Lewicowy campus „Polska nie ma przyszłości”

Bardziej z obowiązku niż z przyjemności zerknąłem na wydarzenie z wydatnym udziałem osób tzw. nienormatywnych, których głoszone poglądy oraz zachowanie znacząco odbiega od dobrze pojętych, tradycyjnych norm.

Jedną z takich osób okazał się gość specjalny, nienormatywny Donald Tusk, obnoszący się ze swoją odmienną orientacją moralną. Tusk udowodnił to deklarując ( który to już raz?) stworzenie możliwości prawnej zabijania dzieci na życzenie do 12-tego tygodnia życia.

Nie wiem na czym miałaby polegać taka prawna możliwość skoro byłaby sprzeczna z obowiązującą Konstytucją oraz z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego z 1997 r., który stwierdził jednoznacznie:

Życie ludzkie pozostaje pod ochroną prawną od momentu jego powstania (poczęcie) i nie można różnicować ludzkiego życia w zależności od jego fazy rozwojowej (w tym w fazie prenatalnej).

Każda normalna osoba posiadająca elementarną wiedzę medyczną i przyrodniczą oraz mająca sprawny wzrok rozpoznaje na dołączonym obrazku człowieka w swoich naturalnych  fazach rozwoju. Jeżeli ktoś ma z tym kłopoty może doczytać:

“W 12- tym tygodniu ciąży dziecko umie się uśmiechać, otwierać i zamykać usta, marszczyć czoło i ssać kciuk. Każdą chwilę wykorzystuje na udoskonalanie swoich umiejętności – porusza klatką piersiową (dzięki czemu prawdziwe oddychanie przyjdzie mu bez trudu), a jego malutkie rączki trenują ruchy chwytne.

W 12 tygodniu ciąży dobiega końca kształtowanie się płuc, trzustki i tarczycy, jelita kurczą się i wykonują ruchy robaczkowe. Dziecko zaczyna reagować na bodźce pochodzące z zewnątrz, np. na mocny dotyk odpowiada gwałtownym ruchem całego ciała.

Twoje dziecko pływa swobodnie w ciepłym i przyjemnym basenie – worku owodniowym. Póki co ma w tym momencie dużo płynu owodniowego i dużo miejsca. Jest jednak coś, co je trochę ogranicza – pępowina. To za jej pośrednictwem maluszek dostaje wszystko co potrzebne do jedzenia (i tlen) bezpośrednio z twojej krwi. W procesie tym pośredniczy też łożysko, które na potrzeby małego człowieka produkuje 1,5 g białek dziennie.

Pępowina to sznur o długości ok. 60 cm, w środku którego są naczynia krwionośne – dwie tętnice i jedna żyła. A łożysko to coś w rodzaju stacji przeładunkowej czy też granicznego punktu wymiany”. /kalendarz ciąży/

Nie chodzi o tygodnie życia, bo rzecz ma się tak samo jak z dzieckiem 5 letnim lub 80 letnią staruszką. Chodzi o samo życie oraz o to, że żywe ciało dziecka nienarodzonego nie należy ani do matki, ani do ojca, ani tym bardziej do państwa czy każdej innej instytucji.

Pośród wielu ujemnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota

– powtarzają po profesorze Wolniewiczu ludzie spostrzegawczy. Chodzi tym samym o przysłowiowy brak rozumu i upośledzenie moralne związane z rozbudzoną skłonnością do zła. Tę zbrodniczą skłonność powinno hamować, a w przypadku próby jej realizacji, karać państwo.

Jak przystało na przedstawicieli nienormatywnej lewicy zaproszeni na wydarzenie “politycy” okazali się typowymi przedstawicielami lewactwa.

Szymon Hołownia jeszcze przed spotkaniem zdążył powiedzieć, że odszkodowania wojenne za II Wojnę Światową od Niemiec dla Polski powinny trafić … do Ukraińców, notabene sojuszników Hitlera. Przypomina to trochę postulat, aby dłużnik zaczął spłacać swój dług lub odszkodowanie nie osobie, której jest coś winien, lecz komuś zupełnie innemu.

Barbara Nowacka w odpowiedzi na pytanie lesbijki o in vitro dla homoseksualnych par i samotnych kobiet powiedziała:

Zrobię wszystko, aby każda osoba, która powie chce mieć dziecko, dziecko mieć mogła (z in vitro).

Wspomniany już Donald Tusk podkreślił, że jeżeli ktoś nie poprze projektu przerywania ludzkiego życia na życzenie, nie będzie mógł trafić na listy Platformy.

Aborcja do 12. tygodnia jest decyzją kobiety, a nie księdza, prokuratora czy działacza partyjnego. (…) Osoby, które uznają inaczej, nie znajdą miejsca na listach PO do parlamentu.

Mam inny postulat:

Aborcja polityka do 12. miesiąca pierwszej kadencji jest decyzją mężczyzny ( obywatela), a nie księdza, sędziego czy działacza partyjnego. Po 12. miesiącu sejmowego życia będzie chronić go immunitet, chyba że opozycyjny elektorat zadecyduje inaczej w referendum.

* * * * *

Nie obyło się również bez stręczenia za euro, bez “głosu z Ukrainy”, bez nazywania socjalistów z PiS, prawicą, bez uroczystych prezentacji zmiennych stanów świadomości zaproszonych gości.

_________________________________________________________________________________________

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne