Wakacje czyli o UFO na poważnie

Przygotowują społeczeństwo do zaakceptowania fałszywego przybycia kosmitów. Zamiast widzieć prawdziwych ET przybywających w prawdziwych statkach kosmicznych, zobaczymy genetycznie zmodyfikowanych ludzi przybywających w czarno-budżetowych statkach kosmicznych.

Wakacyjne tłumaczenie archiwalnego materiału o powiązaniach tzw. elit ze zjawiskiem życia pozaziemskiego. W trakcie lektury należy pamiętać, że artykuł pochodzi z 2014 roku. Polecam też zachowanie stosownego, a nawet przyziemnego dystansu.

______________***______________

 

Dlaczego Rockefellerowie i Jezuici kierują Ruchem Ujawnienia UFO?

♠ ♠ ♠

– Zaproście nas…

…Rockefellerowie, Jezuici i channelingowcy mogą za nas ręczyć. Jesteśmy waszymi życzliwymi kosmicznymi braćmi”.

♠ ♠ ♠

Rockefellerowie: Założyciele Ruchu Ujawnienia [Disclosure Movement]

W zeszłym tygodniu natknąłem się na wideo zatytułowane ‘Stephen Bassett ET Disclosure Conference 2014‘ i nie mogłem nie zauważyć liczników reakcji poniżej. Jeśli są poprawne, informacje zawarte w filmie zostały bezkrytycznie zaakceptowane przez odwiedzających witrynę. Uznałem to za dość niepokojące. Nikt nie zastanawiał się nad tym, kto może stać za prezentowanymi informacjami lub jak mogą one wpasowywać się w plan przejściowy globalistów. W związku z tym postanowiłem przeprowadzić małe dochodzenie, aby pokazać wszystkim, co tak naprawdę dzieje się z Ujawnieniem [Disclosure].

Na początek spójrzmy na to, co Bassett mówi w 3:54 filmu…

 

The Truth Embargo, do którego mimowolnie się odnoszę, było ogromnym programem, w ramach którego wydano miliardy dolarów nie tylko na utrzymanie w tajemnicy badań, finansowania oraz mediów pod kontrolą, i filantropów w nieświadomości, a uniwersytety praktycznie poza jakimkolwiek dostępem do wiedzy…

Dla zwykłego widza jego wzmianka o „filantropach” może przemknąć niezauważona, ale jeśli badałeś, jak rozpoczął się Ruch Ujawniania, wiesz, że w rzeczywistości odnosi się do jednego konkretnego „filantropa”: prawdziwego ojca Ruchu Ujawnienia, Laurance’a Rockefellera…

… To jest fragment artykułu na stronie Open Minds: UFO News and Investigations, napisanej przez Antonio Huneeusa. Huneeus ma długą historię w Ruchu Ujawnienia, pracował z Rockefellerem i zeznawał o zaangażowaniu Rockefellera w ten ruch podczas Przesłuchania Obywatelskiego w sprawie Ujawnienia UFO …

[Niestety, ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich, które zgłosił Citizen Hearing on Disclosure. Większość wypowiedzi uczestników można znaleźć tutaj. -tłum.]

…Film ma tylko 9 minut i 40 sekund, ale jeśli przebrniesz przez oschły przekaz Huneeusa, to jest dość pouczający.

Rola Rockefellera w rozkręceniu projektu Ujawnienie jest czymś w rodzaju tajemnicy poliszynela wśród ludzi związanych z tym ruchem (Disclosuristas, jak ich nazywam). Na stronie internetowej Stephena Bassetta Paradigm Research Group, otwarcie reklamowany jest szczególny wysiłek Rockefellera, określany jako „Rockefeller Initiative”. To samo zaangażowanie jest również nagłaśniane na stronie internetowej Projektu Ujawnienie Stevena Greera jako „Projekt Starlight”…

„Ten list od The Project Starlight Coalition był wynikiem historycznego spotkania w Asilomar w Kalifornii, które dr Greer zorganizował i za które Laurance Rockefeller zapłacił w czerwcu 1995 roku, tuż przed spotkaniem Clintona z Rockefellerem w sierpniu 1995 roku”.

Kontynuując poszukiwania powiązań rodziny Rockefellerów z Ruchem Ujawnienia [Disclosure Movement], natknąłem się na film (obowiązkowo trzeba obejrzeć), który zawiera kilka klipów wideo na ten temat. W 1:54 Steven Greer (domniemany szef Ruchu Ujawnienia) mówi o L. Rockefellerze…

 

W swoich uwagach na temat Laurance’a, Greer nazywa go „filozofem rodziny (Rockefellerów)”, co jest typowe dla tego, jak Disclosuristas [Ujawnieniowcy?] próbują wytłumaczyć zaangażowanie rodziny Rockefellerów w ich Ruch. Starają się przedstawiać Laurance’a jako rodzinnego indywidualistę, który był niepodobny do wszystkich innych globalistów w klanie Rockefellerów. Greer mówi również o rzekomym konflikcie między braćmi Davidem i Laurance’em Rockefellerami o to, czy tajemnice UFO powinny zostać ujawnione, a ten temat rzekomego rozdźwięku lub rozbieżności interesów wśród Rockefellerów jest również powtarzany przez Granta Camerona w swoim zeznaniu na Obywatelskim Przesłuchaniu ws Ujawnienia (strona 90)

„Zasadniczo dokumenty FOIA [Freedom of Information Act] pokazują, że miliarder, biznesmen Laurance Rockefeller, zwrócił się do Białego Domu, aby skłonić rząd do ujawnienia prawdy kryjącej się za tajemnicą UFO. Istnieją różni Rockefellerowie: jest Nelson Rockefeller, który był tym politycznym gościem, który kandydował do rządu. Był David, który był tym facetem od pieniędzy, a Laurance Rockefeller był od humanitaryzmu. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Princeton i bardzo interesował się tym zjawiskiem”.

Na nieszczęście dla Disclosuristas ta próba namalowania Laurance’a jako zbuntowanego „dobrego Rockefellera” nie wytrzymuje próby analizy.

Według biografii Laurance’a Rockefellera

W 1937 odziedziczył po dziadku miejsce na nowojorskiej giełdzie. Pełnił rolę członka zarządu założycielskiego Funduszu Braci Rockefellerów przez czterdzieści dwa lata, od jego powstania w 1940 do 1982 roku. W tym czasie pełnił również funkcję dyrektora generalnego (1958-1968), a później jej prezesa (1968-1980) przez dwadzieścia dwa lata, dłużej niż jakikolwiek inny lider w historii Funduszu. Był także członkiem zarządu założycielskiego Funduszu Rodziny Rockefellerów w latach 1967-1977”.

Tak więc Laurance był nie tylko głęboko zaangażowany w branżę finansową, ale był także jednym z założycieli Rockefeller Brothers Fund i Rockefeller Family Fund. Fundusze te są znane z osiągania celów globalistycznych pod pretekstem „filantropii”. Laurance służył również w Projekcie Badań Specjalnych Funduszu Rockefeller Brothers…

W latach 1956-1960 Fundusz sfinansował ambitne badania opracowane przez jego ówczesnego prezesa, Nelsona Rockefellera, w celu „określenia głównych problemów i możliwości stojących przed Stanami Zjednoczonymi oraz wyjaśnienia krajowych dążeń i celów, a także opracowania zasad, które mogą służyć jako podstawy przyszłej polityki kraju”.

Nelson zrekrutował Henry’ego Kissingera, który wtedy był na wydziale Uniwersytetu Harvarda, jako dyrektora projektu. Poznali się w 1955 roku. Zatrudnił także takich luminarzy, jak Edward Teller, Charles Percy, Dean Rusk, John Gardner (prezes Carnegie Corporation) i Henry Luce, a także jego braci Laurance’a i Johna D. III. Utworzono siedem zespołów, które zajmowały się szeroko zakrojonymi zagadnieniami, od strategii wojskowej/bezpieczeństwa po politykę zagraniczną, międzynarodową strategię gospodarczą i departament obrony oraz reorganizację rządu.

Spośród siedmiu podzespołów Special Studies Project, Laurance jest wyraźnie wymieniony jako pracujący w…

Zespół II – Cele i strategia bezpieczeństwa międzynarodowego, pod kierownictwem Henry’ego Kissingera. Wśród panelistów znaleźli się Frank Altschul, Gordon Dean, James B. Fisk, Roswell Gilpatric, Townsend Hoopes, Henry Luce, Laurance Rockefeller, Edward Teller, Carroll L. Wilson i ekonomista Arthur Smithies”.

Na stronie Wikipedii dot. Special Studies Project pojawił się kolejny akapit, który przykuł moją uwagę…

Projekt został ostatecznie opublikowany w całości w 1961 roku jako Prospect for America: The Rockefeller Panel Reports. Archiwalne dokumenty do badań są przechowywane w Rockefeller Archive Center w posiadłości rodzinnej. Do fragmentów dokumentów dostęp jest nadal ograniczony, ponad cztery dekady po opublikowaniu raportu”.

Po przeczytaniu tego zamówiłem kopię Prospect for America i dokładnie tego się spodziewałem: plan wykorzystania Stanów Zjednoczonych jako narzędzia do budowania Nowego Porządku Świata. Oto krótki fragment ze strony 35…

Jak widać, Laurance był głęboko zaangażowany w realizację globalistycznych zamierzeń Rockefellerów. W rodzinie nie było rozdźwięku ani rozbieżności interesów (o czym świadczy współpraca trzech braci w Projekcie Studiów Specjalnych). Był jedynie podział pracy, ponieważ wspólnie pracowali nad budowaniem wielostronnego/wielobiegunowego Nowego Porządku Świata.

Będąc rodziną Iluminatów, Rockefellerowie byli/są zaangażowani we wszystkie trzy aspekty zjawiska UFO: czarny budżet, ukrywanie przez rząd i publiczne ujawnienie. Konfrontując obywateli domagających się ujawnienia z rządami utrzymującymi tajemnicę, „elita” tworzy konflikt, który zostanie rozwiązany, gdy Nowy Porządek Świata i Ujawnienie zostaną publicznie pokazane. W tym czasie rząd USA, naziści z Operacji ‘Paperclip’, Syjoniści i Zachód będą obwiniani o utrzymywanie tajemnicy, podczas gdy BRICS i Wschodowi zostanie przypisane ujawnienie prawdy. Ujawnienie UFO to tylko kolejny aspekt zabiegów propagandowych typu Zachód jest zły – Wschód jest dobry, używany do wprowadzenia NWO.

Nie zapominajmy o Watykanie

Oczywiście kierowany przez globalistów Ruch Ujawnienia [Disclosure Movement] nie jest kierowany wyłącznie przez Rockefellerów. Zaangażowany jest również Watykan. We wpisie zatytułowanym ‘Watykan przygotowuje się do przedstawienia nam Anunnaki‘ pokazałem, jak Jezuici pracują nad przygotowaniem opinii publicznej na ogłoszenie życia pozaziemskiego, a ich przygotowania wykraczają poza samo ujawnienie istnienia mikrobów na Marsie.

Zobaczcie, co nie-jezuicki Monsignor Corrado Balducci powiedział włoskiej opinii publicznej o UFO i ET… [Niestety, ten film jest już niedostępny, ponieważ powiązane z nim konto YouTube zostało usunięte. -tłum.]

… A oto kolejny film, w którym opowiada on o istotach pozaziemskich podobnych do ludzi.

 

Według jego biografii

Monsignore Corrado Balducci (ur. 11 maja 1923 we Włoszech, zm. 20 września 2008 we Włoszech) był teologiem rzymskokatolickim z Kurii Watykańskiej, bliskim przyjacielem papieża, wieloletnim egzorcystą w Archidiecezji Rzymskiej, prałat Kongregacji Ewangelizacji Narodów i Towarzystwa Krzewienia Wiary. Napisał kilka książek o przekazach podprogowych w muzyce rockowej i metalowej, opętaniach diabolicznych i istotach pozaziemskich. Monsignor Balducci często pojawiał się we włoskiej telewizji, aby rozmawiać o satanizmie, religii i istotach pozaziemskich”.

Zakładając, że ta biografia jest prawdziwa (zaglądam do niej i jak dotąd się sprawdza), widzimy, że wiara w rzeczywistość pozaziemskich statków kosmicznych i istot istniała na najwyższym poziomie Watykanu od dawna. Oczywiście, skoro Watykan jest sprzymierzony z tradycjonalistyczną frakcją Anunnaki i jest zorientowany na kult boga-króla Anunnaki, to ma sens, że wierzą w istoty pozaziemskie, prawda?

Karta Obcych: jak zagrają nią globaliści?

Jasne jest, że globalistyczna „elita” wpaja opinii publicznej wiarę w życzliwe istoty pozaziemskie. Ale dlaczego? Z mojej obecnej perspektywy widzę trzy sposoby, w jakie mogą zagrać kartą obcych:

1) Już w to grają i używają UFO i ET, aby odwracać uwagę dociekliwych ludzi. Jeśli globaliści zdołają nakłonić ludzi do spojrzenia w niebo, nikt nie zauważy, co dzieje się na ziemi, gdy NWO się rozwija. To najbardziej konwencjonalny sposób patrzenia na kwestię UFO.

2) Przygotowują społeczeństwo do zaakceptowania fałszywego przybycia kosmitów. Zamiast widzieć prawdziwych ET przybywających w prawdziwych statkach kosmicznych, zobaczymy genetycznie zmodyfikowanych ludzi przybywających w czarno-budżetowych statkach kosmicznych. Biorąc pod uwagę, że naukowcy publicznie przyznają się do klonowania zwierząt o złożonej budowie, takich jak owce i genetycznego modyfikowania kóz, aby produkować jedwab pajęczy w ich mleku, czy tak trudno uwierzyć, że nauka z czarnym budżetem stworzyła sklonowanego, genetycznie zmodyfikowanego człowieka? Jeśli globaliści zrzucą na społeczności rasę kontrolowanych umysłów, indoktrynowanych tajemniczą religią latających hybryd w antygrawitacyjnych statkach, mogą naprawdę bawić się ludzkimi umysłami.

3) Próbują wygenerować społeczną zgodę na wtargnięcie prawdziwych istot pozaziemskich/pozawymiarowych. Skłaniając ludzi, aby uwierzyli, że wszystkie nasze problemy zostaną rozwiązane, gdy tylko pojawią się ET/ED, kreują w ten sposób niewymuszone przyzwolenie by ET/ED [extraterrestrial / extradimensional] wkroczyły i zajęły się wszystkim. Globaliści zbudowali wielobiegunową piramidę NWO…

…a więc teraz kamień szczytowy (czyt. Anunnaki) może opaść i kontrolować świat.

Nie mogę jeszcze powiedzieć z całą pewnością, który z tych trzech scenariuszy jest wprowadzany. Musimy tylko poczekać i przekonać się, do jakiego stopnia zrobi się dziwnie.

Na ten temat można napisać więcej, ale tutaj zatrzymam się i resztę zostawię na wpis towarzyszący.

Na tę chwilę pozdrawiam…

______________________

Why are the Rockefellers and the Jesuits guiding the UFO Disclosure Movement?, KEN, October 29, 2014

 

Powiązane tematyczne:

Trzech tenorów czyli kto kołysał Klausa
Kiedy Schwab został po raz pierwszy uznany przez Kissingera jako potencjalny przyszły przywódca globalistów, stosunkowo młody wtedy Niemiec miał wkrótce zostać przedstawiony Galbraithowi i Kahnowi. Zbiegło się to z pracą […]

 

Odsłony: 2

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!