Kłopot z dziewictwem i inne historie „niebinarnego” propagandzisty PiS

Kampanie propagandowe w III RP są takie same jak za czasów głębokiej komuny. Gdy nadchodzi umówiona pora, na dźwięk sygnału z budki Wielkiego Suflera, wszystkie gadzinówki rozpoczynają swój koncert, w którym trudno doszukać się dysonansu. Tak też jest z rozpoczętym klangorem zniesławiającym dr Zbigniewa Hałata.

Czym i komu naraził się dr Hałat?

Pierwszy raz naraził się zwolennikom różnych totalitaryzmów, aktywistom demoralizującym nieletnią młodzież, pisząc:

Każda totalitarna dyktatura ma przypisany sobie atrybut. Taki, jaki sobie wybrała, by osiągnąć zamierzony cel w sposób aż tak szokujący, że normalni ludzie rewolucję francuską kojarzą z gilotyną do ścinania głów, nazizm z gazem cyklon B do trucia w Auschwitz, komunizm ze strzałem w tył głowy w Katyniu. Jak widać, atrybutami poszczególnych totalitarnych dyktatur są typowe dla nich sposoby masowego zabijania. Immanentną cechą każdego totalitaryzmu jest dążenie do skutecznego wytępienia ludzi uznanych przez dyktaturę za zbędnych, przeszkadzających, szkodliwych. Nabiera impetu kolonizacja ideologiczna Polski i Unii Europejskiej ideologią gender, która nie ma odpowiednika w najbardziej ponurej przeszłości.

Dalej, w tym samym felietonie, nawiązując do promocji szkodliwych środków antykoncepcyjnych wśród nieletnich dziewcząt, autor pisze:

Zamiast załamywać ręce… Rozmawiajcie z córkami i synami o tym jak bezcenna jest czystość przedmałżeńska. Pomóżcie grupie rówieśniczej skorzystać z przygody, jaką jest Marsz Dziewic na Górę Ślężę. Zachowanie dziewictwa do ślubu na pewno pomoże uratować młodzież przed zakusami antyludzkiej dyktatury.

Dr Zbigniew Hałat, Felieton w Radio Maryja, 6 lutego 2015

Zachowanie dziewictwa do ślubu? Skandal. Skandalem jest również narażenie Big Pharmy na utratę zysków spowodowanych krytyką szkodliwej pigułki antykoncepcyjnej. Skandalem najgorszym, bo absolutnym jest naukowe podejście do problemu tzw. szczepionek przeciwko covid-19. Tego główny ściek nie wybacza. Racjonalne podejście do tych spraw dr Hałata, wywołało histeryczny kociokwik wśród fanatycznych zwolenników Wielkiego Trucia (wystarczy sprawdzić skład rzekomo skutecznych i tak samo bezpiecznych preparatów)

Zbigniew Hałat, “zapluty karzeł antyszczepionkowców” ?

Z dr Hałatem nie poradził sobie również pod względem merytorycznym  Jakub Maciejewski. Ten „publicysta tygodnika „Sieci” i portalu wPolityce.pl podobno „zajmuje się historią, lewicowymi ideologiami”. Zerknąwszy na spis jego felietonów zauważyłem, że jest politycznie niebinarny, nie lubiąc na zmianę raz prawicy, raz lewicy. W propagandowym bełkocie Maciejewskiego nie ma nic, co odbiegało by od normy produkcyjnej obowiązującej w Fabryce ruskich onuc. Zauważyłem natomiast, że ma dziwny kłopot z tematem czystości przedmałżeńskiej poruszonej przez dr Hałata. Maciejewski bredzi o  “dziewicach i rosyjskich treściach”.

Guru antyszczepionkowców fotografuje młode „dziewice”, promuje rosyjskie treści, twierdzi, że szczepionka przyciąga magnes

Gdy pierwszy raz przeczytałem ten nieprawdopodobny bełkot na Twitterze nie chciałem uwierzyć własnym oczom. Przypomina to stalinowską propagandę.  W polowaniu z nagonką biorą udział: Gazeta Wyborcza, postkomunistyczna Polityka, wPolityce.pl. onet.pl. Jest to typowe przekierowanie uwagi na rzecz zupełnie niezwiązaną z tematem, bo w kontekście nadmiarowych zgonów i oceny szkodliwości stręczonych preparatów nie jest istotne czy ktoś promuje dziewice czy nawet odwrotnie: “dziwki z telewizji”. Dowcip polega na tym, że to co usiłują zaaplikować światowej populacji koncerny farmaceutyczne nie jest szczepionką, lecz nieskutecznym preparatem genetycznym służącym jako pretekst do zakładania obywatelom elektronicznej obroży w formie “paszportów”, a potem, zaplanowanego na czas późniejszy, obowiązkowego chipa.

Brednie Maciejewskiego podsumowała @Joanna_Czarna

Obrzydliwy artykuł pełen insynuacji i pomówień, bez żadnych dowodów. Staczacie się coraz bardziej. I wszystko to dotyczy człowieka, którego wyrzucono z TT i nie może się bronić. Szorujecie po dnie.

_________________________________________________________________________________________________________________________

W tym 10-minutowym filmie dr Sucharit Bhakdi omawia fundamentalną przyczynę obecnej fali «przełomowych infekcji»: „należało się spodziewać niepowodzenia szczepionek przeciw covid, ponieważ w ich projektowaniu zignorowano fundamentalne zasady immunologii”

Dr Sucharit Bhakdi: te szczepionki zostały zaprojektowane tak, aby zawiodły, AlterCabrio, 29 listopada 2021

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne