Chwalą się czyli nadchodzi reglamentacja

Jak przekonać ludzi do przyjęcia „indywidualnych programów uprawnień do emisji dwutlenku węgla”, biorąc pod uwagę, że takie programy jak dotąd w dużej mierze się nie powiodły. (…)Ulepszenia w technologii śledzenia i nadzoru pomagają przezwyciężyć „polityczny opór” wobec takich programów.

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu Summit News na temat materiału opublikowanego na stronach WEF i zawartych tam wniosków dotyczących wprowadzenia środków nadzoru osobistych poziomów emisji dwutlenku węgla. Wszystko na podstawie zachowań ludzi w trakcie zjawiska tzw. pandemii. /AlterCabrio/

__________***__________

 

WEF w artykule wychwala, jak to „miliardy” na całym świecie poddały się ograniczeniom lockdownu

I jak zrobiliby to samo, gdyby mieli dostosować się do schematu racjonowania emisji węglowej w stylu kredytu społecznego.

Artykuł opublikowany przez Światowe Forum Ekonomiczne wychwala, jak to „miliardy” ludzi przestrzegały „ograniczeń” nałożonych w wyniku lockdownu, sugerując, że zrobiliby to samo pod pretekstem zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

Artykuł zatytułowany jest „«My Carbon»: podejście do inkluzywnych i zrównoważonych miast” i został napisany przez Mridula Kaushika, Dyrektora Misji w Smart Cities Mission w ramach Ministerstwa Mieszkalnictwa i Urbanistyki Indii.

Tematem artykułu jest to, jak przekonać ludzi do przyjęcia „indywidualnych programów uprawnień do emisji dwutlenku węgla”, biorąc pod uwagę, że takie programy jak dotąd w dużej mierze się nie powiodły.

Kaushik zauważa jednak, że ulepszenia w technologii śledzenia i nadzoru pomagają przezwyciężyć „polityczny opór” wobec takich programów.

Pisząc, że „COVID-19 był testem odpowiedzialności społecznej”, Kaushik chwali to jak: „Ogromna liczba niewyobrażalnych ograniczeń dla zdrowia publicznego została przyjęta przez miliardy obywateli na całym świecie”.

„Miało miejsce wiele przykładów na całym świecie utrzymywania dystansu społecznego, noszenia masek, masowych szczepień i akceptacji aplikacji dla zdrowia publicznego do śledzenia kontaktów, które pokazały istotę indywidualnej odpowiedzialności społecznej” – dodaje.

Mapa drogowa WEF. Usprawiedliwiają inwigilację, przerzucają winę za covid na ludzi i pseudodedukcje, takie jak klimat, aby wywołać polityczne zawirowania gospodarcze i przejąć kontrolę https://t.co/FWO5RkQSh3 pic.twitter.com/nplwGIKh97
— Fomocap (@fomocapdao) 15 września 2022

Powołując się na to, jak wielu ludzi zastosowało się do nakazów w lockdownie, pomimo przytłaczających dowodów na szkodliwość konsekwencji, jakie te restrykcje miały dla społeczeństwa, Kaushik sugeruje, że zachowywaliby się oni w podobnie służalczy sposób w innych obszarach życia.

Takie podporządkowanie byłoby wspierane przez technologię, w tym sztuczną inteligencję, cyfryzację i urządzenia „inteligentnego domu”, przekonuje Kaushik.

Artykuł wzywa do stworzenia planu racjonowania emisji dwutlenku węgla w stylu kredytu społecznego, który zapewniłby „indywidualne doradztwo dotyczące niższych emisji dwutlenku węgla i etycznych wyborów dotyczących konsumpcji produktów i usług”.

Stworzone zostałyby również nowe normy społeczne w celu określenia, co oznacza „sprawiedliwy udział” emisji osobistych, oraz określenia „dopuszczalnych poziomów” emisji osobistych.

Wcześniej już dokumentowaliśmy, w jaki sposób technokraci przygotowują „obowiązkowe” osobiste uprawnienia do emisji dwutlenku węgla, które wprowadzałyby reglamentację do każdej dziedziny życia za pomocą aplikacji, która rejestrowałaby podróże, wydatki na ogrzewanie, a nawet spożywane jedzenie.

Jak podkreślamy w poniższym filmie, grupy zajmujące się zmianą klimatu współpracują również z producentami telewizyjnymi, aby umieszczać w programach wiadomości o globalnym ociepleniu i emisji dwutlenku węgla.

[Istnieje możliwość włączenia napisów i automatycznego tłumaczenia]


_______________

WEF Piece Lauds How “Billions” Across the World Complied With Lockdown Restrictions, Paul Joseph Watson, 16 September, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Programowanie predykcyjne czyli jak zmiękczyć odbiór
Programowanie predykcyjne to subtelna forma psychologicznego uwarunkowania zapewniana przez media w celu zapoznania opinii publicznej z planowanymi zmianami społecznymi, które mają zostać wdrożone przez naszych przywódców. Jeśli i kiedy te […]

_______________

Ujarzmianie słabych czyli dokąd cofnie nas Wielki Reset
Chcą zaprojektować porządek społeczny, w którym współczucie i wzajemna pomoc staną się przestarzałe, a każdy obywatel świata będzie równie bezsilny, biedny i odizolowany, aby ludzie nie byli w stanie przeciwstawić […]

_______________

A w mediach bez zmian…
Szokujące wypowiedzi sygnalistów [whistleblowers], ujawnione materiały wideo i tajne nagrania ukazują przestępstwa popełniane przez media. Project Veritas, Charlie Chester z CNN, Udo Ulfkotte, Julian Assange z WikiLeaks i nie tylko… […]

_______________

Kredyt społeczny – pierwsze kroki
W tej chwili mnóstwo rzeczy może rozpraszać naszą uwagę (wojny, zawieruchy, opera mydlana z brytyjską rodziną królewską oraz coraz bardziej histeryczna i absurdalna propaganda n/t covid), ale naprawdę ważne wiadomości […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!