Agenda 2030 – rolnicy, wykolejenia pociągów i zawłaszczanie gruntów

Jeśli to, co mówi się nam o chemikaliach, które płonęły i zostały uwolnione w East Palestine, jest prawdą, to EPA może w sposób wiarygodny zamknąć ogromny obszar, a Cleveland może zakwaterować przemieszczonych mieszkańców Ohio w swoich 15-minutowych miastach, podczas gdy rząd posprząta bałagan i zaakceptuje ziemię jako zapłatę.

−∗−

Najnowszy film autorstwa Grega Reese.

 

AGENDA 2030 – Holenderscy rolnicy, wykolejenia pociągów i zawłaszczanie gruntów EPA

 

 

 

TRANSKRYPCJA

Założona po części przez Rockefellerów Organizacja Narodów Zjednoczonych działa de facto jako rząd światowy od 1945 roku.

Począwszy od lat pięćdziesiątych ONZ zaczęła finansować naukowców do pomiarów dwutlenku węgla, a w 1992 roku opracowała projekt, który określają jako „Międzynarodowy instrument prawny na rzecz ochrony różnorodności biologicznej” i nakreślili swoje plany przejęcia kontroli nad ziemią pod pozorem „ochrony klimatu”, znanej jako Agenda 21, ponieważ chcieli osiągnąć swoje cele do XXI wieku.

Jednak w 2015 roku ponieśli porażkę i oficjalnie przesunęli termin w ramach Agendy 2030.

W 2010 roku Fundacja Rockefellera opublikowała „Scenariusze dla przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego”, w których nakreślono cztery różne sposoby osiągania ich celów, które stworzyli: „Gdy to osiągniemy, te osie stworzą matrycę czterech bardzo różnych przyszłości”.

W 2020 roku osiągnęli Lock Step Matrix*.

W 2022 roku, na swojej 15. Konwencji o Różnorodności Biologicznej (COP 15), ONZ zwiększyła ilość gruntów, które planują ukraść, do 30% do 2030 roku. Ich plan 30 na 30 będzie wymagał przesiedlenia milionów.

Póki co, ich metoda konfiskaty bezpośredniej działa w Europie. Holenderscy rolnicy pokojowo protestują, ale są ostrzeliwani przez policję, a więc rząd nie ustaje, dlatego metoda bezpośrednia nie zadziała w Ameryce.

Niecały rok po opracowaniu Agendy 21 rząd federalny USA podjął próbę odebrania konstytucyjnych praw do ziemi rodzinie Bundy w Nevadzie. Walczono o to w sądach przez dziesięciolecia i w efekcie mieliśmy pokojowy protest z udziałem uzbrojonych demonstrantów. Aby uniknąć strzelaniny, federalni wycofali się i dostosowali swoje plany.

W 2008 roku Fundacja Rockefellera opublikowała „Ameryka 2050”, „strategię odzyskiwania zasobów naturalnych i zreformowania federalnej roli w polityce użytkowania gruntów”.

Dokumenty America 2050 określają, które obszary kraju zostaną wyludnione, a które zostaną politycznie wchłonięte przez 10 nowych „Megaregionów”.

Rockefellerowie przewidują, że większość wyludnienia nastąpi w centralnym korytarzu Stanów Zjednoczonych. Są to te same stany, które doświadczyły największej liczby zgonów spowodowanych szczepionką na COVID. Ogromny obszar, który nie jest uwzględniony na mapie infrastruktury America 2050 i wyłączony z planowanych nowych systemów kolei dużych prędkości.

Znaczna część planu Rockefellera America 2050 to plan High Speed ​​Rail in America, który wymaga wykorzystania istniejących linii kolejowych do jego realizacji.

Niektórzy sugerują, że właśnie dlatego obserwujemy tak wiele wykolejeń pociągów. W ciągu ostatnich kilku miesięcy na torach doszło do kilkunastu wykolejeń i wycieków chemikaliów, z których niektóre, jak na przykład w East Palestine, są wysoce podejrzane.

A te wycieki chemikaliów mogą być wykorzystane przez państwo jako pretekst do ewakuacji was z domów i kradzieży waszej ziemi.

Comprehensive Environmental Response Compensation and Liability Act [Ustawa o odszkodowaniach i odpowiedzialności za kompleksową reakcję na środowisko], powszechnie znana jako „Superfund”, została uchwalona przez Kongres w 1980r. Superfund daje EPA [Environmental Protection Agency] upoważnienie do przejęcia kontroli nad gruntami prywatnymi w celu podjęcia długoterminowych działań naprawczych w przypadku katastrofy toksycznej.

Jeśli to, co mówi się nam o chemikaliach, które płonęły i zostały uwolnione w East Palestine, jest prawdą, to EPA może w sposób wiarygodny zamknąć ogromny obszar, a Cleveland może zakwaterować przemieszczonych mieszkańców Ohio w swoich 15-minutowych miastach, podczas gdy rząd posprząta bałagan i zaakceptuje ziemię jako zapłatę.

Niezależnie od tego, czy nazywa się to „Agendą 21”, „Agendą 2030” czy „Ameryką 2050”, Organizacja Narodów Zjednoczonych i ich przyjaciele nigdy nie zrezygnują.

_______________

AGENDA 2030 – Dutch Farmers, Train Derailments and EPA Land Grabs, Alexandra Bruce, March 8, 2023

−∗−

Odsłony: 1097

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!