‘Postanowiono zabić Polskę…’ – ks. prof. St. Koczwara

Mamy prawo i obowiązek zapytać: co z Polską? Na jakim etapie wydarzeń paschalnych znajduje się teraz? I czynimy to z ambony, bo to jedyne miejsce gdzie jeszcze można takie pytanie postawić i starać się na nie odpowiedzieć. Niezależnie od tego czy jesteśmy pasożytami ojczyzny czy synami Prawdy, jesteśmy odpowiedzialni za jej historię, która nie jest przemijaniem lecz sceną, na której rozgrywa się dramat walki między sprawami bożymi a ludzkimi, Światłem i Ciemnością, sensem i bezsensem.

−∗−

W menu na dziś danie video. Analiza ks. prof. Stanisława Koczwary na temat sytuacji i miejsca, w jakich znajdujemy się jako kraj i społeczeństwo. O pandemii traktowanej jako bóstwo, któremu składa się ofiary z ludzi, o niszczeniu zdrowia fizycznego i psychicznego, o ‘cyrku’ mającym zdegradować ludzi do poziomu bydląt. Znajdziemy także wątek o trwonieniu umysłu i wprowadzaniu go w stan, gdy za pożywienie potrzebuje już tylko nonsensu. I jest też prośba o modlitwę: za kapłanów, którzy… mówią gorzką prawdę.

17 minut bez zbędnej chwili.

Zapraszam do oglądania i SŁUCHANIA.

________________***________________

‘Postanowiono zabić Polskę…’ – ks. prof. St. Koczwara

(…) Patrząc na to wszystko co obecnie się rozgrywa na scenie dziejów naszych, musimy skonstatować, że Polska weszła w cykl męki, powolnego uśmiercania, odziania w śmiertelny całun i złożenia do grobu. Pozostaje jeszcze pieczęć przybita na otworze grobowca, który da się w postaci przyjęcia wszelkich wynaturzeń cielesnych i duchowych, wśród fanfar, hucznych parad, zapewnień polskiego niewolniczego społeczeństwa, że wreszcie jest wolne, co w języku tych, co żądają śmierci Ojczyzny oznacza jedno: problem Polski został rozwiązany. Trzeba jeszcze tylko ze strony ludzi Kościoła gestu umycia rąk, o co nietrudno, bo dziś od piłatów w Kościele powszechnym i polskim aż się roi.

 

 

___________

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!