Ekologia redukcyjna czyli jak uzyskać „liczbę łatwiejszą do opanowania”

Ich program jest przebrany za ekologię, aby wszystkich, którzy teraz się temu sprzeciwiają, można było zawstydzić. A kiedy masowy głód zacznie przytłaczać ludzi, będzie można obwinić ckliwych ekologów.

−∗−

Tłumaczenie transkrypcji materiału wideo z serwisu Forbidden Knowledge TV na temat działań ukrywanych pod mianem ekologii, a mogących przyczynić się m.in. do wywołania powszechnego głodu. //AlterCabrio

______________***______________

 

TRANSKRYPCJA

Chcą, żebyście jedli robaki. I chcą, żebyście zjadali te robaki w ogromnym systemie więziennym, który postrzega ludzkość jako raka na Ziemi. To wszystko jest dość dziwaczne, ale to tylko przykrywka dla programu masowej depopulacji.

Szczepionki przeciw COVID-19 niszczą układ rozrodczy i odpornościowy biorców. I z czasem zabijają ludzi tajemniczymi strukturami rozwijającymi się w układzie naczyniowym.

Widzimy to teraz na całym świecie, a to dopiero początek.

Z cienia wyłania się teraz cały ruch kulturowy, który chce, aby ludzkość zbiorowo popełniła samobójstwo.

Ten antyludzki kult istnieje od dziesięcioleci i poza środowiskiem akademickim, musiał więc działać cicho, ponieważ większość ludzkości sprzeciwia się masowym mordom.

A teraz gdy jesteśmy w samym środku wysiłków tego kultu na rzecz masowej depopulacji – przekonują nas, że większość z nas umrze.

Światowe Forum Ekonomiczne stało się publiczną domeną programu depopulacji tego antyludzkiego kultu, a cała popkultura jest do tego zaprzężona, od Hollywood po Stolicę Apostolską.

Ich program jest przebrany za ekologię, aby wszystkich, którzy teraz się temu sprzeciwiają, można było zawstydzić.

A kiedy masowy głód zacznie przytłaczać ludzi, będzie można obwinić ckliwych ekologów.

Ponieważ, oczywiście, wszystko to ma niewiele wspólnego ze środowiskiem.

Ojciec Borisa Johnsona, Stanley Johnson, jest członkiem tej sekty i napisał, że populacja świata musi zostać zredukowana do „liczby łatwiejszej do opanowania” – i o to właśnie chodzi: o „liczbę łatwiejszą do opanowania”.

Ponieważ ci psychopaci postrzegają resztę z nas jako swoją własność, którą należy zarządzać i odpowiednio wybijać.

Ale ludzkość wciąż ma wybór i nie musimy umierać w tej więziennej fabryce śmierci jedząc robaki. Możemy wybrać wolność. Ale czas ucieka.

______________

The Environmentalist Trojan Horse of the Depopulation Death Cult, Greg Reese, July 30, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

WTO ostrzega: nadchodzi ‘polikryzys’
Restrykcje w eksporcie podnoszą ceny żywności i mogą jeszcze bardziej zaostrzyć globalny „polikryzys”, powiedziała dyrektor generalna Światowej Organizacji Handlu (WTO) Ngozi Okonjo-Iweala podczas niedzielnego otwarcia 12. konferencji ministerialnej WTO w […]

______________

Piątka z bonusem czyli jak wykreować głód
Utrzymywanie wysokiej ceny ropy naftowej jest świadomą decyzją polityczną, która pokazuje, że koszty życia w kryzysie – i wszelkie wynikające z niego niedobory żywności – są projektowane celowo. (…)Po latach […]

______________

Świat według Klausa
Ty i ja nie będziemy jeść robaków. Ty i ja nie będziemy wiecznie nosić masek. Ty i ja nie będziemy odgrywać ról cyborgów. I ty i ja nie będziemy w […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!