Rząd i media uznają istnienie powikłań poszczepiennych. W Niemczech

Długotrwałe objawy mogą wystąpić po zakażeniu covid, ale także po szczepieniu na covid. Niestety, dzięki niemieckiemu rządowi producenci szczepionek są prawnie chronieni, a poszkodowani czują się głęboko rozczarowani i zdradzeni. Walczą o prawidłową diagnozę i leczenie, przejęcie kosztów leczenia oraz uznanie szkód poszczepiennych.

−∗−

Tłumaczenie: AlterCabrio – ekspedyt.org

______________***______________

 

Niemiecki rząd i media uznają istnienie powikłań spowodowanych przez szczepionkę przeciw „covid”, ofiary opowiadają swoje przerażające historie (wideo)

Dlaczego ryzyka związane ze „szczepionkami” na covid zostały wyraźnie określone w umowie między UE a producentami szczepionek w 2020r., podczas gdy publicznie najczęściej komunikowana była ich nieszkodliwość?

Długotrwałe objawy mogą wystąpić po zakażeniu covid, ale także po szczepieniu na covid. Niestety, dzięki niemieckiemu rządowi producenci szczepionek są prawnie chronieni, a poszkodowani czują się głęboko rozczarowani i zdradzeni. Walczą o prawidłową diagnozę i leczenie, przejęcie kosztów leczenia oraz uznanie szkód poszczepiennych.

Reporterka niemieckiej stacji informacyjnej ZDF, Susana Santina, rozmawiała z Selin Islami, u której powikłania poszczepienne po roku zostały uznane przez kraj związkowy Nadrenia Północna-Westfalia. I z Christianem Pülzem, który przez długi czas również walczył zaciekle i z powodzeniem o to samo w Bawarii.

 

Część pierwsza

Poniższy fragment opisuje mękę Selin, niemieckiej licealistki, która zagrała w szczepionkową ruletkę i przegrała. Prawdopodobieństwo, że zdrowa osoba w jej grupie wiekowej może poważnie zachorować na covid, było tak niskie, że praktycznie rzecz biorąc wynosiło zero. Dlatego żaden odpowiedzialny lekarz nie powinien był zgodzić się na jej „zaszczepienie”. Co gorsza, została zmuszona do przyjęcia drugiej dawki, ponieważ szkoliła się na asystentkę dentystyczną. To, co jej zrobiono, było przestępstwem.


Selin nie jest jedyną osobą poszkodowaną przez „szczepionki” na covid-19 w Niemczech. Nowe badanie ujawnia, że ​​ponad połowa Niemców miała skutki uboczne po zaszczepieniu. Zwłaszcza młodzi ludzie często twierdzą, że mają/mieli poważne skutki uboczne po szczepieniu.

Co drugi Niemiec miał skutki uboczne po szczepionce na covid. Wynika to z reprezentatywnej ankiety INSA z udziałem 1700 uczestników. Według ankiety ponad 52% uczestników twierdziło, że miało skutki uboczne. Ponad 23% zgłasza nawet, że doświadczyło poważnych skutków ubocznych.

Poniższe wideo koncentruje się na trudnej sytuacji prawnika, który przyjął „szczepionkę” AstraZeneca, a następnie został dotknięty reakcją autoimmunologiczną, która spowodowała zakrzepicę i ciężki krwotok mózgowy, powodując uszkodzenie mózgu i trwałe kalectwo. Bawaria uznała, że ​​to szczepionka spowodowała jego chorobę, ale AstraZeneca jest zwolniona z wszelkiej odpowiedzialności. Mimo to prawnik złożył nierealny pozew przeciwko producentowi szczepionki.

 

Ten film porusza wiele krytycznych kwestii: dlaczego ryzyko „szczepionki” na covid zostało wyraźnie określone w umowie UE z producentami szczepionek w 2020r., podczas gdy to ich nieszkodliwość była w większości komunikowana publicznie? Lub: dlaczego były minister zdrowia Jens Spahn w przypadku szczepionek na covid uchylił przepisy, które mają zastosowanie do wszystkich innych leków?

Niedawno niemiecka stacja informacyjna zapytała Karla Lauterbacha o częstość występowania poważnych obrażeń u osób zaszczepionych. Liczby stały się tak duże, że nie można ich już lekceważyć i urzędnik był zmuszony przyznać, że takie obrażenia mają miejsce. Minister uważa nawet, że Pfizer powinien płacić by pomoc ofiarom.

To zmusza go do przejścia na pozycję awaryjną: no faktycznie, liczba działań niepożądanych jest statystycznie stosunkowo niewielka, a poza tym minister zdrowia kłamie, że [szczepienie] wciąż „chroni przed bardzo ciężką chorobą i… zmniejsza również ryzyko długiego covidu”.

Wielu lekarzy i naukowców uważa, że ​​większość tak zwanych przypadków „długiego covidu” [long covid] to w rzeczywistości powikłania poszczepienne wywołane zastrzykami mRNA, w wyniku których organizm wytwarza białko kolczaste w dużych ilościach.

Jedną z najbardziej godnych uwagi rzeczy w tym wywiadzie jest to, że minister zdrowia jest grillowany przez dziennikarza na antenie telewizji publicznej. To te same media, które oczerniały „niezaszczepionych” Niemców i pomogły rządowi narzucić opresyjne środki jak lockdown.

 

___________________

German Government and Media Admit ‘Covid’ Vaccine Damage, Victims Tell Their Horrific Stories (Videos), Amy Mek, March 23, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

Zgony wśród 30 procent. W Niemczech wzywają do badań
„Mówimy o znaczącej liczbie, która powoduje konieczność systematycznego podejścia do tego problemu” – powiedział Kubicki. Zdaniem polityka FDP władze sanitarne powinny „regularnie” przeprowadzać sekcje zwłok wszystkich osób, które zmarły w […]

___________________

Spalanie szczepionek, uznawanie powikłań i nadchodzące procesy czyli mieszanka postcovidowa
„Jesteśmy świadkami spalania miliardów dawek tak zwanych szczepionek na COVID-19 na całym świecie, których nikt już nie chce. Miliardy euro z pieniędzy podatników są spalane, a kiedy kupowano te szczepionki, […]

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!