Po godzinach czyli uważaj kto dzwoni

W czymś, co okazuje się żartem przez telefon w wykonaniu mężczyzny udającego prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, prezes Europejskiego Banku Centralnego, Christine Lagarde, przyznaje się do kilku interesujących faktów.

−∗−

 

Niepokojący wyciek. Rozmowa telefoniczna między prezes Europejskiego Banku Centralnego a fałszywym Zełenskim

W czymś, co okazuje się żartem przez telefon w wykonaniu mężczyzny udającego prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, prezes Europejskiego Banku Centralnego, Christine Lagarde, przyznaje się do kilku interesujących faktów. Oczekuje się, że inflacja osiągnie w tym roku wysoki poziom 7%, a stopy procentowe mogą wzrosnąć do 4% lub więcej.

Najciekawsze jest jej spojrzenie na wojnę na Ukrainie i to, jak waluta cyfrowa, co do której decyzja ma zapaść w październiku, będzie kontrolować swoich użytkowników.

Pani Lagarde skarżyła się, że sankcje wobec Rosji zawiodły i chwaliła obecną szefową Banku Centralnego Rosji Elwirę Nabiullinę za jasne działania. Ponadto urzędniczka potwierdziła, że w okresie prezydentury Petra Poroszenki pożyczki udzielane Ukrainie przez MFW były przywłaszczane [pocketed].

„Dlaczego antyrosyjskie sankcje nie zadziałały, a zastrzyki [finansowe] dla Ukrainy nie rozwiązały żadnych problemów w kraju? W jaki sposób rząd UE będzie monitorował obywateli za pomocą cyfrowego euro i czy drewno opałowe stanie się nową walutą w Europie? – zobacz odpowiedzi na te i inne pytania w pełnej wersji tego żartu” – napisał użytkownik Twittera GraphicW:

 

W 2016 roku francuski sąd uznał Christine Lagarde, ówczesną szefową Międzynarodowego Funduszu Walutowego, za winną zaniedbań, ale nie wymierzył żadnej kary.

Zobacz pełny 20-minutowy klip tutaj:

____________

Całą 20-minutową rozmowę można zobaczyć również tutaj.

________________

Disturbing Leaked Prank Call Between European Central Bank President and Fake Zelensky, RAIR Foundation

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!