Życie złudzeniami i śmierć z ich powodu

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że znany aktor Piotr Gąsowski zachorował na COVID19, trafił do szpitala i musiał używać tlenu. Mimo to oświadczył:

“Dlatego, że jestem zaszczepiony, przechodzę to w miarę łatwo, w przeciwieństwie do niezaszczepionych pacjentów. Widzę to wokół mnie!” – napisał.” {TUTAJ(link is external)}.

Bloger Fatamorgan tak to skomentował w Salonie24:

“@ALL
Po 4 dawce “szczepionki” niejeden celebryta ogłosi, że dzięki 4 zaszczepieniu dość łagodnie przechodzi UMIERANIE, w porównaniu do osób niezaszczepionych.” {TUTAJ(link is external)}.

Trzy dni temu napisałam notkę, w której zareklamowałam blog Jerzego Karwelisa “Dziennik zarazy” i przytoczyłam jego wpis dotyczący nieskuteczności szczepień. Skomentował to bloger UPARTY {TUTAJ(link is external)}:

“1. @absolutnie błędne wnioski
UPARTY, wt., 16/11/2021 – 05:37
“Dziś, kiedy przychodzą już dane, cała ta narracja pada na łeb. To znaczy, że ktoś kogoś oszukał. I to nie tylko Big Farma rządy, ale rządy nas. (…).
Największym problemem jest powszechne marzenie o panaceum. Presję na szczepienia rzeczywiście wywierają rządy ale pod wpływem wyborców! Bodajże w Wałbrzychu Rada Miasta zaapelował do rządu o wprowadzenie obowiązkowych szczepień. Wielu ludzi tak bardzo chce uwolnić się od ryzyka chorób, tak bardzo chce wierzyć w omnipotencje medycyny, że przestaje w ogóle myśleć. Naturalny proces zmniejszania się zjadliwości wirusów szybko mutujących przypisują szczepieniom. Do tego dochodzi manipulacja danymi statystycznymi. Po pierwsze nie są rejestrowane tzw.NOP`u i to nigdzie na świecie! Nie wolno nigdzie na świecie łączyć nowej choroby, która wystąpiła u pacjenta po szczepieniu ze szczepieniem. Po drugie są fałszowane statystyki zachorowań. U osób zaszczepionych dwoma dawkami, jeśli nie ma ryzyka hospitalizacji, nie przeprowadza się testów na wirusa, nawet jak mają ewidentne objawy. Bo przecież są zaszczepieni. W rezultacie osoby chore chodzą do pracy, sklepów i spotykają się z innymi i zarażają . Wielu chorych jest nawet przekonanych, że jest tylko przeziębionych.
A przecież o znikomości skuteczności szczepionek informowali ich producenci od samego początku. (…) Natomiast ci którzy mają wątpliwości co do szczepionek traktowani są jako wrogowie publiczni bo chcą zabrać ludziom coś niezwykle cennego, czyli …. złudy
To jest zbrodnia nie wybaczalna.”.

UPARTY ma rację. Ludzie pragną wierzyć w skuteczność szczepionek. Najlepszym tego przykładem jest wspomniany na początku aktor. Problem w tym, że wirus się nimi nie przejmuje, a nawet jakby zaczynał je lubić. Im większy procent zaszczepionych – tym więcej chorych. Życie złudzeniami może być przyjemne, ale ma swoją cenę. Tą ceną jest zaniechanie leczenia ludzi. Zakażeni wirusem otrzymują paracetamol. remdesivir i respirator. Wszystkie te rzeczy bardziej szkodzą niż pomagają. A tymczasem dziś [18.11.2021] w Salonie24 ukazała się notka Statystyka “Jak Japonia w miesiąc zlikwidowała tzw. „epidemię Covid-19”?” {TUTAJ(link is external)}. Napisał w niej:

“Pod koniec sierpnia 2021 w Japonii notowano po ponad 20 tys. dziennie przypadków zarażenia Covid-19. A w zaledwie miesiąc później 10 razy mniej, a obecnie w Japonii tzw. „epidemia Covid-19” nie istnieje. Wczoraj w Japonii odnotowano zaledwie 183 przypadki oraz 3 zgony. Ponieważ Japonia ma 3 razy więcej ludzi niż Polska, to tak jakby w Polsce było 60 nowych przypadków i 1 zgon. (…) Jak to Japonia zrobiła ? Odpowiedzią jest jedno słowo „iwermektyna”.
Gdy 26 sierpnia w 1,6 miliona fiolek preparatu Moderny wykryto zanieczyszczenie w postaci kawałków stali nierdzewnej w Japonii trwało już dochodzenie w związku ze zgonami po zastrzykach z tzw. „szczepionek”. Krótko potem ministerstwo zdrowia wydało komunikat, że lekarze mogą przepisywać iwermektynę pacjentom w przypadku podejrzenia Covid-19. W ok. miesiąc po tej decyzji po tzw” epidemii Covid-19” nie ma w Japonii już nawet śladu. (…)
Podobny sukces odniósł wcześniej Meksyk. 28 grudnia 2020 w stolicy kraju oficjalnie wprowadzono „domowy zestaw”, zawierąjacy iwermektynę do domowego leczenia „covid-19”, tak aby w przypadku podejrzenia, że się jest chorym każdy miał natychmiast lekarstwo pod ręką. Według danych ministerstwa zdrowia Meksyku to działanie spowodowało spadek hospitalizacji w 22 milionowej stolicy kraju z powodu Covid-19 o 52-76%.”.

Wielokrotnie już twierdziłam, że należy zaprzestać “walki z pandemią” i zacząć leczyć ludzi. Szczepionkowy szał i “walka z pandemią” kosztowały już życie setek tysięcy osób

O autorze: elig