Po godzinach: ‘Nowe Pearl Harbor’ czyli czego potrzebuje bank centralny

Było to „Wydarzenie na miarę Pearl Harbor”, po którym neokonserwatyści napisali, że muszą uruchomić swój plan na „Nowe stulecie Ameryki”.

To był katalizator dla ustawy Patriot Act, która jest do dziś wykorzystywana do atakowania amerykańskich patriotów i był to sposób na wyjaśnienie brakujących bilionów dolarów.

____________***____________

 

FED potrzebuje kolejnego 11 września

Najnowszy film Grega Reese…

 

TRANSKRYPCJA

Dlaczego ktokolwiek miałby myśleć, że nasz skorumpowany rząd postrzega komunistyczne Chiny jako wroga?

Od ponad 50 lat są bliskimi partnerami.

W 1971 roku, po tym, jak Mao Zedong spędził lata na wzywaniu do inwazji na Amerykę, Henry Kissinger, działając jako specjalny przedstawiciel Nixona, potajemnie udał się do Pekinu, aby nawiązać stosunki handlowe z KPCh.

Następnie George W. Bush udał się do Chin jako dyrektor biura łącznikowego w USA i utorował drogę dla międzynarodowego outsourcingu amerykańskich rynków pracy.

Przeskakując do 2001 roku: wewnętrzna robota zburzenia Twin Towers [WTC -tłum.] przyniosła wiele korzyści skorumpowanemu rządowi USA. Było to „Wydarzenie na miarę Pearl Harbor”, po którym neokonserwatyści napisali, że muszą uruchomić swój plan na „Nowe stulecie Ameryki”.

To był katalizator dla ustawy Patriot Act, która jest do dziś wykorzystywana do atakowania amerykańskich patriotów i był to sposób na wyjaśnienie brakujących bilionów dolarów.

Po południu 10 września 2001r. sekretarz obrony USA Donald Rumsfeld ogłosił, że Pentagon nie jest w stanie rozliczyć się z brakujących 2,3 bilionów dolarów. Już następnego dnia, 11 września, biura budżetowe Pentagonu zostały bezpośrednio trafione i zniszczone.

Rynki były zamknięte przez dwa tygodnie. Banki w całym kraju zostały zamknięte, a brakujące 2,3 biliona dolarów poszło w zapomnienie.

Mając przytłaczające dowody na to, że 11 września był serią kontrolowanych wyburzeń, gruzy i wraki powalonych wież nie zostały zbadane. Zamiast tego zostały natychmiast wysłane do Chin.

A 11 grudnia tego samego roku Chiny zostały członkiem Światowej Organizacji Handlu. Otrzymawszy korzystny status handlowy od Stanów Zjednoczonych, KPCh była praktycznie zwolniona z łamania praw człowieka, a miliony Amerykanów zaczęły tracić pracę, ponieważ produkcja została zlecona [outsourced] chińskim fabrykom z niewolniczą siłą roboczą.

Przeskakując do obecnej epoki, nasz rząd współpracował z komunistycznymi Chińczykami, aby przygotować covid-19 do ataku i dalej destabilizować amerykańską gospodarkę za pomocą przymusowych lockdownów i śmiercionośnych eksperymentalnych szczepionek, które do dziś zabijają ludzi, w tym dzieci.

Amerykańskie Biuro Statystyki Pracy desperacko publikuje fałszywy raport o zatrudnieniu, twierdząc, że jest ponad 500 000 miejsc pracy, podczas gdy rzeczywiste liczby to ponad 80 000. Rynek mieszkaniowy upada. 41% firm nie może pokryć kosztów wynajmu. Dług USA wynosi 31 bilionów dolarów. Bank Rezerwy Federalnej [FED] został zapędzony w kozi róg, a nieuczciwy rząd Stanów Zjednoczonych potrzebuje kolejnego 11 września.

I jak na zawołanie pojawia się gigantyczny balon, wystarczająco duży, by wszyscy go widzieli. Powoli skrada się po amerykańskim niebie. A przeciętny Amerykanin mówi teraz o EMP.

Partner naszego rządu, KPCh, przypisuje sobie te zasługi i rodzi się nowy Bin Laden. Scena jest teraz przygotowana na atak EMP, aby banki miały pretekst do zamknięcia, kradzieży reszty bogactwa Ameryki, utorowania miejsca cyfrowemu juanowi KPCh, aby stał się nową światową walutą rezerwową.

Dlaczego ktoś miałby myśleć, że nasz rząd jest wrogiem komunistycznych Chin?

_______________

The Fed Needs Another 9/11, Alexandra Bruce, February 8, 2023

−∗−

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!