Tsunami zgonów czyli trzy krótkie filmy o…

Prokuratura Europejska (EPPO) wszczęła dochodzenie w sprawie zakupów szczepionek przeciwko koronawirusowi przez UE, co prawdopodobnie zwróci uwagę na rolę w tej sprawie przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen.

−∗−

Poniżej zestaw trzech filmów, których wspólnym mianownikiem są preparaty przeciw koronawirusowi. W materiałach poruszane są tematy grup zwolnionych ze szczepień, jakie skutki przyniosło podawanie tych substancji z perspektywy ostatnich dwóch lat oraz jakie kroki podejmowane są w ramach Parlamentu Europejskiego w związku z niezbyt przejrzystymi zasadami zakupu tych środków. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

_____________***_____________

 

Te grupy zostały zwolnione z przyjmowania zastrzyków przeciw COVID. Nigdy nie zapomnimy.

 

TRANSKRYPCJA

15 września 2021r. Jeff Rense stworzył listę grup, które zostały zwolnione z otrzymywania szczepionek:

 • Cały Kongres
 • Cały personel Kongresu
 • 6000 pracowników Białego Domu
 • 2500 pracowników Pfizer’a
 • 1500 pracowników Moderny
 • 120 000 pracowników Johnson & Johnson
 • 15 000 pracowników CDC
 • 14 000 pracowników FDA
 • 8 000 000 chińskich studentów w USA (z których 85%-90% jest członkami KPCh i/lub ChAL-W)
 • 2 000 000 nielegalnych nachodźców
 • 500 000 bezdomnych

_______________

These Groups Were Exempted from Getting COVID Shots. Never Forget, Alexandra Bruce, Oct 7, 2022

♦ – ♦ – ♦

Dr Sherri Tenpenny: Nadeszło tsunami śmierci

 

TRANSKRYPCJA

„Od marca 2020r. wszystko, o czym mówiłam, że się wydarzy – stało się i nie wiem, czy to Duch Święty mnie natchnął – myślę, że częściowo Duch Święty, a częściowo wiedza naukowa i to, co udało mi się zobaczyć, zbadać i nauczyć się po drodze, ale to tsunami zgonów, o którym mówię przez ostatnie dwa lata, nadchodzi. Właśnie teraz”.

„Jedna na 73 osoby w [Stanach Zjednoczonych], która przyjęła szczepionkę na początku 2020 roku, nie żyje. Według danych rządu USA. W Wielkiej Brytanii tracą około tysiąca osób tygodniowo”.

„Mamy już ponad 900 zawodowych sportowców, którzy zmarli”.

„Co jest gorsze od śmierci? Mówię wam, że cały czas to gmatwają i – bo pomyślcie o tym przez chwilę. Kiedy zaczęły się wszystkie te szczepienia, AstraZeneca na początku 2021 roku, było mnóstwo ludzi ze wstrząsem anafilaktycznym. W rzeczywistości chcieli nawet umieścić zestawy reanimacyjne wewnątrz ośrodków szczepień. Teraz już tak często tego nie widujemy”.

“Co? Czy ludzie tolerują to? Nie, oni musieli zmienić skład. Musieli coś usunąć, coś dodać, zmienić proporcje – coś w tym stylu”.

„Wiesz, wcześnie widzieliśmy tych wszystkich namagnesowanych ludzi, prawda? Setki zdjęć na Instagramie i tym podobne rzeczy, ludzi przykładających klucze i wszystkie te różne rzeczy, które wisiały im na głowie”.

„Albo to już się nie dzieje lub to żadna nowość, więc ludzie już nie robią tych zdjęć, albo zmieniono skład, bo tlenek grafenu, gdy jest wystawiony na działanie wodoru – mam na ten temat dwa podręczniki medyczne i dziesiątki artykułów, dla każdego z was, oszustów, którzy tego słuchają – mam dokumentację tego, jak tlenek grafenu w obecności wodoru przyjmuje ładunek magnetyczny. To prawda. Zgodna z nauką”.

„Czy zmienili proporcje? Czy zrobili coś, że nie zdarza się to już tak często?”

„Więc naprawdę wierzę, że faktycznie znajdziemy w tych preparatach cały wachlarz wszelkiego rodzaju składników. Znaleźli sposób na powolne zabijanie tym ludzi”.

„I pamiętajcie, chcą pozbyć się 3,5 miliarda ludzi z planety i nauczyli się robić to powolnym zabijaniem [slow-kill], więc większość niczego niepodejrzewających ludzi nie połączy kropek”.

„A więc, czy to już się dzieje? Nie jestem pewna, ale myślę, że każdy, kto tego słucha, nie powinien nigdy, przenigdy, absolutnie nigdy, przyjmować kolejnej dawki dowolnego rodzaju, przenigdy, pod żadnym pozorem”.
_______________

Dr Sherri Tenpenny: The Death Tsunami Is Here, Alexandra Bruce, Oct 7, 2022

♦ – ♦ – ♦

Konferencja w Parlamencie Europejskim w Strasburgu na temat korupcji zw. z covid

 

[Ten akurat film nie jest krótki. Czas trwania to około dwie godziny.]

31 października odbyła się konferencja parlamentarzystów UE w Strasburgu ze znanym specjalistą chorób zakaźnych, dr Christianem Perronne.

Prokuratura Europejska (EPPO) wszczęła dochodzenie w sprawie zakupów szczepionek przeciwko koronawirusowi przez UE, co prawdopodobnie zwróci uwagę na rolę w tej sprawie przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen.

W kwietniu 2021r. The New York Times po raz pierwszy doniósł o wiadomościach tekstowych wymienianych pomiędzy von der Leyen a dyrektorem generalnym Pfizer’a Albertem Bourlą w ramach przygotowań do unijnego kontraktu na zakup szczepionek w ilości do 1,8 miliarda dawek firmy BioNTech/Pfizer. Według ujawnionych cen preparatu, transakcja miałaby wynieść nawet 35 miliardów euro. Nie ma papierowych śladów tych umów, ponieważ UE nie archiwizuje wiadomości tekstowych.

W styczniu 2022r. rzecznik praw obywatelskich UE oskarżył Komisję o nieudolną administrację z powodu nieudostępnienia tych wiadomości tekstowych w odpowiedzi na żądanie oparte o wolność dostępu do informacji. Doprowadziło to do powstania raportu opublikowanego w zeszłym miesiącu przez Europejski Trybunał Obrachunkowy, w którym stwierdzono, że Komisja odmówiła przejrzystości w odniesieniu do szczegółów osobistej roli von der Leyen w kontrakcie z Pfizerem i wykazano, że von der Leyen działała na własną rękę i osobiście wypracowała wstępną umowę z Pfizerem, zamiast wykorzystać normalne protokoły połączonych zespołów negocjacyjnych.

_______________

COVID Corruption Conference at EU Parliament in Strasbourg, Alexandra Bruce, Oct 7, 2022

−∗−

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!