„Eksperci” przyznają: NIGDY nie będziesz „w pełni zaszczepiony”

Od samego początku „pandemia” była tworzona, nadzorowana, egzekwowana i utrwalana wyłącznie za pomocą sztuczek retorycznych i manipulacyjnego języka. Medialne nazwy dla starych rzeczy. Nowe definicje starych słów.

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu Off-Guardian na temat manipulacji językowych dotyczących terminu ‘w pełni zaszczepiony’. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

_____________***_____________

 

„Eksperci” przyznają, że NIGDY nie będziesz „w pełni zaszczepiony”

My, w zespole Off-Guardian – i wiele innych mediów alternatywnych – informujemy już od ponad roku, że kampania „szczepień” przeciw Covid nigdy się nie skończy.

Krótko mówiąc, NIGDY nie będziesz „w pełni zaszczepiony”.

To stało się oczywiste, jak tylko instytucje opieki zdrowotnej na całym świecie zaczęły „aktualizować” swoją definicję tego terminu.

Izrael. Ameryka. Brytania. Nowa Zelandia. Australia… wszyscy to robili i nie było to zaskoczeniem.

Od samego początku „pandemia” była tworzona, nadzorowana, egzekwowana i utrwalana wyłącznie za pomocą sztuczek retorycznych i manipulacyjnego języka. Medialne nazwy dla starych rzeczy. Nowe definicje starych słów.

„Covid” zawsze był niczym innym jak tylko pandemią terminologii. Płynny charakter pojęcia „w pełni zaszczepionych” to tylko kolejny przykład.

Już rozrósł się z „podwójnej dawki” do „wzmocnienia” i „podwójnego wzmocnienia” [„double-jabbed”, „boosted”, „double-boosted”], a wraz z nowymi „szczepionkami” oczekiwanymi dla wszystkich wariantów, nie wygląda na to, by jakikolwiek koniec był na horyzoncie.

Jak już powiedziałem, tak naprawdę nigdy nie będziesz „w pełni zaszczepiony”… a teraz właśnie to przyznają.

W kolejnej próbie kontroli poprzez manipulację językową, pojawił się nacisk na całkowite usunięcie terminu „w pełni zaszczepiony” z dyskursu n/t covid.

Wczoraj NBC News opublikowało poniższy artykuł z nagłówkiem:

„Nadszedł czas, aby przestać mówić «w pełni zaszczepiony» na Covid, mówią eksperci – oto dlaczego”

Następnie przechodząc do twierdzenia:

„Jeśli nadal mówisz «w pełni zaszczepiony» na Covid, to już czas przestać. Dzięki nowym boosterom na rynku i stale ewoluującemu wirusowi eksperci twierdzą, że termin ten nie oznacza już najlepszej ochrony, jaką możesz mieć. Wskazują na dwie, znacznie bardziej odpowiednie alternatywy do zastosowania w obecnej fazie pandemii”

Zalecają również „dostosowanie słownictwa” [adjusting your vocabulary] za pomocą sugerowanej nowej alternatywy: „aktualny” [up to date], szczere przyznanie, że boostery na Covid będą się pojawiać, potencjalnie już zawsze.

Zasadniczo, spędziwszy 18 miesięcy na przekonywaniu milionów ludzi do „pełnego zaszczepienia”, teraz znowu mieszają w języku, aby odwrócić kurs i usunąć to znaczenie.

Oznacza to, że wszyscy ci ludzie, którzy posłusznie przyjęli ‘zakrzepowe zastrzyki’ [ang. clot shots], nie tylko nie są już uważani za „w pełni zaszczepionych”, ale też nigdy nie będą, a teraz nawet nie mogą używać tego wyrażenia, ponieważ stwarza to fałszywe wrażenie.

Natomiast dobra wiadomość jest taka, że zainteresowanie szczepionkami maleje – trwa to od miesięcy – i ten szczery wysiłek, aby przygotować grunt pod przyszłe kampanie dla dawek przypominających, prawdopodobnie poniesie druzgocącą klęskę.

I wreszcie, do wszystkich (dawniej) „w pełni zaszczepionych” – przepraszamy… ale staraliśmy się wam powiedzieć, że tak się stanie.

_________________

“Experts” now admit you will NEVER be “fully vaccinated”, Kit Knightly, Oct 22, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

„W pełni zaszczepieni”? Nigdy!
Tak więc trzecia (i może czwarta) dawka jest (rzekomo) spowodowana przez Omicron… ale taki model może ciągnąć się przez wieczność. Aby przejść do piątej, szóstej czy siódmej, wystarczy „odkryć” więcej […]

_________________

‘W pełni zaszczepieni’ czyli jak dogonić króliczka
Zamiast odnosić się do kogoś jako osoby „w pełni zaszczepionej”, będzie ona teraz określana jako mająca „aktualne” szczepienia, aby odzwierciedlić przekonanie, że ktoś taki otrzymał szczepienia przypominające. […]

_________________

‘W pełni zaszczepieni’ – ostateczne rozwiązanie
Jesteście już „na bieżąco”? Chodzi o to, by „zmienić nasz język”, a nie o rzeczywistość naukową. Ta rzeczywistość wyszła na jaw w tym tygodniu, kiedy CDC pokazało, że wcześniejsza infekcja […]

_________________

Czwarta dawka, drugi booster czyli co ma trwać nie utonie
„W tym roku, w pierwszej połowie spodziewamy się kontynuacji szczepień podstawowych i przypominających na półkuli południowej oraz przejścia do boostera w formie czwartej dawki w drugiej połowie roku na półkuli […]

_________________

To jednak zwykła grypa?
Immunolodzy i testy PCR nie mogą odróżnić przeziębienia od wirusa SARS-CoV-2. Najwyraźniej klasa rządząca musiała tylko zmienić nazwę grypy i przeziębienia, aby przestraszyć masy do tego stopnia, że ​​chętnie wstrzykną […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!