„Sponsor” i „killer” czyli senator miażdży WHO

Australijski senator Malcolm Roberts powiedział w parlamencie, że WHO nie jest niezależna. Bill Gates jest sponsorem  WHO i zainwestował miliardy w te same szczepionki, które promuje WHO. Gates kupił WHO, a teraz oni rekomendują jego produkty.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

________***________

 

Senator miażdży skorumpowaną Światową Organizację Zdrowia, „sponsora” Billa Gatesa i „killera” Tedrosa (wideo)

Były terrorysta i szef WHO, Tedros Ghebreyesus, nie zwolni 83 pracowników zaangażowanych w nadużycia, twierdząc, że gwałty i przymusowe aborcje nie naruszają ich polityki, ponieważ ofiary nie otrzymywały pomocy od organizacji.

W czwartek szef Twittera, Elon Musk, powiedział, że kraje nie powinny przekazywać swojej władzy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Jednak tak właśnie robi wiele krajów zachodnich.

Australijski senator Malcolm Roberts powiedział w parlamencie, że WHO nie jest niezależna. Bill Gates jest sponsorem [sugar daddy] WHO i zainwestował miliardy w te same szczepionki, które promuje WHO. Gates kupił WHO, a teraz oni rekomendują jego produkty. To takie proste, powiedział senator z One Nation.

 

Zabójczy przywódca WHO

Szefem WHO jest Tedros Ghebreyesus, który wcześniej był ministrem zdrowia marksistowsko-leninowskiej organizacji terrorystycznej o nazwie Liberation Front of Tigray. Sen. dodał, że [TG] korzystał z pomocy międzynarodowej, by kupować władzę i karać wrogów.

Epidemie cholery wybuchały w regionach, które nie otrzymywały lekarstw w latach 2006, 2009 i 2011. Niezależni badacze odkryli, że Tedros był „w pełni współwinny” cierpienia i śmierci niezliczonych ofiar. „On jest mordercą. WHO psuje się od głowy” – powiedział sen. Roberts.

Przestępstwa seksualne WHO

Agencja informacyjna AP niedawno poinformowała o skandalu związanym z przestępstwami seksualnymi WHO podczas wybuchu epidemii eboli w latach 2018-2020. Pracownicy WHO gwałcili i wykorzystywali seksualnie osoby w potrzebie oraz zmuszali kobiety i dziewczęta do aborcji. Mimo że w tych „nieludzkich” czynach uczestniczyło prawie 100 pracowników, WHO odmówiła zwolnienia sprawców. Zamiast tego Tedros użył „absurdalnego argumentu”, że działania pracowników nie naruszyły zasad WHO dotyczących wykorzystywania seksualnego, ponieważ ofiary nie otrzymywały pomocy WHO. Więc gwałt dla Tedrosa jest w porządku, wykrzyknął senator.

Roberts ostro skrytykował fakt, że tego typu osoby stoją na czele organizacji, którą wielu w rządzie i środowisku akademickim chce wynieść ponad australijski parlament. Roberts podkreślił, że jego partia One Nation odrzuca przejęcie władzy przez ONZ i WHO i będzie bronić suwerenności Australii.

________________

Senator Demolishes Corrupt World Health Organization, ‘Sugar Daddy’ Bill Gates, and ‘Killer’ Tedros (Video), Amy Mek, March 25, 2023

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!