Kłamstwo się sypie – na całego

za https://godzinaw19.pl/klamstwo-sie-sypie/

Kłamstwo się sypie:
W UK, na podstawie Freedom of Information Act, opublikowano dane o rzeczywistej ilości zgonów wyłącznie na COVID-19 (bez innych przyczyn).
W ciągu całego 2020 oraz pierwszych 3 kwartałów 2021 zmarło łącznie 17371 osób. I teraz najlepsze: średni wiek zmarłych wynosił 82,5 lat, co przewyższa średnią długość życia w tym kraju (odp. – 79 lat dla mężczyzn, 82,9 dla kobiet, średnia – 80,95)!
Czy dzięki COVID-19 mamy szansę żyć dłużej!!!?
Z komentarza pod filmem, w którym Dr. Campbell omawia te dane:
To put this into perspective, deaths from flu & pneumonia in 2018 was 29,516. (ilość zgonów z powodu zapalenia płuc w samym 2018 wyniosła 29516).

Czy korumpujących – przedstawicieli Big Pharmy i korumpowanych – polityków i lekarzy spotka to, na co zasłużyli?

[Edit]  W filmie (10:51) pada jeszcze jedna, druzgocąca liczba:

według dr Karola Sikory z University of Buckingham (według autora filmu – jednego z czołowych onkologów na świecie, byłego szefa programu walki z rakiem w WHO), około 50.000 tys ludzi umarło w Anglii na raka w ciągu ostatnich 18 miesięcy z powodu braku diagnozy, opóźnionej diagnozy, pominiętych lub opóźnionych zabiegów leczniczych (naświetlania, chemioterapie). Innymi słowy o tyle przypadków wzrosła liczba umierających na raka w UK w tym okresie, tylko z powodu paniki covidowej, lock-downów i “walki z pandemią”.

O autorze: Marek Sas-Kulczycki

Poprzednio - Asadow i "niepoczytalny?" (ze znakiem zapytania - niech Czytelnik osądzi sam).