Pierwsza rocznica czyli czym strzela hydraulik

−∗−

W menu na dziś danie jubileuszowe. Mija równo rok od zamieszczenia pierwszego artykułu na łamach Portalu, a więc trzeba to jakoś uczcić. Najlepiej skromną dawką dystansu w mocnej zalewie z kapsaicyny.

Zapraszam do lektury.

____________________***____________________

 

 

Fauci ogłasza się Papieżem Nauki

WASHINGTON, D.C. — W oszałamiającym objawieniu dr Fauci pojawił się przed kamerą w bogato zdobionym nakryciu głowy, a teraz ogłasza się „papieżem nauki”.

„Spójrzcie na mój lśniący kapelusz! Łoooo-ooo! Zostałem wybrany przez naukę, aby przemawiać w imieniu nauki!” powiedział papież Fauci. „Moje słowa są tak nieomylne, jak naturalne prawa samego wszechświata! Jeśli ktoś mnie nie lubi, nie zgadza się z czymkolwiek, co mówię, albo wyśmiewa się z moich okularów, zostanie ekskomunikowany — wygnany do wiecznej ciemności”.

Oczy Fauci’ego wywróciły się, gdy zaczął mówić w martwym, starożytnym języku sumeryjskim.

Fauci wyznaczył Gretę Thunberg na swoją arcykapłankę Ziemi, prezydenta Xi Jinpinga na kapłana chorób zakaźnych, a 3200 lobbystów Pfizera na agentów udzielających sakramentu szczepienia.

Jako jedno z pierwszych działań, papież Fauci wydał bullę potępiającą senatora Randa Paula [Rep.] i wezwał do spalenia go na stosie.

__________________

Fauci Dons Funny Hat, Declares Himself To Be Pope Of Science Health, Babylon Bee, November 29th, 2021

____________________***____________________

 

Pracowity hydraulik nie może się doczekać, kiedy zapłaci za studia genderowe sąsiada

Kiedy Demokraci proponują masowe umorzenie długów studenckich, odnoszący sukcesy Amerykanie w całym kraju naprawdę nie mogą się doczekać zapłacenia podatków, aby zmniejszyć dług osób, które kupiły drogie, ale bezużyteczne stopnie naukowe. Jeden z lokalnych hydraulików, Sam Caughhorn, naprawdę nie może się doczekać, by zapłacić rachunek za studia genderowe jego sąsiada w wysokości 89 000 dolarów.

– Słuchajcie, jestem tylko hydraulikiem – powiedział. „Nie poszłem na uniwerek, ale ciężko haruję i tyram na rodzinę. Nie znam się na tych wszystkich napuszonych [high-falutin] rzeczach z gender, których uczą na studiach, ale pewnie to musi być ważne, bo jest takie drogie! Cieszę się, że jakoś tam mogę pomóc komu innemu w potrzebie”.

Według badań w całym kraju w kawiarniach pracują miliony białych dziewcząt, które zmagają się z miażdżącym zadłużeniem studenckim, w które popadły przez nieodpowiedzialne zdobywanie dyplomów uniwersyteckich, które nie dawały im żadnych umiejętności zawodowych. Życzliwi politycy zaproponowali przeniesienie całego bogactwa od pracowników i właścicieli mniejszych firm, aby pomóc zadłużonym białym dziewczętom w spłacie pożyczek studenckich, aby nadal mogły sobie pozwolić na codzienne wydatki na latte i karmę dla kotów.

Lokalna specjalistka od gender studies, Amber White, nie może się doczekać umorzenia wszystkich swoich długów, częściowo również dzięki wkładowi hydraulików, takich jak Sam Caughhorn. „Jestem bardzo wdzięczna za hojność naszych przywódców z Partii Demokratów!” powiedziała. „Naprawdę dbają o mniejszości [folx]. A poza tym: precz z kapitalizmem i białymi mężczyznami!

Według źródeł Sam Caughhorn jest właścicielem dobrze prosperującego biznesu, który założył tuż po ukończeniu szkoły średniej. Ma też pięcioro dzieci, ładny dom i służy jako diakon w swoim kościele. „Myślę, że mogę oszczędzić trochę drobnych na te biedne dziewczyny co się znalazły w kiepskiej sytuacji, takich jak Amber” – powiedział.

__________________

Hard-Working Plumber Looking Forward To Paying For His Neighbor’s Gender Studies Degree Finance, Babylon Bee, November 17th, 2020

____________________***____________________

 

Wojsko USA przechodzi na miecze i łuki, aby osiągnąć cele neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla

WASZYNGTON, D.C. — Nowoczesne wojsko przejmuje wiele obowiązków. Wychodzi na przeciw parytetom różnorodności. Prowadzi szkolenie z krytycznej teorii rasowej. I pomaga środowisku. Wrzucono też pewne wymagania mające na celu ochronę kraju. Pentagon właśnie ogłosił nową politykę, która pomoże armii amerykańskiej osiągnąć niektóre z tych celów: teraz zamieniają całą broń na miecze i łuki.

„Mamy tam śmiertelnego wroga”, ogłosił generał „Błyszczyk” McKenzie, „i nazywa się to węgiel. Problem z nowoczesną bronią polega na tym, że jej wytworzenie wymaga dużej ilości węgla. Ale jeśli tylko zdobędziemy trochę fajnych mieczy na zamówienie lub łuki i strzały, które to pomogą nam zachować neutralność węglową, to w nocy wszyscy możecie spać spokojnie”.

Pentagon przedstawił wiele innych zalet mieczy i łuków, oprócz tych mających wpływ na środowisko. Po pierwsze, pomaga to wojsku pozbyć się M-16, karabinu, którego przez jakiś czas nie chcieli używać, ponieważ przypomina AR-15 preferowany przez prawicowych szaleńców. Ponadto miecze i łuki nie wydają głośnych dźwięków, a głośne dźwięki pobudzają bardziej wrażliwych żołnierzy.

Z nową polityką są jednak pewne problemy. Niektóre symulacje wojskowe wykazały, że miecze i łuki stawiają wojsko w niekorzystnej sytuacji w porównaniu z armiami, które wciąż używają nieodpowiedzialnego prochu i broni wybuchowej. „Mamy na to nowoczesną broń” – wyjaśnił McKenzie. „Nazywa się to hashtagiem #StopTheBang [PowstrzymajHuk]. Wszyscy korzystają z tego na Twitterze i jestem pewien, że możemy zawstydzić naszych wrogów, że postępują niewłaściwie”.

__________________

U.S. Military Switches To Swords And Bows To Meet Carbon Neutral Goals, Babylon Bee, November 15th, 2021

 

Uzupełnienia:

Zagrasz to jeszcze raz, Sam?
„Jeśli jest jedna rzecz, która powstrzymuje skuteczną reakcję na pandemię, to wolność” – powiedział gubernator Kalifornii Gavin Newsom. W menu na dziś mała, ale ostra przystawka. Mówiło się o tym […]

 

Tagi:

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!