Akt ofiarowania Rosji i Ukrainy, choć „nędzny”, oddał te narody w Ręce Maryi

Bóg Ojciec, Guercino (XVII w.)

 

Z orędzia dla Żywego Płomienia, Michałowice k. Krakowa, 26 marca 2022 r.

“(…) Jestem, Który Jestem, wczoraj przez Maryję przyjąłem tę nędzną modlitwę, Akt poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Choć wszystko jest mocno pokręcone, a masoneria ukrywa swoje prawdziwe cele, to Akt ten oddał narody w których rządzi szatan, w Ręce Maryi.

Ja już dawno wszystko złożyłem w Ręce Maryi, gotowy jestem na spełnienie każdego Jej życzenia. Nie chcę, aby ktokolwiek się potępił, ale aby żył wiecznie w Niebie. Szatan dąży wprost przeciwnie, do tego, aby wszystkich potępić, wepchnąć w czeluści piekła każdą duszę. Wielu z tych co zginęło teraz na Wschodzie po obu stronach, niestety poszło do piekła. Powodem takiego wyroku była duża ilość grzechów i całkowity brak żalu za grzechy. Do końca swoich chwil nie chcieli służyć Mnie, lecz ojcu kłamstwa, którego namowom ulegli.

Wykonany Akt otwarł Trójcy Świętej i Maryi bramę, którą wejdę z Moimi Łaskami, a szatan i jego sługi będzie pokonany. Maryja podjęła już pierwsze kroki, by wszystko zmienić. To co się wczoraj stało, znacznie złagodzi uderzenie na świat Świętej, Bożej Sprawiedliwości. Choć szatan się starał, to modlitwy wkładane do Bożego Skarbca sprawiły, że otworzyło się serce Jorge, który obecnie pełni rolę papieża. Szatan i masoneria planowali co innego, wyszło co innego.

Chce wam uświadomić, że wasze wszystkie modlitwy, posty, ofiary i pokuty mają dużą moc i uczynię nimi cuda, na które czekacie z utęsknieniem. Tylko modlitwa, posty, ofiary i pokuty oddawane do Bożego Skarbca, będą mogły wpłynąć na zmianę nastawienia serca. Nadchodzi czas, kiedy to Benedykt XVI i Franciszek, niebawem będą wezwani do wieczności, módlcie się, aby plan złego ducha mógł być zniwelowany, a wcielony plan ratunku duszy Jorge. To co uczynił, uratowało jego wieczność. Módlcie się, aby wycofał się z licznych błędów i herezji, które do tej pory wprowadził i jeszcze wprowadza w życie, by złagodzić na tyle, na ile to możliwe upadek Kościoła Świętego. (…)”

Podał: Pokutujący Łotr

O autorze: pokutujący łotr