Biblijne znamię bestii na smarfonie?

Rząd PiS, lider zrównoważonego zamordyzmu wprowadza program pilotażowy, który ma pomóc Polakom w przyzwyczajeniu się do braku gotówki. Obywatele słabo wyszczepionych miast i wsi otrzymają w 2023 roku specjalny prezent. Aby kupować w “zrównoważony” sposób (bez węglowego śladu) trzeba będzie zainstalować specjalną aplikację na telefonie. Oczywiście, zgodnie ze sztuką gotowania żaby, na samym początku, wszystko za darmo i nieobowiązkowo.

Najpierw kupujący będzie musiał zainstalować ją na swoim smartfonie. Następnie aplikacja połączy się z systemem dystrybucji e-paragonów – hubem paragonowym, aby pobrać wygenerowany, unikalny identyfikator, którym klient będzie się posługiwał przy kasie, żądając paragonu w postaci elektronicznej. Chcąc uzyskać identyfikator, nie trzeba będzie podawać żadnych danych, nawet numeru telefonu – wyjaśnił Jedynak. /W 2023 zakupy z rządową aplikacją. Dane trafią na serwery Ministerstwa Finansów/

Likwidacja paragonów, według Ministerstwa Finansów będzie służyć: “redukcji odpadów, oszczędności drzew, energii, wody i zmniejszenie emisji CO2, a także szkodliwego bisfenolu zawartego w papierze do druku paragonów”. Jednym słowem Wszystko dla naszego dobra.

Miłe złego początki

O procesie rozwoju aplikacji w narzędzie totalnej inwigilacji opowiedział Ator, którego film polecam

________________________________________________________________________

Od 1 stycznia 2023 roku, PiS wprowadzi kary za obrót gotówką ponad wyznaczony limit

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych".