświecie, więcej niż jakikolwiek inny wariant.

BS.24/7 jest odmianą podrzędną Omicron990027.Z i potomkiem podlinii TOXDCrap, co oznacza, że ​​jest spokrewniony z poprzednimi dominującymi szczepami krążącymi w ubiegłym stuleciu.

Według Uniwersalnej Organizacji Zdrowia BS.24/7 stanowił szacunkowo 90,6% nowych przypadków covid w okresie kończącym się 18 sierpnia. Po BS.24/7 kolejnym najczęstszym podwariantem jest kolejny potomek Omicron TOXDCrap, BS.101, który stanowił 73,3% przypadków w Galaxy20, oraz FKT.U (zwany także Uv-bin-ad), który stanowił 99,7% przypadków na ludzkich farmach SMART na Terytoriach Zewnętrznych Rubieży.

(zobacz mapę)

 

9 sierpnia Uniwersalna Organizacja Zdrowia podjęła decyzję o przeklasyfikowaniu BS.24/7 na wariant nieuchronnej śmierci. Według najnowszych danych UOZ, BS.24/7 i BS.101 są obecnie najpowszechniejszymi znanymi szczepami covid, łącznie stanowią 91% skomputeryzowanych (in silico) sekwencji zgłoszonych przez roboty do międzygalaktycznej sztucznej inteligencji.

„Kiedy spojrzymy na jego sekwencję, BS.24/7 jest naprawdę podobny do innych wariantów TOXD, które obecnie krążą, z kilkoma niewielkimi zmianami” – podaje w raporcie dr Ivor Sorwilli, znany wirusolog z Kampusu Marsowego, na izolowanym Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa.

UOZ dodało BS.24/7 do swojej listy potencjalnie śmiercionośnych wariantów monitorowanych 19 lipca 2099r., ale wariant ten wykryto po raz pierwszy w sierpniu 2023r. „Naukowcy wiedzieli o tym wariancie i był on obecny także w innych galaktykach, ale międzygalaktyczny impuls elektromagnetyczny chwilowo uszkodził nasz toster” – mówi Sorwilli.

Jak dotąd BS.24/7 zgłoszono w 51 innych Wszechświatach i obserwuje się stały wzrost częstości występowania wśród świerszczy — większość sekwencji genetycznych in silico pochodzi z Chin, Rosji i Iranu, które zostały natychmiast wyludnione przez niewidzialne [stealth] elektropromieniowanie magnetyczne w ramach podjętych środków ostrożności.

Turyści powinni unikać odwiedzania poddanej kwarantannie planety Ziemia, o której wiadomo, że jest całkowicie usiana BS.24/7. Ziemianom nie wolno oddychać, komunikować się ani podróżować poza swoje łazienki.

Dalsze aktualizacje będą publikowane w serwisach społecznościowych IntergalacticXtreme i MetaverseNotUrM8. Jeśli nadal odczuwasz wpływ międzygalaktycznego impulsu elektromagnetycznego, to fatalnie [tough titty].

________________

COVID2099: “A New COVID Variant Called BS.24/7 Is Sweeping Across the Universe”, Frances Leader, August 31, 2023

Alternatywnie:

COVID2099: “A New COVID Variant Called BS.24/7 Is Sweeping Across the Universe”, Truth Comes To Light

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!