Osobowość polityczna 2025

Zbliżamy się do przełomowego roku 2025. Można powiedzieć, że zbliżamy się do realizacji pewnych celów kojarzonych (niesłusznie) z końcem świata. Część z nas nie zbliża się z własnej woli, ale większość podczas codziennych czynności potwierdza wyznaczony kierunek – przyciskiem pilota, za pomocą klawiatury komputerowej, przy użyciu karty płatniczej, korzystając z telefonu lub innych urządzeń.

Trochę to nudne dlatego postanowiłem uchylić rąbka tajemnicy na temat osobowości politycznej 2025. Dlaczego akurat na rok dwudziesty piąty? Dlatego, że kalendarium na rok 23 i 24 jest już szczelnie wypełnione.

Osobowość polityczna 2025

Krzysztof Dubeł został wybrany na ambasadora transhumanizmu w kolejnej edycji moralnego lockdownu. Obostrzenia, które są wprowadzane na terenie dawnej Polski zgodnie z zasadą praworządności najpierw zrównały, a potem wywyższyły w prawach osoby niemoralne względem osób odczuwających moralną wyższość. Niewykluczone, że już niedługo agresja moralna będzie karana ograniczeniem prawa do emisji CO2.

Kim jest laureat? Krzysztof Dubeł, prócz udziału w pikantnym show telewizyjnym ma na koncie udział w ubieranych sesjach w magazynach “The End” oraz “Fuck”. Swoich sił Krzysztof Dubeł próbuje również w roli polityka. Do tej pory był wolontariuszem, a potem szeregowym członkiem w „Zjednoczonej Afryce”, a od nowej dekadencji nasz laureat, tym razem jako kobieta, ma zamiar ubiegać się o miejsce w reality show podczas „bezpiecznej aborcji” w stołecznym szpitalu. Ten niebinarny ekolog ma na swoim koncie wiele spektakularnych akcji wsparcia prześladowanych mniejszości. Prywatnie jest wielbicielem Olgi Tokarczuk i zwolennikiem paszportów węglowych.

A teraz Drogi Czytelniku masz prawo zachować milczenie lub wziąć udział w krótkiej sondzie wspierającej wysiłki naszej bohaterki. Wszelka agresja moralna posługująca się wyrażeniami: „tej ścierki?” albo „przecież to szambo” będzie karana wspomnianym obniżeniem emisji.

Nazwisko i imię kandydata z przyczyn marketingowych zostało zmienione, a wizerunek zakryty. Opublikowane zdjęcia pochodzą z Twittera i przedstawiają modę dla nieprawdziwych mężczyzn. Nieprawdziwych, bo prawdziwi, o czym nas informują codziennie media, to  przedstawiciele białej supremacji, faszyści, homofoby, antysemici i antyszczepionkowcy. Na zdjęciach nie ma żadnego z nich. Wpis zawiera lokowanie produktu. Chodzi o produkty antykultury.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne