Trzecie urodziny Covid. Weekend wspomnień

Kiedy spojrzysz na uznane fakty – mam na myśli oficjalnie uznane fakty – jasno i bez uprzedzeń emocjonalnych, to fakt, że „covid” nigdy nie był czymś innym jak tylko nazwą, staje się nie tylko oczywisty, ale i nieunikniony.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

__________***__________

 

Trzecie urodziny Covida – retrospektywny weekend

Niedawno wybitny „antyszczepionkowiec” Michael Yeadon publicznie oświadczył, że nie wierzy, by kiedykolwiek pojawiła się nowa choroba zwana „covidem”.

Nie należy tego postrzegać jako stanowiska kontrowersyjnego. A fakt, że jest ono postrzegane jako takie, tylko ilustruje ilość pomieszania i oszołomienia, jakie nadal odczuwa większość ludzi, jeśli chodzi o zrozumienie, czym naprawdę była operacja „covid”.

Kiedy spojrzysz na uznane fakty – mam na myśli oficjalnie uznane fakty – jasno i bez uprzedzeń emocjonalnych, to fakt, że „covid” nigdy nie był czymś innym jak tylko nazwą, staje się nie tylko oczywisty, ale i nieunikniony.

To jest właśnie tutaj. Napisane ręką władzy. Ukrywające się na widoku, jak w jednym z tych testów z liczbami, których używają do diagnozowania rozróżniania barw.

Jeśli nie jesteś „ślepy na covid”, możesz przeczytać to od razu we wszystkim, co opublikowało ONZ, WHO, CDC i każda agencja rządowa.

Pamiętaj:

PTB otwarcie przyznaje, że objawy „covidowe” są nie do odróżnienia od grypy.

Otwarcie przyznają, że nie istnieje żaden test, który by je konkretnie identyfikował lub diagnozował.

Jednak proszą cię, abyś uwierzył, że nadal w jakiś sposób wiedzą, że istnieje.

I większość ludzi uwierzyła i nadal w to wierzy. Wbrew logice i elementarnemu zdrowemu rozsądkowi.

To jest stan obłąkania, z którym mamy do czynienia i który pozostaje bardzo niepokojący. Nawet ci „przebudzeni” na tyle, by kwestionować „szczepionki” i sprzeciwiać się lockdownom, nadal wydają się sądzić, że istnienie choroby per se jest ustalonym faktem.

A słowo „choroba” jest tutaj kluczowe. Nie mówimy o tym, czy dany wirus istnieje, czy istnieją jakieś wirusy, czy też nie dyskutujemy o teoriach Béchampa vs Pasteura. Są to interesujące i potencjalnie wartościowe dyskusje, ale nie odnoszące się do covid, ponieważ nie ma sensu debatować nad przyczynami czegoś, co nie istnieje.

Najważniejszą kwestią – jedyną ważną kwestią – jest to, że nikt nie był chory na nic nowego. To były zwykłe objawy, tylko przepakowane. Zwykła choroba, tylko ze zmienioną nazwą.

Ponieważ dopóki nie zrozumiemy, czym naprawdę był „covid”, nie będziemy w stanie uchwycić i zwalczyć trwającego programu, który zainicjowała ta fałszywa pandemia.

Tak więc, aby pomóc szerzyć trochę więcej zrozumienia, organizujemy w ten weekend mini-retrospektywę – która upamiętni mijające trzy lata od czasu, gdy Wielka Brytania została po raz pierwszy zmuszona do destrukcyjnych i niepotrzebnych lockdownów – mająca na celu przypomnienie wszystkim, czym „covid” był i czym nie był.

Począwszy od zaktualizowanego wydania naszej Covidowej Ściągawki [Covid Cribsheet], włączając nowe artykuły na temat pochodzenia covid, absurdalne nagłówki, w które mieliśmy uwierzyć, oraz powrót do wczesnych dni wdrażania.

[Wspomniane podsumowanie można zobaczyć tutaj:

40 Facts You NEED to Know: The REAL Story of “Covid”, Kit Knightly, Mar 24, 2023]

______________

Covid’s Third Birthday – A Retrospective Weekend, Catte Black, Mar 23, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

‘Koniec gry’ czyli trzy lata kłamstw covidowych
Zostaliśmy okłamani. Musimy zmierzyć się z rzeczywistością. Oparte na genach szczepionki przeciw covid niewątpliwie nie spełniły oczekiwań. Te tak zwane szczepionki nie zapobiegają infekcji, nie zapobiegają przenoszeniu infekcji i nie […]

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!