Najgroźniejszy szkodnik w dziejach

Pandemia bardzo dobitnie pokazała, że prawie wszystkie państwa świata działają na szkodę swoich obywateli. Ale to żadna nowość, bo robią to od dawna nie tylko w służbie zdrowia, ale w wielu innych dziedzinach – na przykład zmuszają do edukacji na szkodę dzieci, zmuszają do ubezpieczeń społecznych ze szkodą oszczędzających na emeryturę etc… Państwa to najgorsze szkodniki w dziejach i jak tylko trafia się okazja, by mocniej przycisnąć śrubę, to nas jeszcze bardziej terroryzują i grabią. Nie można tego jaskrawiej zobaczyć, niż obserwując, jak wprowadzają segregację medyczną.

Niemniej to nie jest wina ludzi, którzy to robią bezpośrednio, bo rządzący to mechaniczne maszynki bez żadnych własnych właściwości. Oni bezwolnie płyną w strumieniu światowej polityki. Na świecie mamy bardzo różnych ludzi, którzy tworzą rządy – różnią się wiedzą, temperamentem, doświadczeniem, inteligencją, odwagą. Ale prawie wszyscy tak samo terroryzują swoich niewolników – bo to bezwolne trybiki systemu.

Po prostu współczesna demokracja polega na tym, że sami wybieramy sobie ludzi na stanowisko: terrorysta grabiący i oszukujący ludzi. Nie ma innych stanowisk, więc kogokolwiek byśmy wybrali, to będzie musiał nas terroryzować, okradać i hodować jak bydło, bo tak mu każe ustrój, prawo i międzynarodowe układy. Taki system.

Państwa od swojego zarania zostały zaprojektowane jako organizacje przestępcze zdzierające z uczciwych ludzi haracz. Państwa to po prostu zwycięskie mafie, które siłą zdobyły terytorialny monopol na przemoc. Każdy, kto się dorwie do przewodzenia taką mafią, musi terroryzować ludność na terenie, gdzie ma monopol, bo po prostu nie ma dla siebie żadnej konkurencji. Obywatel mieszkający na tym obszarze nie ma się do kogo zwrócić o pomoc w obronie przed tym rządzącym terrorystą. Dlatego wszyscy potulnie poddajemy się segregacji i innym niemoralnym prawom.

Mam dużą nadzieję, że w Polsce przed terroryzmem sanitarnym się obronimy. Mamy na to dużo większą szansę niż inne kraje Europy. Tam wyzwolenie jest wielokroć mniej prawdopodobne. Wynika to z tego, że u nas mamy parlamentarną opozycję sprzeciwiającą się pandemicznemu zamordyzmowi, czyli Konfederację. W innych krajach tego nie mają. Konfederacja jest jedyną znaczącą siłą polityczną w Europie, która dąży do zmiany tego systemu hodowli zniewolonych ludzi. Znów pandemia nam to bardzo jasno uwidocznia.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

O autorze: GPS

Jeśli zechcesz dać znak, że cenisz moje notki, to proszę o przelew złotówki: Grzegorz Świderski, konto: 89 1140 2004 0000 3602 8209 1248, lub BLIK na telefon: 603112486, lub z zagranicy: paypal.me/gps1965 Myślę, polemizuję, argumentuję, dyskutuję, rozważam, analizuję, teoretyzuję, dociekam, politykuję, prowokuję, spekuluję, filozofuję. Jestem agnostykiem, paleolibertarianinem, grafomanem, żeglarzem i trajkkarzem. Z wykształcenia jestem informatykiem. Notki piszę w Internecie od lat 90-tych XX wieku głównie dla moich odległych potomków. Ale i dla Ciebie też, drogi Czytelniku. Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy publikowaniu w innych miejscach dołączyć na końcu odnośnik do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana. Stałych czytelników zapraszam na grilla na działkę w centrum Warszawy. Prywatnie najlepiej kontaktować się ze mną przez Telegram: t.me/gps65 By śledzić na bieżąco moje notki, można się zapisać na mój kanał na Telegramie: t.me/KanalBlogeraGPS