„Pierwsze domino upadło” czyli skutki ekstremalnego przerażenia

Badacz dr Eli David napisał na Twitterze, że „przewróciło się pierwsze domino”. David zauważył, że po raz pierwszy ważne media głównego nurtu w kraju zachodnim wezwały do ​​aresztowania i ścigania ministra zdrowia za jego zbrodnie związane z koronawirusem.

−∗−

„Pierwsze domino upadło”: media głównego nurtu wzywają do aresztowania i oskarżenia brytyjskiego ministra zdrowia za przestępstwa covidowe

Ówczesnemu sekretarzowi zdrowia Mattowi Hancockowi udało się „ekstremalnie wystraszyć wszystkich”. Niestety wiele dzieci i starszych Brytyjczyków zakończyło życie z powodu jego przestępczej taktyki.

Felietonistka Allison Pearson wezwała w artykule w brytyjskim Daily Telegraph do aresztowania brytyjskiego „covidowego ministra” Matta Hancocka za umyślne niewłaściwe działania. Chce również, by to

„ślimonne prztowie[*] zostało zaciągnięte przed parlamentarną komisję nadzwyczajną i zmuszone do odpowiedzi za swoje czyny oraz ogromną krzywdę, jaką wyrządziło”.

The Telegraph opublikował najbardziej zapierające dech w piersiach historie o nadużyciach władzy (i w „nauce”) podczas pandemii przez byłego sekretarza zdrowia Matta Hancocka i jego klikę, stwierdziła Pearson. „Nie wiem jak wy, ale po przeczytaniu tylu rzeczy o ich bezdusznej postawie politycznej i bezdusznym lekceważeniu, zwłaszcza dzieci i osób starszych, dla mnie przekracza to granice oburzenia, a wszystko, na co mam ochotę to tryskać żółcią” – powiedziała felietonistka.

Dziesięć tysięcy postów z WhatsApp, które wyciekły do ​​prasy brytyjskiej, ujawniło, w jaki sposób rząd brytyjski zamierzał wykorzystać „strach” i „winę”, aby wymusić masowe przestrzeganie reżimu lockdownu w kraju. Między innymi ujawniły to, że Hancock chciał przerazić ludzi.

W jednej z korespondencji z grudnia 2020r. Hancock omawia, jak najlepiej zastąpić w mediach rozmowę o niepowodzeniach Partii Konserwatywnej w kwestii Brexitu, lękiem przed pandemią, aby zwiększyć reakcję ludzi na strach. Najwyraźniej sugerując możliwy strategiczny spadek informacji dotyczących nowego wariantu covid, donosi Breitbart.

„Ekstremalnie przerazimy wszystkich nowym wariantem (sic)”, powiedział na czacie z doradcą ds. mediów w Departamencie Zdrowia, po czym zapytał, kiedy dokładnie państwo powinno „wdrożyć” nowy wariant wirusa, aby zmaksymalizować wpływ i najlepiej zwalczyć elementy przeciwne lockdownom zarówno w Partii Torysów, jak i w brytyjskiej gazecie Mail on Sunday”.

Nieszczęście

„Nawet u szczytu II wojny światowej rząd nigdy nie używał propagandy, aby zastraszać własny naród. Ta ekipa tak zrobiła. Dzieci popełniały samobójstwa, a zdrowie psychiczne się załamało. Niewybaczalne, Matt Hancock powinien zostać aresztowany za umyślne działanie na szkodę na stanowisku publicznym” – napisała felietonistka na Twitterze.

Zwraca uwagę, że Hancock kłamał w sprawie zalewu szpitali. Opieka została całkowicie zatrzymana z powodu lockdownów. Hancock oferował nawet łóżka NHS francuskim pacjentom z covid, mówiąc Brytyjczykom, aby nie zawracali głowy ich służbie zdrowia, by nie została „przytłoczona”. Chce, żeby wtrącono go do więzienia za wszystkie cierpienia psychiczne i fizyczne, które spowodował.

Pozwy sądowe

Krewni mieszkańców domów opieki planują wykorzystać posty z WhatsApp w procesach sądowych przeciwko byłemu ministrowi zdrowia. Pearson donosi:

Wiem, że niektóre rodziny pensjonariuszy domów opieki przygotowują prywatny akt oskarżenia przeciwko Hancockowi. Koronna Służba Prokuratorska musi następnie zdecydować, czy dalsze postępowanie leży w interesie publicznym. Akta Lockdown [Lockdown Files] powinny dostarczyć istotnych dowodów.

Badacz dr Eli David napisał na Twitterze, że „przewróciło się pierwsze domino”. David zauważył, że po raz pierwszy ważne media głównego nurtu w kraju zachodnim wezwały do ​​aresztowania i ścigania ministra zdrowia za jego zbrodnie związane z koronawirusem.

 

[*] slithy tove, poet. ‘odrażająca kreatura’, tutaj tłumaczenie zapożyczone od Stanisława Barańczaka.

__________________

‘First Domino Has Fallen’: MSM Calls for the Arrest and Prosecution of British Health Minister for Covid Crimes, Amy Mek, March 10, 2023

−∗−

Warto przeczytać:

Nagły atak karmy: zbesztany stręczyciel Big Pharmy na Twitterze
„Znany oszust, wyłudzacz pieniędzy na nieistniejące projekty i hochsztapler”, Krzysztof Pyrć po raz kolejny zaatakował polskich lekarzy i naukowców. Spotkała go za to reprymenda od Normana Jana Pieniążka, Wynalazcę i […]

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!