Cicha aktualizacja czyli czego dotyczą licencje

Na początku tego tygodnia znany producent szczepionek eksperymentalnych po cichu przedłożył CDC aktualizację, przyznając, że jego oryginalnie licencjonowana szczepionka „Comirnaty” nigdy nie będzie dystrybuowana do użytku.

−∗−

W menu na dziś danie nowelizacyjne. Materiał na temat ‘aktualizacji’ dotyczącej szczepionki przeciw Covid-19 jaką złożył do amerykańskiej CDC jeden z producentów. Z doniesień można wywnioskować, że preparat, który został przedstawiony w FDA do licencjonowania raczej nie doczeka się pełnego wprowadzenia na rynek, a w to miejsce zostanie zaproponowany inny produkt. Dlaczego?

Zapraszam do lektury.

[warto zajrzeć również do artykułów uzupełniających, które omawiają niejasności dot. zeszłorocznych procedur autoryzacyjnych]

________________***________________

 

Pfizer po cichu przyznaje, że NIGDY nie wyprodukuje szczepionki, która została zatwierdzona przez FDA – zamiast tego wyprodukuje nową szczepionkę mRNA z „formułą tris-sacharozy”

To oficjalne – „w pełni zatwierdzona” i eksperymentalna szczepionka mRNA firmy Pfizer, nazwana „Comirnaty”, była niczym innym jak zmyłką [head fake].

Na początku tego tygodnia znany producent szczepionek eksperymentalnych po cichu przedłożył CDC aktualizację, przyznając, że jego oryginalnie licencjonowana szczepionka „Comirnaty” nigdy nie będzie dystrybuowana do użytku.

Innymi słowy, firma Pfizer dostarczała wyłącznie swoją wersję eksperymentalnej szczepionki, której FDA przyznała autoryzację do stosowania w sytuacjach awaryjnych (EUA). Tak zwana zerowa szczepionka Pfizera [zero Pfizer-branded vaccine] podawana w USA została „w pełni zatwierdzona”.

Z aktualizacji Pfizera, cytując niezależnego dziennikarza Jordana Schachtela:

„Pfizer otrzymał wstępną licencję FDA BLA w dniu 23.08.2021r. na swoją szczepionkę przeciw COVID-19 do stosowania u osób w wieku 16 lat i starszych (COMIRNATY). W tym czasie FDA opublikowała ulotkę dołączoną do opakowania BLA, która zawierała zatwierdzoną nową nazwę handlową szczepionki przeciw COVID-19 COMIRNATY i wymieniła dwa nowe NDC (0069-1000-03, 0069-1000-02) oraz obrazy etykiet z nową nazwą handlową. Te NDC [krajowy kod leku -tłum.] nie będą produkowane. Wyprodukowane zostaną tylko NDC dla później zatwierdzonej z BLA formuły tris-sacharozy”.

„Cicha” aktualizacja, która została opublikowana – bez zapowiedzi – na stronie CDC, pojawiła się po miesiącach krętactw Pfizera i amerykańskich urzędników zdrowia publicznego, którzy zgodnie twierdzili, że szczepionka została „w pełni zatwierdzona” i dlatego powinieneś ją przyjąć.

W rzeczywistości było tyle „w pełni zatwierdzonej” szczepionki, ile dowodów na istnienie Yeti – ale szczepionka otrzymała potrzebne kwalifikacje. Co jeszcze bardziej niepokojące, FDA zwodniczo wysłała dwa listy dotyczące oddzielnych preparatów (Comirnaty i EUA), które pomogły zmylić opinię publiczną i pomogły w manipulacji fałszywymi wiadomościami w mediach.

Do czasu ogłoszenia przez FDA w sierpniu 2021r. miliony Amerykanów wahały się przed przyjęciem szczepionki z powodu jej statusu tymczasowego zatwierdzenia – według sondaży cytowanych wówczas przez Anthony’ego Fauciego to aż 30% niezaszczepionych. Z tego powodu reżim Bidena wykorzystał decyzję FDA, aby zintensyfikować szczepienia i stłumić wahania dotyczące szczepionek, i niestety to zadziałało.

Podrobione zatwierdzenie [fake approval] przez FDA nie tylko posłużyło jako katalizator ogromnej fali nakazów, zarówno federalnych Bidena, jak i stanowych tyranów z ramienia Demokratów, ale to zwodnicze posunięcie zwiększyło również ogólną absorpcję szczepionek o ogromne 36% (minus nakazy), według jednego badania opublikowanego w Journal for American Medicine Association (JAMA).

Nic dziwnego, że naukowcy odkryli, że szczepienia uzupełniające serię (druga i trzecia dawka itp.) odnotowały największy wzrost ze wszystkich, z 77% wzrostem po „zatwierdzeniu”.

Decyzja FDA wywołała również wstrząsy na całym świecie, zmuszając niezdecydowanych obywateli innych krajów zachodnich do przyjęcia szczepionki. Miliony zostały wprowadzone w błąd przez „ekspertów”. Czy to nie jest przynajmniej kryminalny błąd w sztuce lekarskiej?

Niestety, jakakolwiek nadzieja na odpowiedzialność za to jest w tej chwili odległa. Nie dość, że zdradziecki reżim Bidena trzyma kontrolę, to dodatkowo firma Pfizer jest całkowicie wolna od odpowiedzialności za szkody związane z eksperymentalną szczepionką mRNA dzięki przyznanemu jej statusowi w ramach EUA. Jak od miesięcy powtarzał dr Robert Malone – wynalazca technologii mRNA – jeśli firma Pfizer nie udostępni swojej „w pełni zatwierdzonej” wersji, zachowa nietykalność i dokładnie to zrobili.

Dr Malone:

„Nazywa się Comirnaty… i nie jest jeszcze dostępna, nie zaczęli jej produkować ani etykietować, i to jest ta, do której zrzeczenie się odpowiedzialności nie będzie już miało zastosowania. Tak więc ta, która jest faktycznie licencjonowana, nie jest jeszcze dostępna, a kiedy stanie się dostępna, nie będzie już dawała ochrony przed odpowiedzialnością. W międzyczasie ta, która daje zabezpieczenie przed odpowiedzialnością, jest produktem firmy Pfizer”.

Jednak, jak to się mówi, fraus omnia corrumpit (oszustwo psuje wszystko). Działania wszystkich zaangażowanych stron wystarczą, aby zniszczyć wszelkie przyznane im zabezpieczenia prawne, więc wszystko, czego potrzebujemy, to poważni ludzie z powrotem w stolicy.

______________

Pfizer Quietly Admits it Will NEVER Manufacture the Vaccine that was FDA Approved – Will Produce New “Tris-Sucrose Formulation” mRNA Vaccine Instead, Julian Conradson, June 9, 2022

 

Uzupełnienia:

Szemrana zgoda
„Pełna aprobata” oznacza, że ​​kampanie marketingowe/zastraszanie/nakazy dotyczące szczepionek będą znacznie większe. „Cóż, teraz NIE MA już powodu, aby ktokolwiek odmawiał szczepienia. FDA twierdzi, że jest to całkowicie bezpieczne i skuteczne.” […]

______________

Szemrana zgoda – pierwsze reakcje
„Przyspieszenie sprawy eksperymentalnej szczepionki w ciągu miesięcy, bez lat badań klinicznych i testów, jest nieodpowiedzialne i śmiertelne. FDA ma potworne osiągnięcia w zakresie zatwierdzania leków, które musiały zostać wycofane i […]

______________

Szemrana zgoda – gdzie tkwi haczyk?
Niektórzy ludzie wierzą, że mogą argumentować, że FDA w rzeczywistości nie zatwierdziła pełnej zgody na szczepionkę Pfizera 23 sierpnia. (…)Ale po przeczytaniu dokumentów FDA, (…) stwierdzam, że jeśli myślisz, że […]

______________

CDC/FDA czyli koronny dowód na kłamstwo
Przyznają: nie mieli wirusa, kiedy przygotowali test na wirusa. „Wykombinowali” model, udając, że znajdują to, co chcieli znaleźć. To się nazywa samospełniającą się przepowiednią. To oszustwo i zbrodnia, które doprowadziły […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!