Wzrost o 630 procent czyli kolejna ‘koincydencja’

Niestety, gwałtowny wzrost liczby nadmiarowych zgonów wśród dzieci w Europie, odkąd Europejska Agencja Leków zatwierdziła szczepionkę dla tej grupy, prawdopodobnie zostanie zlekceważony jako kolejna „koincydencja” na długiej liście takich zdarzeń od początku pandemii.

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu Exposé omawiający statystyki nadmiarowych zgonów wśród dzieci oraz możliwe przyczyny zjawiska. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

___________***___________

 

Uderzająca tragedia: szczepionka na Covid-19 powiązana z 630-procentowym wzrostem liczby zgonów wśród dzieci w Europie

Według oficjalnych danych, liczba nadmiarowych zgonów wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat w Europie wzrosła o 755% między styczniem a wrześniem 2022r., pomimo wysiłków EuroMOMO, by bagatelizować te liczby.

Unia Europejska rozpoczęła dochodzenie w sprawie tego wzrostu, który nastąpił już po zatwierdzeniu przez Europejską Agencję Leków szczepionki Pfizer przeciw covid-19 dla dzieci w maju 2021r.

Ogólnie rzecz biorąc, liczba nadmiarowych zgonów wzrosła o 630% od czasu zatwierdzenia szczepionki do stosowania u dzieci do września 2022r.

EuroMOMO, europejska organizacja monitorująca śmiertelność, odnotowała szokujący wzrost nadmiernej liczby zgonów w Europie wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat.

Dane organizacji, przy wsparciu Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób oraz Światowej Organizacji Zdrowia, pokazują tygodniowy wzrost liczby nadmiernych zgonów w całym 2021r. w porównaniu ze zwykłą liczbą zgonów w 2020r. u szczytu rzekomej pandemii.

Liczba nadmiarowych zgonów wśród dzieci w Europie wzrosła w 2021r., począwszy od 22. tygodnia, co „przypadkowo” zbiegło się z rozszerzeniem przez Europejską Agencję Leków okresu obowiązywania szczepionki Comirnaty (Pfizer) na COVID-19 do stosowania u dzieci w wieku od 12 do 15 lat.

 

Poniższy wykres przedstawia skumulowane sumy tygodniowych nadmiarowych zgonów w latach 2017-2022 wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat w Europie w okresie od 0 tygodnia do 21 tygodnia. Dane zostały pobrane ze strony internetowej EuroMOMO i są dostępne tutaj.

Według danych EuroMOMO, w pierwszych 21 tygodniach 2021r. było o 408 zgonów mniej wśród dzieci niż oczekiwano i o 607 mniej zgonów niż średnia w latach 2018-2020 w Europie.

Jednak nadmiar zgonów wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat wzrósł po zatwierdzeniu przez Europejską Agencję Leków szczepionki na covid-19 dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat w 22. tygodniu, jak widać na wykresie ze strony internetowej EuroMOMO.

Poniższy wykres przedstawia całkowitą liczbę nadmiarowych zgonów wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat w 2021r. po zatwierdzeniu przez EMA szczepionki na covid-19 dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat w 22. tygodniu w porównaniu z tym samym przedziałem czasowym w innych latach. Liczby zostały pobrane ze strony internetowej EuroMOMO i są dostępne tutaj.

Według danych EuroMOMO, liczba nadmiarowych zgonów wśród dzieci w Europie wzrosła w 2021 roku o 554% po zatwierdzeniu przez Europejską Agencję Leków szczepionki Pfizer na covid-19 dla dzieci.

Z danych organizacji wynika, że ​​w tym samym okresie w 2021 roku wśród dzieci było o 682 więcej zgonów niż oczekiwano i o 578 zgonów więcej niż średnia z lat 2017-2020.

Poniższy wykres przedstawia łączną liczbę nadmiarowych zgonów wśród dzieci w wieku od 0 do 14 lat w 2022 roku (tydzień 37) w porównaniu z tymi samymi przedziałami czasowymi w innych latach. Liczby zostały pobrane ze strony internetowej EuroMOMO i są dostępne tutaj.

Według danych EuroMOMO liczba nadmiarowych zgonów wśród dzieci w Europie wzrosła w 2022r. o 755% po tym, jak Europejska Agencja Leków zatwierdziła szczepionkę Covid-19 dla dzieci w wieku 5 lat i starszych.

Dane organizacji pokazują również 630% wzrost liczby nadmiarowych zgonów wśród dzieci od czasu zatwierdzenia przez EMA szczepionki dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat w maju 2021r.

Pomimo przytłaczających dowodów jest mało prawdopodobne, aby władze uznały wyraźne niebezpieczeństwo szczepień przeciwko Covid-19 dla dzieci.

Niestety, gwałtowny wzrost liczby nadmiarowych zgonów wśród dzieci w Europie, odkąd Europejska Agencja Leków zatwierdziła szczepionkę dla tej grupy, prawdopodobnie zostanie zlekceważony jako kolejna „koincydencja” na długiej liście takich zdarzeń od początku pandemii.

________________

Tragedy Strikes: Covid-19 Vaccine linked to 630% increase in Excess Deaths among Children in Europe, The Exposé, January 6, 2023

−∗−

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!