57% głosujących chce śledztwa – Rasmussen Reports

Dlatego moim zdaniem NIE należy ponaglać w sprawie dochodzeń, a lepiej poczekać. Pośpiech prawdopodobnie zamiecie prawdziwe przestępstwa pod dywan. Ponadto nie jest jeszcze jasne, jakie są długoterminowe konsekwencje szczepienia przeciwko Covid. Nie wiadomo też, kto stworzył Sars-Cov-2 i dlaczego.

−∗−

Tłumaczenie artykułu ze strony Igora Chudova zawierającego omówienie ostatnich badań Rasmussen Reports dotyczących ewentualnych postępowań przed Kongresem USA w sprawie działań CDC wobec covid19. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

____________***____________

[Grafikę z danymi najlepiej otwierać w nowej zakładce]

57% głosujących chce śledztwa wobec CDC: ankieta Rasmussen Reports

Zrobiliśmy duże postępy!

Dobre wieści! Rasmussen Reports opublikował wyniki ankiety przeprowadzonej wśród potencjalnych wyborców w USA. Okazuje się, że 57% potencjalnych wyborców chce, aby Kongres zbadał CDC w sprawie „jak CDC radziło sobie z kwestiami bezpieczeństwa szczepionek na COVID-19”.

Dzięki moim płatnym subskrybentom posiadam platynową subskrypcję Rasmussen Reports o wartości 199 USD, dzięki której otrzymałem powiadomienie i mam pełny dostęp do danych demograficznych.

Siedemdziesiąt procent (70%) Republikanów, 48% Demokratów i 54% niezrzeszonych wyborców twierdzi, że Kongres powinien zbadać, w jaki sposób CDC radziło sobie z kwestiami bezpieczeństwa szczepionek przeciwko COVID-19. Czterdzieści procent (40%) Demokratów, 20% Republikanów i 31% niezrzeszonych wyborców sprzeciwia się dochodzeniu Kongresu w sprawie CDC.

 

Większość z każdej kategorii rasowej – 56% białych, 51% czarnych wyborców i 66% innych mniejszości – uważa, że ​​Kongres powinien zbadać postępowanie CDC w zakresie bezpieczeństwa szczepionek.

Pojawiło się kilka interesujących wyników w części wyłącznie dla posiadaczy platynowej subskrypcji:

Więcej mężczyzn niż kobiet ma absolutne zaufanie do CDC: 33% mężczyzn twierdzi, że jest bardzo prawdopodobne, że „CDC dostarczyło społeczeństwu pełnych informacji na temat bezpieczeństwa”, podczas gdy twierdzi tak tylko 25% kobiet. Może to odzwierciedlać ogólną tendencję mężczyzn do nadmiernej pewności siebie, a nie specyficzną dla płci opinię na temat CDC.

Więcej Demokratów niż Republikanów ma pełne zaufanie do CDC: 44% Demokratów twierdzi, że jest bardzo prawdopodobne, że „CDC dostarczyło społeczeństwu pełnych informacji na temat bezpieczeństwa”, podczas gdy tak twierdzi zaledwie 25% Republikanów. I znów, może to odzwierciedlać ogólną tendencję Demokratów do zaufania administracji reprezentującej ich partię w porównaniu z tendencją Republikanów do braku zaufania do rządu kontrolowanego przez Demokratów.

Bycie sceptycznym wobec szczepionek, historycznie, nie było silnie polityczne.

W każdym razie całkowity odsetek osób, które chcą, aby CDC zostało poddane dochodzeniu, wynosi 57%. To miłe!

Paradoksalnie bogaci ludzie NIE chcą, aby CDC było badane:

Podczas gdy 73% konserwatystów chce zbadania CDC, zaledwie 34% liberałów chce tego samego.

Ta ankieta nie oznacza, że ​​opinia publiczna popiera Norymbergę 2

Nie doszukuj się zbyt wiele w tej ankiecie.

Zaryzykowałbym przypuszczenie, że większość ludzi opowiadających się za śledztwem nie jest zbyt wrogo nastawiona do CDC. Większość z nich prawdopodobnie ma nadzieję dowiedzieć się, co się stało, i nie kieruje się poczuciem odwetu lub zemsty.

Niemniej jednak jest to znaczące odkrycie i zwycięstwo tych, którzy kwestionują szczepionki przeciw Covid. Zmieniliśmy zdanie większości społeczeństwa! Opinia publiczna zmieniła zdanie i obecnie popiera dochodzenia. To jest postęp.

Czy śledztwa i komisje dojdą do sedna tego, co się stało? A może wszystko wybielą i dojdą do wniosku, że „popełniono błędy”?

 

‘Błędy popełniano po obu stronach.’

.

Ponieważ Republikanie zbijali kokosy na szczepionce przeciw Covid i głosowali za wieloma środkami typu „Warp Speed”, przypuszczam, że dochodzenie NIE będzie bardzo dokładne.

Dlatego moim zdaniem NIE należy ponaglać w sprawie dochodzeń, a lepiej poczekać. Pośpiech prawdopodobnie zamiecie prawdziwe przestępstwa pod dywan. Ponadto nie jest jeszcze jasne, jakie są długoterminowe konsekwencje szczepienia przeciwko Covid. Nie wiadomo też, kto stworzył Sars-Cov-2 i dlaczego.

Po zakończeniu pospiesznych fikcyjnych dochodzeń łatwiej byłoby odwrócić uwagę opinii publicznej kolejną historią z serwisów informacyjnych.

Jak sądzicie?

________________

57% of Voters Want CDC Investigated: Rasmussen Survey, Igor Chudov, 20 January, 2023

−∗−

Zbliżone tematycznie:

‘Nie jest bezpieczna’ czyli co pokazało badanie Rasmussen Reports
Siedmioprocentowy odsetek poważnych skutków ubocznych jest bezprecedensowy. Z danych V-safe wiemy, że oznacza to faktycznie, że efekty uboczne były tak poważne, że osoby musiały zwrócić się o pomoc lekarską. Gdyby […]

________________

„Kryminalna mistyfikacja” czyli innego wytłumaczenia nie ma
Światowej sławy mikrobiolog i wirusolog profesor Sucharit Bhakdi zdobył wiele nagród medycznych i naukowych oraz ma na swoim koncie ponad 300 recenzowanych artykułów naukowych. Dr Bhakdi był jednym z pierwszych […]

________________

‘The best of’… czyli osiem absurdalnych wymówek covidowych
Skuteczność szczepionek mogłaby być bardziej wiarygodna, gdyby branża po prostu przyznała, że ​​ich „produkty” powodują więcej szkody niż pożytku. Po prostu trzeba je wycofać, tak jak FDA wycofałaby jakieś mięso […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!