„W pełni zaszczepieni”? Nigdy!

Tak więc trzecia (i może czwarta) dawka jest (rzekomo) spowodowana przez Omicron… ale taki model może ciągnąć się przez wieczność. Aby przejść do piątej, szóstej czy siódmej, wystarczy „odkryć” więcej „nowych wariantów”.

−∗−

W menu na dziś danie chyba oczywiste. Pewnie nikomu już nie sprawi trudności dostrzeżenie wyłaniającego się ‘trendu’ do zmiany zasad gry w środku gry. Jeszcze niedawno ‘ostatnia prosta’, a już dziś ‘dawka uzupełniająca’. Tylko kwestią czasu jest wprowadzenie kolejnych inokulacji do ‘programu standardowego’. I o tym jest felieton Kit Knightly.

Zapraszam do lektury.

_______________***_______________

 

NIGDY nie będziecie „w pełni zaszczepieni”

Nadszedł czas, aby wszyscy zdali sobie sprawę, że dążą do niemożliwego celu, który zawsze będzie odsuwany poza horyzont.

Wczoraj, w oświadczeniu dla parlamentu w sprawie planowanego „paszportu szczepień” w Wielkiej Brytanii, sekretarz ds zdrowia Sajid Javid przyznał, że przepustka NHS wymagałaby trzech szczepień, aby można było uznać kogoś za osobę „w pełni zaszczepioną”

„Kiedy już wszyscy dorośli otrzymali realną szansę na przyjęcie szczepionki przypominającej, zamierzamy wprowadzić zmiany, aby zacząć wymagać dawki przypominającej”

Chociaż wielu z nas przewidywało, że tak się stanie, po raz pierwszy brytyjski polityk powiedział to na głos i to również przed parlamentem.

Ta niesamowicie cyniczna „ewoluująca definicja” osób „w pełni zaszczepionych” nie jest nowym zjawiskiem i nie jest ograniczona jedynie do Wielkiej Brytanii.

Izrael zmienił swoją definicję „w pełni zaszczepionych”, aby uwzględnić dawkę przypominającą już kilka miesięcy temu. Ministerstwo zdrowia Nowej Zelandii „rozważa” zrobienie tego samego, podobnie jak Australia.

UE też nie pozostaje daleko w tyle z propozycjami uzależnienia podróży od trzeciej dawki.

Stany Zjednoczone nie przyjęły jeszcze formalnie nowej definicji, ale trzeba być ślepym, żeby nie widzieć oznak. Zaledwie wczoraj LA Times napisał w nagłówku:

Czy aby nie należy zmienić definicji „w pełni zaszczepionego” w celu uwzględnienia zastrzyku przypominającego?

Artykuł w Kaiser Health News zadaje to samo pytanie.

Tony Fauci jest cytowany przez Independent, gdy mówi, że aktualizacja definicji to tylko kwestia czasu:

„Będzie to kwestia tego kiedy, a nie czy” przyjęcie zastrzyku przypominającego zostanie uznane za bycie „w pełni zaszczepionym” – powiedział dr Fauci.

Pojawiają się już opinie z pytaniem „czy można bezpiecznie spotykać się z «niewzmocnionymi»” [ang. unboosted – bez dawki przypominającej -tłum.]? (Ten nagłówek był tak niepopularny, że Atlantic zmienił go zaledwie kilka godzin po opublikowaniu).

Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się całkiem oczywiste, że przed nadejściem 2022 roku większość zachodniego świata będzie wymagała trzech szczepień, aby zakwalifikować się jako „w pełni zaszczepieni”.

Oczywiste jest również, że na trzeciej [dawce] się to nie skończy. Już w zeszłym tygodniu firma Pfizer twierdziła, że ​​może potrzebować wprowadzić „zmiany w chronologii” w przypadku czwartej dawki szczepionki.

Za tę zmianę obwinia się Omicron, w artykułach ostrzegających, że „nowy wariant” może „uderzyć” w zaszczepionych. Jak donosi Fortune:

Omicron zmusza naukowców do redefinicji, co to znaczy być „w pełni zaszczepionym” przeciwko COVID

Tak więc trzecia (i może czwarta) dawka jest (rzekomo) spowodowana przez Omicron… ale taki model może ciągnąć się przez wieczność. Aby przejść do piątej, szóstej czy siódmej, wystarczy „odkryć” więcej „nowych wariantów”.

Po prostu będzie się to ciągnąć w nieskończoność.

Ale są i dobre wieści. Za każdym razem, gdy te szemrane siły zmieniają zasady w trakcie gry, jest szansa na wyrwanie ludzi z wywołanej przez media hipnozy.

Pojawiły się obiecujące sygnały, że miliony już zaszczepionych odmówią przyjęcia dawki przypominającej [booster]. Warto na tym bazować.

Więc poinformuj swoich pojedynczo i podwójnie zaszczepionych przyjaciół, spróbuj otworzyć im oczy na ścieżkę, na którą właśnie wkraczają.

Oni mogą uznać siebie za „w pełni zaszczepionych”, ale rząd tego nie zrobi. Ani teraz, ani w przyszłości.

______________

You will NEVER be “fully vaccinated”, Kit Knightly, Dec 14, 2021

 

Uzupełnienia:

O jak omicron. O jak oszustwo. O jak… długo tak jeszcze mogą?
„Nie wpychamy ludziom technokracji na siłę. Zdecydowanie nie. Po prostu robimy to, co musimy, ze względu na niebezpieczeństwo ze strony wirusa… ponieważ wszyscy rozprzestrzeniają wirusy… (ponieważ zbyt wielu ludzi chce […]

______________

Po co ci kolejny booster czyli “apel do zaszczepionych”
Każdy z nas — czy to zaszczepiony, czy niezaszczepiony — jest postrzegany przez sprawców tego przestępstwa jako Untermensch, chyba że zgodzimy się na doszczepianie tym ich indukującym patogeny produktem mRNA, […]

______________

Gotowi na czwartą kolejkę?
Rażąca porażka szczepionki wyziera z każdej strony, a mimo to wiele osób wciąż nie jest w stanie tego rozpoznać. Nie mogą tego dostrzec, ponieważ zostali wystraszeni, a covidowy establishment wyprał […]

______________

Szok kulturowy i psychologia kontroli
Jesteśmy teraz w punkcie, w którym szok „ustępuje” i ludzie wychodzą z nieco hipnotycznego / insynuowanego stanu wywołanego szokiem. W związku z tym szefowie tej operacji psychologicznej będą próbować dostarczyć […]

______________

‘Jutro też wam uciekniemy’ czyli jak się połapać w definicjach
Zmuszanie ludzi do przeskakiwania przez przeszkody tylko po to, by „odzyskać” prawa, które kiedyś uważali za oczywiste, tworzy atmosferę, która normalizuje tyranię państwa. […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!