Tajemnicza katastrofa w Ohio czyli pejsy turlają się ze śmiechu

 

Jak wiadomo lucyferianie (bardzo spodobał mi się ten amerykański termin, będę go używał) czyli masoństwo z deep state pokumane z budowniczymi Trzeciej Świątyni,  pasjami lubią się publicznie przechwalać swymi planami i możliwościami, i to na parę lat zanim coś kolejnego wymyślą na zgubę świata. Cyfry 9-11 nałogowo pokazywały się na różnych zegarach kryminałów hollywoodzkich na parę lat wcześniej, niż stały się Nine Eleven czyli znakiem wysadzenia w niebyt World Trade Center w 2001 r.  Również z dużym wyprzedzeniem np. w odcinku”Simpsonów” – amerykańskiej kreskówki naszpikowanej niejednym masońsk0-diabolicznym odniesieniem – pokazywano samoloty przelatujące obok Wież, czasem nawet ciągnące za sobą ogon dymu. Pokazuje się to niby przypadkiem, np. jako obrazek w kalendarzu zawieszonym w pokoju, gdzie odbywa się rozmowa, po to, by kto inny, kto nie dostrzega tych znaczeń, mógł cię wyśmiać, że to przecież “tylko film dla dzieci” i że masz “obsesje spiskowe”.

Można by te przykłady mnożyć, są na  You Tube specjalistyczne filmiki z materiałami z niezliczonych źródeł, budzące grozę, jak dalece mają pomieszane w swych diabolicznych łbach rządzące światem kreatury, pijące, jak twierdzi znający się na rzeczy Mel Gibson, krew niemowlęcia na śniadanie.  A przynajmniej, co już najzupełniej pewne, na dzień dobry wciągające proszki, od których przed kamerami (zdarza się to również w Polsce) ma się ubrudzony na biało nosek.

Najnowszym osiągnięciem tych degeneratów zdaje się  być niedawna katastrofa pociągu towarowego w  Ohio, wioząca w 150 cysternach niezliczone półprodukty chemiczne, same w sobie śmiertelnie niebezpieczne, np. chlorek winylu, chlorowodory czy inne mogące w połączeniu np. z wilgocią dawać kwas solny, fosgen i inne substancje bojowe.  Około 50 cystern wypadło z torów a 20 zderzyło się ze sobą, dając trującą chmurę nad miasteczkiem noszącym nazwę (wszak pejsate znane są z poczucia humoru)  Wschodnia Palestyna. Na razie ewakuowano 1500 osób, przy czym sytuację pogorszyła celowo nieudolna akcja ratownicza (tzw. kontrolowana eksplozja czyli praktycznie wypuszczono toksyny na grunt i je podpalono). Władze jednak otrzepały już ręce i twierdzą, że wszystko jest OK, ludzie mogą wracać do domów, ale nawet tzw. organizacje ekologiczne nie posuwają się aż do  takiej podłości, ostrzegając, że wiele skutków ma charakter odległy i nie znamy wszystkich związków pochodnych. Szczególnie, że prawda o rzeczywistej zawartości cystern zaczyna dopiero teraz wychodzić na jaw. Ciekawe, że w filmie sensacyjnym “White Noise” wypuszczonym na ekrany w USA w listopadzie 2022 r. dochodzi do identycznej katastrofy, i to w miasteczku o tej samej nazwie. Niejeden z mieszkańców  East Palestine, który teraz drży o swe jutro, statystował w tej fabule… My Polacy wiemy, że nie ma to, jak humorek żydowski.

Warto obejrzeć ten materiał, ciekawa i rzeczowa jest narracja p. Tomka, nie od dziś zamieszczającego na You Tube i w polonijnych mediach różne takie amerykańskie brudne sekrety, o których w mainstreamie albo jest całkiem cicho albo się kłamie.

Inny ciekawy link na ten temat, z wieloma szczegółami: https://www.youtube.com/watch?v=MRnpdl_aCik

 

Odsłony: 2412

O autorze: pokutujący łotr