Po godzinach czyli początki kolczykowania

„Wyobraź sobie, co by było, gdyby powiedzieli, że istnieje szczepionka na AIDS. Ludzie tłumnie rzucili się po zastrzyki.

„Sami lekarze mogą nawet nie wiedzieć, co wstrzykują. Można by im powiedzieć, że mikroczipy to genetyczne implanty, które przeprogramowują organizm do walki z chorobą”.

___________***___________

 

Tajny plan z 1989 roku, aby wszczepić mikroczip każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku

Artykuł w gazecie z 1989 roku opisywał wszczepianie każdemu z nas mikroczipów w celu połączenia nas z głównym komputerem. „Plany takiego systemu są już w toku” — czytamy w artykule napisanym ponad 30 lat temu. „Źródła podają, że maleńkie przekaźniki można bezboleśnie wstrzykiwać ludziom, którzy… nawet o tym nie wiedzą, dzięki ogólnokrajowemu programowi szczepień”.

Na stronie 444 książki Miltona Williama Coopera z lat 1990/91 „Behold a Pale Horse” znajduje się zdjęcie artykułu z gazety z dnia 1 sierpnia 1989r. Chociaż zdjęcie w książce Coopera nie pokazuje, która gazeta lub czasopismo opublikowało ten artykuł, to podobno ukazał się on w The Sun. W której wersji The Sun – brytyjskiej, amerykańskiej czy australijskiej – nie jest jasne i wydaje się, że nie ma łatwego sposobu sprawdzenia, czego dowodzi TA próba znalezienia pochodzenia artykułu w 2009 roku.

Obraz artykułu w cyfrowej kopii książki Coopera można zobaczyć w Internet Archive TUTAJ. Poniżej treść artykułu.

−∗−

Behold a Pale Horse, Milton William Cooper, pg 444

 

NADCHODZI WIELKI BRAT! Ujawniono: Tajny plan oznaczenia każdego mężczyzny, kobiety i dziecka

Joe Frick, 1 August 1989

ZAKODOWANE MIKROCHIPY wszczepione każdej osobie w kraju powiązałyby nas wszystkich z nadrzędnym komputerem, który mógłby namierzyć każdego w każdej chwili, a plany takiego systemu już są w toku, czy wam się to podoba, czy nie!

Tajny plan jest reklamowany przez wysokich urzędników państwowych jako usługa mająca na celu ochronę ludzi, ale niektórzy wtajemniczeni, którzy sprzeciwiają się temu posunięciu, twierdzą, że jest to po prostu kolejny sposób, w jaki Wielki Brat kontroluje swoich poddanych.

Nadajniki

„Agenci bezpieczeństwa narodowego najwyższego szczebla próbują przekonać źródła w administracji Busha do rozpoczęcia projektu, w ramach którego każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku zostanie wszczepiony mały nadajnik”, mówi Davis Milerand, krytyk rządowych działań, który twierdzi, że otrzymał informacje, które wyciekły ze źródeł wewnętrznych.

„Próbują powiedzieć, że będzie to dobry sposób dla władz na szybkie wyśledzenie zaginionych osób i dzieci, a także przestępców i szpiegów”.

Zastrzyki

„Ale dzięki dzisiejszej zdumiewającej technologii wszystko, co dotyczy twojej osoby, mogłoby być zawarte w jednym małym mikroczipie, który byłby podłączony do komputera rządowego”.

„Każda agencja rządowa będzie wiedzieć, co dana osoba zrobiła i robi w dowolnym momencie”.

Inne źródła podają, że maleńkie przekaźniki można bezboleśnie wstrzykiwać ludziom z małego pistoletu, nawet bez ich wiedzy, poprzez ogólnokrajowy program szczepień.

„Wszystko, co musiałby zrobić rząd, to wymyślić coś w rodzaju szczepionki na świńską grypę” – mówi Milerand.

„Wyobraź sobie, co by było, gdyby powiedzieli, że istnieje szczepionka na AIDS. Ludzie tłumnie rzucili się po zastrzyki.

„Sami lekarze mogą nawet nie wiedzieć, co wstrzykują. Można by im powiedzieć, że mikroczipy to genetyczne implanty, które przeprogramowują organizm do walki z chorobą”.

Dodaje: „Program wymagałby od wszystkich pracowników administracji federalnej, stanowej i lokalnej poddania się zastrzykom”.

„To tylko kwestia czasu, zanim każdemu zostanie wszczepiony mikroczip, niewolnikowi rządu”.

Dalsza lektura:

Injectable Nanotech: Federal Insider Warns Vaccines Will Be Used to Create a Digital Prison, Down the Chupacabra Hole, 11 January 2023

The William Cooper Files, Bibliotecapleyades

_______________

A secret plan in 1989 to microchip every man, woman and child, Rhoda Wilson, February 11, 2023

 

A współcześnie…

 

Photo: Hospital staff member scanning a newborn’s fingerprint, NEC Press Release, 7 February 2023

Kenia jest wykorzystywana jako poligon doświadczalny dla biometrycznego śledzenia szczepionek dla niemowląt

Poczyniono postępy w kontrowersyjnych testach przeprowadzanych w szpitalu w małym miasteczku w Kenii w celu opracowania programu biometrycznego zarządzania szczepieniami dla noworodków.

Nowa metoda ma na celu zapewnienie, że gdy tylko dziecko się urodzi i otrzyma pierwszą szczepionkę, nastąpi biometryczne skanowanie czterech jego palców, a oprócz pobierania odcisków palców dzieci zbierane będą również biometryczne dane głosowe ich opiekunów.

Ma to na celu monitorowanie tożsamości i zarządzanie historią szczepień, powiedzieli twórcy programu, zauważając, że ma on być używany przez pierwsze 24 miesiące życia dziecka i śledzić, w jaki sposób podaje się im osiem szczepionek i jeden suplement.

Zarówno odciski palców, jak i dane głosowe zostaną rzekomo usunięte, jak obiecała grupa opracowująca system biometryczny.

Firma NEC zajmująca się uwierzytelnianiem biometrycznym, Kenijski Instytut Badań Medycznych (KEMRI) i Uniwersytet Nagasaki z Japonii to instytucje, które w 2019 roku nawiązały współpracę w celu opracowania programu, który jest obecnie w fazie badań klinicznych w Kinango Sub-County Hospital w Kwale w Kenii.

Badania, które rozpoczęły się we wrześniu i mają trwać do marca, objęły łącznie 1000 noworodków i ich opiekunów. Mimo że testy jeszcze się nie zakończyły, już pojawiają się wczesne wyniki, które trzej partnerzy określają jako „bardzo zachęcające”.

Planowanych jest więcej testów w większej liczbie szpitali – a Kenia została wybrana jako kraj, w którym zostanie w pełni wdrożony system biometrycznego pobierania odcisków palców dzieci. Plan jest taki, aby stało się to do końca roku.

Program ma wspierać Cele Zrównoważonego Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych (SDGs) – mianowicie te, które zapewniają wszystkim tożsamość prawną i rejestrację urodzeń, eliminując możliwe do uniknięcia zgony wśród noworodków i dzieci poniżej 5 roku życia oraz zmniejszając śmiertelność noworodków.

Jeśli chodzi o firmę NEC – która jest uważana za światowego lidera w dziedzinie rozpoznawania twarzy, tęczówki oka, odcisków palców/odcisków dłoni, głosu i uwierzytelniania akustycznego uszu – pracuje również nad innym projektem mającym na celu komercjalizację danych biometrycznych niemowląt, a posiada w swoim portfolio jeszcze więcej projektów realizowanych w Afryce Subsaharyjskiej.

_____________

Kenya is being used as a testing ground for biometric-based vaccine tracking for babies, Didi Rankovic, February 10, 2023

−∗−

 

Odsłony: 1234

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!