Mordowanie dzieci: jak to się robi w Oleśnicy

W Polsce trwa intensywna kampania promująca morderstwo na dzieciach na życzenie. Prowadzą ją przede wszystkim „media niezależne” czyli zaprzedane koncernom farmaceutycznym, które są największymi reklamodawcami. Każdy przypadek śmierci kobiety w ciąży jest wykorzystywany przez te środowiska, by domagać się upowszechnienia mordowania najmniejszych. Zwłaszcza w Warszawie – jak zwykle przodującej w papugowaniu Zachodu – wspieranie i  ułatwianie aborcji osiąga niebywałe rozmiary. W ten sposób Warszawa – dawniej symbol oporu i niepodległości ducha narodu – stała się żałosnym ogryzkiem “stolicy” propagującym na kraj każdy śmieć przywleczony ze świata w te opłotki,  byleby miał etykietkę Nowego Jorku. Wskutek tego, również małe ośrodki nie chcą być gorsze i wysuwają się na prowadzenie.

Dziecko w 2 trymestrze ciąży. Zabiłbyś ten “zlepek komórek” jak określają płód działaczki przemysłu śmierci?

Lekarka z Oleśnicy opisuje dokładnie metody aborcji stosowane w jej szpitalu na dzieciach z powodu trisomii 21 (zespół Downa) oraz w wypadkach ”zagrożenia zdrowia psychicznego” matki poświadczonego przez psychiatrę. Zwłaszcza zachęca matki i lekarzy do tego  drugiego „wskazania do terminacji ciąży” (tak się tu określa procedurę zamordowania żywego dziecka) niedawne oświadczenie min. Niedzielskiego o „prawie do aborcji każdej Polki”. Pozbawia ono wyrok Trybunału Konstytucyjnego jakiegokolwiek  znaczenia. W ten sam obłudny sposób postępuje się w Hiszpanii, mającej  podobne jak w  Polsce prawo aborcyjne – wykonuje się tam obecnie ponad  100 000 aborcji rocznie! Także stwierdzenie prezesa PiS, że w Polsce na każdym rogu można dokonać aborcji i „nikt tego nie ściga, więc nie ma problemu”, pokazuje, że ochrona życia nie jest dla niego zbyt istotna. Ważne, by obowiązywał papierowy zakaz przerywania ciąży. Słowa te są dowodem niebywałego wprost cynizmu i braku szacunku dla ludzkiego życia, gdyż Internet zarazem roi się od jego i członków jego partii zdjęć uczestnictwa we Mszach św. a nawet przyjmowania Komunii.

Posłuchaj jak dziś wyglądają w szpitalu w Oleśnicy aborcje w pierwszym, drugim i trzecim trymestrze ciąży dokonywane w majestacie prawa na dzieciach z defektem chromosomalnym lub na życzenie matki, dotkniętej „zagrożeniem psychicznym” i legitymującej się orzeczeniem od psychiatry https://www.youtube.com/watch?v=XI-9z0t0GEo&t=255s

Pierwszy trymestr: uśmiercanie płodu farmakologicznie, od drugiego stosuje się wyssanie płodu przy pomocy vacuum. Jednak na „życzenie matki” można już we wczesnej ciąży zastosować „odessanie”. W wyższych trymestrach dzieciom „wstrzykuje się dosercowo chlorek potasu, by nie urodziło się żywe”.

O autorze: pokutujący łotr