Kod QR czyni wolnym?

Zwolennicy segregacji i dyskryminacji, wzorowanych na hitlerowskich patentach sanitarnych, mieli ostatnio okazję przejrzeć się w lustrze. Ujrzeli w nim swoje odbicie, któremu gwałtownie zaprzeczyli. Najbardziej zbulwersowała ich historyczna paralela w formie napisu „Szczepionka czyni wolnym”.

Najbardziej protestowali ci, którzy od wielu tygodni powtarzają, że szczepionka pozwoli osobom zaszczepionym uniknąć “obostrzeń”. W skrócie: “szczepionka” ma czynić wolnym – gwarantować pełną wolność i swobodę.

Zupełnie inaczej ma być w przypadku osób niezaszczepionych, którzy mają tę wolność utracić. Jeden z piewców nowego rodzaju wolności, Bolesław Piecha powiedział w wywiadzie, że pójście do kina ma być w nowej normalności „benefitem” w sensie nagrody za dobre zachowanie – regularne zaszczepianie się kolejnymi dawkami.

Kod QR czyni wolnym?

Osoba bez paszportu szczepionkowego stanie się mieszkańcem współczesnego getta bez możliwości pracy, (tak jest już w niektórych krajach), bez prawa wejścia do sklepu, kupna i sprzedaży, bez możliwości podróżowania. Już w tej chwili, osoby z polskiego getta mogą z niego wyjść i wejść do miejsc publicznych bez przepustki w limicie do 30%. W innych okolicznościach przyrody (pandemii) obowiązuje napis Nur für Deutsche we współczesnej wersji: tylko dla zaszczepionych.

Hitlerowski napis Arbeit macht frei „Praca czyni wolnym” był szyderstwem. Podobnie jest z poglądem, że „szczepionka czyni wolnym”. Głoszą go na poważnie propagandyści pandemii zachęcając do szczepień, obiecując wolność od obostrzeń. Preparaty Big Pharmy nie dają wolności. To brak paszportu niewolnika (slave pass) odbiera tę wolność pozbawiając osób rozsądnych i sceptycznych ich praw.

Haniebnym jest to, że tworzy się getto dla niezaszczepionych i niezastraszonych czyli dla ludzi o innych poglądach, którym odbiera się prawo do wyboru rodzaju leczenia zakazując np. stosowania taniej amantadyny i iwermektyny, a zamiast tego zmusza się ich do przyjęcia preparatu określanego przez wielu naukowców mianem:

  • nieskutecznej eksperymentalnej terapii genowej
  • nieprzebadanym lekiem molekularnym
  • medycznym skandalem wszechczasów

Wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć dlaczego “szczepionki” nie są skuteczne zapraszam tutaj: Dr Sucharit Bhakdi: te szczepionki zostały zaprojektowane tak, aby zawiodły.

Od samego początku największym pożytkiem preparatów Big Pharmy miała być nie ich skuteczność, lecz możliwości jakie dają paszporty wprowadzając ludzi do globalnego systemu kontroli i zniewolenia. Skuteczne szczepionki lub co gorsza skuteczne lekarstwa przerwałyby proces tworzenia nowego totalitarnego systemu. Co się stanie po wprowadzeniu całej populacji do systemu paszportowego?

Paszport Covid-19 wszczepiony w skórę za pomocą mikroczipa obsługującego technologię NFC

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne