Kolejne poziomy szachów 5D czyli nowa fabryka szczepionek

Tak, wygląda na to, że całe to *ekhem* „lekarstwo”, które Moderna produkuje w Chinach, będzie przeznaczone wyłącznie do użytku krajowego. To znaczy do użycia na obywatelach Chin (być może pod przymusem lub po prostu pod groźbą uziemienia ich w domach i utraty pracy. Bóg raczy wiedzieć).

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

_________***_________

 

Szanghaj i Moderna podpisują umowę dotyczącą badań medycznych

Weźcie już tych globalistów!

Jako kolejny cios dla globalistycznego planu dominacji nad światem, w zeszłym tygodniu władze Szanghaju podpisały „umowę o współpracy strategicznej” z amerykańską firmą farmaceutyczną Moderna.

Dla każdego, kto przez ostatnie kilka lat mieszkał w jaskini na Marsie – Moderna to firma badawcza skoncentrowana na mRNA, która wyprodukowała drugą „bezpieczną i skuteczną” szczepionkę mRNA zaledwie kilka dni po tym, jak firma Pfizer wyprodukowała pierwszą.

Dzięki pospiesznie stworzonej i nieprzetestowanej „szczepionce” Moderny – pierwszemu produktowi, jaki w ogóle udało im się wprowadzić na rynek – w trakcie „pandemii” wartość ich akcji wzrosła o ponad 2000%, z 19 USD za akcję do 450 USD.

Założyciele Moderny znaleźli się wśród 44 nowych miliarderów (zupełnie przypadkowo) wykreowanych przez covid.

… a teraz dostają zupełnie nowe centrum badawcze w Szanghaju, wraz z udziałem i współpracą władz lokalnych oraz pozwoleniem na przeprowadzanie prób na ludziach z udziałem obywateli Chin, jak podaje China Daily:

Moderna, producent farmaceutyków z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, podpisał w środę w Szanghaju umowę o strategicznej współpracy, co oznacza pierwszą inwestycję firmy w Chinach kontynentalnych.

Zgodnie z porozumieniem między Szanghajską Komisją Gospodarki i Informatyzacji, władzami dystryktu Minhang i Moderną, strony będą współpracować w zakresie inwestycji, badań i rozwoju, produkcji i komercjalizacji w sektorze biomedycznym, poinformował w czwartek rząd dystryktu Minhang.

Pierwsza inwestycja firmy w Chinach kontynentalnych będzie polegać na utworzeniu bazy badawczo-rozwojowej w Minhang i przeprowadzeniu badań klinicznych nad nowymi lekami w celu wprowadzenia produktów na rynek oraz ich produkcji i sprzedaży w Chinach.

Zatem, z racji tego, że jestem wiarygodnie poinformowany, iż Chiny są jakąś wielostronną, antyglobalistyczną piątą kolumną, która tylko udawała, że zgadza się z narracją covid (z nieznanych jeszcze powodów), moją pierwszą myślą było to, że to musi być jakaś sztuczka.

Być może chiński rząd po prostu pomaga w produkcji wyrobów Moderny, aby czerpać zyski z histerii covid, sprzedając je idiotycznym zachodnim rządom, prawda?

…ale, niestety, według Financial Times nie tak to wygląda:

„Wszelkie leki produkowane w ramach tej umowy będą przeznaczone wyłącznie dla Chińczyków, którzy stoją przed wieloma takimi samymi wyzwaniami zdrowotnymi, jakie dotykają inne społeczności na całym świecie” – podała firma w oświadczeniu.

Tak, wygląda na to, że całe to *ekhem* „lekarstwo”, które Moderna produkuje w Chinach, będzie przeznaczone wyłącznie do użytku krajowego. To znaczy do użycia na obywatelach Chin (być może pod przymusem lub po prostu pod groźbą uziemienia ich w domach i utraty pracy. Bóg raczy wiedzieć).

Nie martwcie się, jestem pewien, że to wszystko jest częścią planu Chin, aby tak naprawdę zwalić to na zachodnią hegemonię, udając, że zgadzają się z fałszywą pandemią i wszystkimi innymi globalistycznymi narracjami.

Osiągamy poziomy szachów 5D [slang: coś głupiego, bezsensownego i niewytłumaczalnego -tłum.], które nigdy wcześniej nie były możliwe.

___________________

Shanghai & Moderna Sign Medical Research Agreement, Kit Knightly, Jul 13, 2023

 

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!