Jednak „nie chronią zbyt dobrze” czyli do ilu razy sztuka

Władze upierały się, że szczepionki są „w 100 procentach bezpieczne i skuteczne”, a każdy, kto kwestionował tę narrację, był demonizowany jako antyszczepionkowiec.

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu Summit News, który wskazuje na wypowiedź głównego doradcy medycznego Białego Domu, dr Anthony Fauci’ego na temat słabej, jak się okazuje, ochrony po szczepieniu przeciw covid 19.

______________***______________

 

Fauci przyznaje, że szczepionki nie chronią „zbyt dobrze” przed infekcją COVID

A powinien to wiedzieć.

Główny doradca medyczny Białego Domu, dr Anthony Fauci, przyznał podczas wystąpienia w Fox News, że chociaż szczepionki mogą chronić przed objawami wirusa, „nie chronią zbyt dobrze”, jeśli chodzi o przenoszenie COVID.

Fauci skomentował to w programie „Your World” podczas rozmowy z gospodarzem Neilem Cavuto.

Cavuto poprosił Fauci’ego, aby odpowiedział Amerykanom, którzy nie są pewni przyjęcia kolejnej dawki szczepionki.

„I zaczynają się zastanawiać nad schematem leczenia, czy dostaniesz dwie szczepionki, czy dostaniesz dawkę przypominającą, kolejną dawkę przypominającą. Po prostu nie wiedzą. Co im pan powie? – zapytał.

 

[istnieje możliwość włączenia napisów i automatycznego tłumaczenia]

„Jedną z rzeczy, która jasno wynika z danych, jest to, że chociaż szczepionki, ze względu na wysoki stopień przenoszenia tego wirusa, nie chronią zbyt dobrze przed infekcją, chronią całkiem dobrze przed poważnymi chorobami prowadzącymi do hospitalizacji i śmierci” – odpowiedział Fauci.

Ważne jest, aby pamiętać, że nie jesteśmy daleko od czasów, kiedy władze upierały się, że szczepionki są „w 100 procentach bezpieczne i skuteczne”, a każdy, kto kwestionował tę narrację, był demonizowany jako antyszczepionkowiec.

Fauci jest na dobrej pozycji, aby wiedzieć, że szczepionki nie chronią przed infekcjami COVID.

Jak już wcześniej podkreślaliśmy, Fauci uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa w czerwcu, pomimo czterokrotnego zaszczepienia.

Następnie ponownie złapał COVID po raz drugi w ciągu dwóch tygodni po ukończeniu terapii Paxlovidem.

Ale tak, są „w 100 procentach bezpieczne i skuteczne!”

_______________

Fauci Acknowledges Vaccines Don’t Protect “Overly Well” Against COVID Infection, Paul Joseph Watson, 13 July, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Cicha aktualizacja czyli czego dotyczą licencje
Na początku tego tygodnia znany producent szczepionek eksperymentalnych po cichu przedłożył CDC aktualizację, przyznając, że jego oryginalnie licencjonowana szczepionka „Comirnaty” nigdy nie będzie dystrybuowana do użytku.  […]

_______________

Nadal ‘bezpieczne i skuteczne’?
Najnowsze dane opublikowane przez brytyjską Agencję Bezpieczeństwa Zdrowia potwierdzają dramatyczny wzrost zgonów wśród populacji potrójnie zaszczepionej, podczas gdy wśród populacji niezaszczepionej ta liczba stale spada. Najnowsze dane pokazują też, że […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!