“Kampania szczepień” na Covid – wielki teatr dla mas

Ważny materiał wyjaśniający wiele kwestii prawnych, medycznych, globalnych.
Tak napisałem w leadzie do tekstu zamieszczonego tu: https://www.salon24.pl/u/piko/1303471,kampania-szczepien-na-covid-wielki-teatr-dla-mas .
Ponieważ salon24.pl nie umożliwia zamieszczania filmów z bitchute przegrałem poniższy film na swoje konto na YT, żeby wyświetlał się obraz a nie link. Po paru minutach film został usunięty i dostałem od YT informację:
 “YouTube nie zezwala na publikowanie treści dotyczących szczepionki przeciw COVID-19, które są sprzeczne z opiniami ekspertów lokalnych instytucji zdrowia publicznego lub Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)
no i zablokowali mnie na tydzień i będą obserwować. Czyli Horban, Sutowski i spółka rządzi wespół z kryminalistą z WHO.

Witamy w świecie Orwella!

Przejdźmy do meritum. Polecam tę prezentację, gdyż wyjaśnia tupet i bezczelne zachowanie się szefów big farmy i jasno przedstawia “kto tu rządzi”. Komentarz zbędny.

https://www.bitchute.com/video/UH1K4X6ybL3o/

Pod filmem jest długi opis z którym warto się zapoznać.

Fragment:

“Kilka miesięcy temu zamieściłam na swym kanale nagranie rozmowy Dr Jane Ruby z Sashą Latypovą (bitchute.com/video/lg4uK6ULzeNe), w której Sasha omawiała treść kontraktów uzyskanych na podstawie wniosków o dostępie do informacji publicznej oraz z Komisji Giełd i Papierów Wartościowych, udowadniających, że “pandemia Covid-19” to w rzeczywistości operacja wojskowa prowadzona i finansowana przez amerykański Departament Obrony. Sasha opisywała tam skomplikowaną sieć relacji pomiędzy inwestorami zaangażowanymi w ten projekt: Departamentem Obrony, Agencją Badań i Rozwoju Zaawansowanych Projektów Biomedycznych (BARDA), firmą BioNTech, firmą Pfizer, Fundacją Billa i Melindy Gates oraz chińskim gigantem farmaceutycznym Fosun, kontrolowanym przez Komunistyczną Partię Chin.

Niniejsze nagranie to zapis wystąpienia Sashy podczas międzynarodowej konferencji ‘Strategie Pandemiczne: Lekcje i Konsekwencje’, która odbyła się w Sztokholmie w dn. 21 i 22 stycznia 2023 (pełny zapis konferencji znajduje się na stronie https://lakaruppropet.se/international-conference-pandemic-strategies/)

W swej prezentacji, zatytułowanej “Przeciwśrodki zaradcze na Covid-19. Dowody na celowe wyrządzenie szkody”, Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych “badań klinicznych”, a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym”.

_______________________________________________________

Grafika: Tablica pamiątkowa “pandemii”/Barbara Piela/TT
Tagi: , ,

O autorze: piko