“Zdjęcie pilota zestrzelonego obiektu jest fałszywe”

Kilka godzin temu nad terytorium USA został zestrzelony kolejny niezidentyfikowany obiekt. W mediach mainstreamowych, a także na stronach zajmujących się badaniem zjawisk paranormalnych oraz analizą spiskowej praktyki globalistów mnożą się spekulacje dotyczące niedawnych wydarzeń.

Tymczasem ze źródeł zbliżonych do oficjalnych padło stanowcze zaprzeczenie jakoby do sieci przeciekły zdjęcia pilota zestrzelonego obiektu.

Kabina pilota była pusta. Do końca nie wiadomo czy pilot zdążył się katapultować, czy go w ogóle nie było, czy był to raczej obiekt bezzałogowy i szpiegowski.

Sprawa obiektów wywołała liczne kontrowersje na lewicy, która domaga się wpuszczania w przestrzeń powietrzną USA wszystkich niezidentyfikowany obiektów pod hasłem „żaden obiekt nie jest nielegalny”.

Zareagowała również polska lewica. Oświadczenie ma wydać Janina Ochojska.

Nieznany patogen?

Według niepotwierdzonych doniesień pierwsze zbadane próbki wykazały obecność nieznanego patogenu. Eksperci nie wykluczają jednak, że może to być najnowszy wariant wirusa Omikron, który wydaje się być najgroźniejszy z dotychczasowych mutacji.

W powyższym kontekście wydaje się, że memy, które się pojawiają, są wytworem rosyjskiej propagandy uderzającej w bezpieczeństwo i stabilność zachodniej demokracji. Żarty i dowcipkowanie nie służą niczemu dobremu. Widać to doskonale na poniższych przykładach:

Dziwne zjawiska. Obiekty nad Chinami

Są jednak rzeczy, które przedostają się do opinii publicznej z oficjalnych źródeł, a te jak pamiętamy z okresu “pandemii” specjalizują się w masowej produkcji fake newsów

_________________________________________________________________________________________________

 

Odsłony: 3842

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne