Subiektywne urywki z Nowej Normalności 2

Tej zimy miasta w całych Niemczech planują wykorzystać hale sportowe i obiekty wystawowe jako „strefy dogrzewania” [warm up spaces], aby pomóc zmarzniętym obywatelom, których nie stać na drastycznie rosnące koszty energii.

−∗−

Subiektywny wybór doniesień medialnych i materiałów filmowych, które łączy zjawisko tzw. Nowej Normalności. Rzeczy z rodzaju zmuszających do refleksji.

_____________***_____________

 

Niemcy planują utworzyć „strefy dogrzewania” w odpowiedzi na niedobory gazu

Obiekty sportowe mają być wykorzystane by pomóc ludziom, którzy nie są w stanie zapłacić zawrotnie rosnących rachunków za energię.

Tej zimy miasta w całych Niemczech planują wykorzystać hale sportowe i obiekty wystawowe jako „strefy dogrzewania” [warm up spaces], aby pomóc zmarzniętym obywatelom, których nie stać na drastycznie rosnące koszty energii.

Gazeta Bild ujawnia, w jaki sposób Stowarzyszenie Miast i Gmin wezwało władze lokalne do wydzielenia przestrzeni publicznych, aby pomóc słabszym obywatelom w chłodniejszych miesiącach.

Niemcy już doświadczyły znacznego ograniczenia dostaw gazu z Rosji w wyniku poparcia sankcji i wojny na Ukrainie.

„Obecnie przygotowujemy się na wszystkie scenariusze awaryjne na jesień i zimę” – powiedziała Bild Jutta Steinruck, burmistrz miasta Ludwigshafen, gdzie arena Friedrich-Ebert-Halle ma zostać przekształcona w halę do ogrzania się.

„Nikt nie jest w stanie dokładnie powiedzieć, jak dramatycznie mogą potoczyć się sprawy” – powiedział Gerd Landsberg, przewodniczący Stowarzyszenia Miast i Gmin.

Landberg wezwał lokalne gminy do stworzenia „wysp ciepła” [heat islands] i „ciepłych pomieszczeń, w których ludzie mogą się zatrzymać, nawet podczas bardzo mroźnej zimy”.

Podobne ustalenia podejmują zachodnioniemieckie miasta Neustadt, Frankenthal i Landau, podczas gdy inne planują wyłączać światła na zewnątrz budynków użyteczności publicznej, a także wyłączać sygnalizację świetlną na noc, aby oszczędzać energię.

Jak podkreślaliśmy w zeszłym tygodniu, największy właściciel nieruchomości mieszkaniowych w Niemczech, który jest właścicielem około 490 000 nieruchomości, ma narzucić racjonowanie energii, które ograniczy najemcom ogrzewanie w nocy. Wszystko w odpowiedzi na spadający import gazu z Rosji.

Niemcom powiedziano również, aby brali mniej pryszniców, nosili więcej warstw odzieży i unikali zbyt częstego prania i prowadzenia samochodów.

Sondaże pokazują, że Niemcy są coraz bardziej niezadowoleni z obniżania się ich poziomu życia w wyniku kryzysu energetycznego spowodowanego poparciem Zachodu dla Ukrainy.

Wielu z nich próbuje panikować kupując piece i drewno opałowe, a zapasy w wielu rejonach kraju są wyczerpane aż do przyszłego roku.

____________

Germany Plans ‘Warm Up Spaces’ in Response to Gas Shortages, Paul Joseph Watson, 11 July, 2022

◊ ◊ ◊

 

Jedzta już te robaki!

 

Reprezentowana przez CAA, Nicole Kidman pojawiła się w Vanity Fair’s Secret Talent Theatre, aby promować program Światowego Forum Ekonomicznego dotyczący stopniowego wycofywania mięsa i wprowadzania owadów do naszej codziennej diety w celu złagodzenia zmian klimatycznych.

Globaliści NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ chcą, abyśmy jedli robaki – lub „mikroinwentarz” [micro livestock], jak nazywa je tutaj Nicole Kidman, chociaż termin ten zwykle odnosi się do kaczek, kurczaków, przepiórek, świń wietnamskich, królików i gołębi.
____________

Nicole Kidman Vill Eat ze Bugs, Alexandra Bruce, July 8, 2022

◊ ◊ ◊

 

Szczepionkowa utopia: zagłada poza wyobraźnią

Czy naprawdę myślisz, że będziesz jednym z tych 500 milionów szczęśliwców, którzy przeżyją to ludobójstwo? Czy myślisz, że będzie to świat, w którym naprawdę chciałbyś żyć? To bzdura. To wszystko kłamstwo.

 

[Film trwa ok. 15min. Anglojęzyczny lektor bez tłumaczenia, ale obrazy dystopijnej przyszłości mówią wszystko -tłum.]

____________

VACCINE UTOPIA: EXTERMINATION BEYOND IMAGINATION, Jim Crenshaw, September 28th, 2021

−∗−

Powiązane tematycznie:

Dyptyk żywnościowy czyli apokalipsa, robaki i GMO
Byliśmy świadkami jak lockdowny roznoszą gospodarkę na kawałki, podczas gdy klasa miliarderów osiąga rekordowe zyski, a korporacyjne molochy rozszerzają swoje monopole, tak też każda proponowana polityka bezpieczeństwa żywnościowego przyniesie korzyści […]

____________

Świat według Klausa
Ty i ja nie będziemy jeść robaków. Ty i ja nie będziemy wiecznie nosić masek. Ty i ja nie będziemy odgrywać ról cyborgów. I ty i ja nie będziemy w […]

____________

Wspieraj Ukrainę. Nie myj się
Globalistyczni technokraci płynnie przekształcili program „Wielkiego Resetu” na rzecz obniżenia standardów życia w wezwanie do „wspierania Ukrainy”. (…) Za niekontrolowaną inflację, gwałtownie rosnące ceny żywności i gazu, które były ogromnym […]

____________

Zawały serca i udary czyli co się mieści w rachunku za prąd
Może to z łatwością spowodować, że ludzie – zwłaszcza starsi lub niepełnosprawni – będą cierpieć na problemy zdrowotne, a nawet umrą z powodu zimna lub niedożywienia. Wiele z tych osób […]

____________

Great Reset czyli prawdziwym wrogiem jest sama ludzkość
Globaliści od wielu lat próbują zmienić nazwę i przepakować swój program Nowego Porządku Świata, a Wielki Reset był tym, co wymyślili. Zamiast brzmieć nieszkodliwie, termin ten grozi systemowymi wstrząsami i […]

____________

Dżinsy? Pierz raz na miesiąc. To musi ci wystarczyć
Światowe Forum Ekonomiczne, któremu przewodniczy słynny architekt „Wielkiego Resetu” Klaus Schwab, rutynowo podkreśla, że obniżenie jakości życia przeciętnych obywateli jest sposobem na powstrzymanie zmian klimatycznych i rzekomej katastrofy. […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!