Twój głos nie ma znaczenia czyli kim rządzi pandemia

Jeśli zmiany w traktacie wejdą w życie, WHO określi w przyszłości, czy trzeba nosić maskę na twarzy, pracować z domu i czy np. zostanie wprowadzona godzina policyjna lub szczepienie.

−∗−

W menu na dziś danie kontynuacyjne. Kolejny materiał na temat tzw. Traktatu Pandemicznego, mającego dać Światowej Organizacji Zdrowia uprawnienia instytucji stojącej ponad rządami i parlamentami krajowymi. Tym razem głos z Niemiec.

Zapraszam do lektury (i oglądania).

____________***____________

 

Eurodeputowana ostrzega: „Traktat Pandemiczny da WHO władzę rządową” (wideo)

„Demokratycznie nieuprawnione ciało, do którego najbogatsi z superbogatych wkupują się poprzez darowizny, ma decydować w przyszłości, czy wystąpiła sytuacja pandemiczna, aby następnie bezpośrednio przejąć władzę rządową”.

Posłanka do PE Christine Anderson (AfD) ostrzega obywateli, że międzyrządowa grupa zadaniowa dokonuje przeglądu traktatu pomiędzy Światową Organizacją Zdrowia (WHO) a państwami członkowskimi Unii Europejskiej. Zmienione porozumienie ma na celu przyznanie kierowanej przez marksistów WHO, faktycznej władzy nad jej państwami członkowskimi w przypadku pandemii, bez angażowania lub konsultacji z rządami krajowymi lub parlamentami narodowymi.

Co więcej, parlamentarzystka uważa, że na zmiany w traktacie celowo wybrano złowieszczy ​​czas. „Elity polityczne” liczą na to, że uwaga opinii publicznej zostanie rozproszona przez „konflikt rosyjsko-ukraiński” – wyjaśnia eurodeputowana Anderson. Mają nadzieję, że wykorzystają to rozproszenie uwagi, aby „poszerzyć swoją władzę, wpływy i pieniądze”.

„Ten plan, dla każdego, kto potrafi choć trochę myśleć, jest łatwy do przejrzenia”, stwierdza Anderson. „Demokratycznie nieuprawnione ciało, do którego najbogatsi z superbogatych wkupują się poprzez darowizny, ma decydować w przyszłości, czy wystąpiła sytuacja pandemiczna, aby następnie bezpośrednio przejąć władzę rządową”.

Możesz to porównać z „dziewięcioma lisami i królikiem demokratycznie głosującymi nad tym, co zjeść na obiad”. Według eurodeputowanej traktat bezpośrednio atakuje nasze wolności i demokrację.

Twój głos nie ma znaczenia

Obywatele wybierają przedstawicieli narodu, ale nie mogą wywierać żadnego wpływu na organy, które nie są wybierane demokratycznie. Instytucje UE od dawna są wykorzystywane do marginalizowania rządów i parlamentów krajowych oraz podważania suwerenności wolnych ludzi.

Podobnie niemiecki polityk Horst Seehofer powiedział jeszcze w 2010 roku: „Ci, którzy mają do powiedzenia wszystko, nie są wybierani, a ci, którzy zostali wybrani, nie decydują o niczym”.

Jeśli zmiany w traktacie wejdą w życie, WHO określi w przyszłości, czy trzeba nosić maskę na twarzy, pracować z domu i czy np. zostanie wprowadzona godzina policyjna lub szczepienie.

Rząd światowy

Anderson powiedziała, że WHO może wtedy ograniczyć prawa podstawowe, w sposób jaki uzna za stosowny „prawie jak rząd światowy”. Czy to są wszystko teorie spiskowe? Dwa lata temu ludzie, którzy ostrzegali przed lockdownami, godziną policyjną, cyfrowym paszportem covidowym lub obowiązkiem szczepień, nadal byli teoretykami spiskowymi, mówi Anderson.

Deputowana podkreśliła, że wszystkie te „teorie spiskowe” nie są już teoriami. „Teorie” zostały zweryfikowane i teraz są prawdziwymi spiskami.

[materiał w języku niemieckim, angielskie napisy]

 

_______________

MEP Warns: ‘Pandemic Treaty Will Give WHO Governmental Power’ (Video), Amy Mek, April 20, 2022

 

Uzupełnienia:

„Traktat Pandemiczny” czyli kto ma klucze do WHO
„Traktat Pandemiczny”, który unieważnia lub uchyla decyzje rządów krajowych lub lokalnych, przekazałby ponadnarodowe uprawnienia niewybieralnemu biurokracie lub „ekspertowi”, który mógłby z nich korzystać całkowicie według własnego uznania i w oparciu […]

_______________

Co można przeoczyć gdy rozprasza cię wojna?
W grudniu ubiegłego roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła plany „międzynarodowego traktatu o zapobieganiu pandemii i gotowości na wypadek pandemii”. Według strony internetowej Rady Europy utworzono „międzyrządowy organ negocjacyjny”, który […]

_______________

Dziesięć kroków do totalitaryzmu
Jakakolwiek wiara w siłę wyższą zagraża państwu. Jeśli istnieje „wyższe prawo”, które ma pierwszeństwo przed nakazami rządowymi, to moralność osobista jest uzasadnioną przyczyną nieposłuszeństwa państwu. […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!