Gotowi na czwartą kolejkę?

Rażąca porażka szczepionki wyziera z każdej strony, a mimo to wiele osób wciąż nie jest w stanie tego rozpoznać. Nie mogą tego dostrzec, ponieważ zostali wystraszeni, a covidowy establishment wyprał im mózgi do stanu intelektualnego otępienia. A teraz jeszcze ślepo podążają za „przewodnictwem” tych samych ludzi odpowiedzialnych za tę parodię.

−∗−

W menu na dziś danie, które w zasadzie było kwestią czasu. Oficjalne oświadczenie CDC o, póki co, możliwości przyjęcia już czwartej dawki szczepionki przeciw covid. W tym miejscu warto tylko przypomnieć, że Unia Europejska zamówiła już preparaty w ilościach wystarczających do zaszczepienia każdego Europejczyka aż osiem razy.

Zapraszam do lektury.

__________________***__________________

Czwarta dawka przeciw covid: czy porażka szczepionki może być jeszcze bardziej oczywista?

Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom [CDC] poinformowało we wtorek w zaktualizowanych wytycznych, że niektóre osoby z obniżoną odpornością, które otrzymały szczepionki przeciw COVID-19 firmy Pfizer lub Moderna, będą mogły otrzymać czwartą dawkę” – czytamy w niedawnym raporcie Axios.

Ta drobna informacja to wszystko, czego trzeba, aby ujrzeć jaką kompletną porażką i oszustwem były te szczepionki.

Po prostu zadaj sobie pytanie: dlaczego potrzebna jest czwarta dawka?

Oczywistym powodem tego jest to, że poprzednie trzy nie spełniły swojej roli. Innymi słowy, nie zapewniły wystarczającej ochrony przed Covid-19 tym, którzy je otrzymali.

Pomyśl tylko: niecały rok po masowej akcji szczepień rząd USA musiał zalecić czwarty zastrzyk, ponieważ wie, że pierwsze trzy nie działają.

To daje trzy nieudane dawki w mniej niż rok.

Jeśli jeszcze pamiętacie, na początku tego roku powiedzieli nam, że gdy wszyscy przyjmiemy dwa szczepienia, będziemy bezpieczni i wkrótce pandemia się skończy.

Wiele osób w to uwierzyło. Niektórzy byli tak chętni do przyjmowania tych zastrzyków, że nawet przeskoczyli w kolejce do szczepień bardziej bezbronnych współobywateli.

Okazało się jednak, że to, co mówili “zaszczepiacze” [promotorzy szczepień -tłum.], nie było prawdą. Jak się okazało, pierwsze dawki nie zapewniły odpowiedniej ochrony, więc później powiedziano nam, że potrzebna będzie trzecia – nazwana przez nich „wzmacniaczem” [booster – w polskich mediach nazywana ‘dawką przypominającą’ -tłum.].

A teraz najwyraźniej po trzeciej musi nastąpić czwarta, ponieważ trzecia najwyraźniej również nie spełniła obietnic.

W ciągu niespełna dwunastu miesięcy zaserwowano nam więc trzy klapy iniekcyjne.

Rażąca porażka szczepionki wyziera z każdej strony, a mimo to wiele osób wciąż nie jest w stanie tego rozpoznać. Nie mogą tego dostrzec, ponieważ zostali wystraszeni, a covidowy establishment wyprał im mózgi do stanu intelektualnego otępienia. A teraz jeszcze ślepo podążają za „przewodnictwem” tych samych ludzi odpowiedzialnych za tę parodię.

Jakich to jeszcze dowodów potrzeba, aby rozpoznać całkowity blamaż szczepionki jak niedawna autoryzacja przez CDC już czwartej iniekcji przeciw covid w ciągu 323 dni?

To niewybaczalne, że architekci tej klęski nie tylko odmówili jej zakończenia, ale zamiast tego nadal wstrzykują ludności swoje nieudane i niebezpieczne preparaty, cały czas osiągając rekordowe zyski. A teraz idą po twoje dzieci w wieku od pięciu do jedenastu lat, mimo że dzieci z tej grupy wiekowej prawie nie są narażone na ciężki covid.

Oszustwo związane ze szczepionką przeciw covid może być największym przekrętem w historii ludzkości.

Kiedy ludność się obudzi i przegoni tych bezwstydnych spekulantów w siną dal?

Uwaga

Nie ma absolutnie żadnego powodu, by sądzić, że czwarta dawka będzie bardziej skuteczna niż jej trzy nieudane poprzedniczki. W rzeczywistości, sądząc po dotychczasowych osiągnięciach tych szczepionek, niepowodzenie czwartej dawki wydaje się bardzo prawdopodobne.

______________________

Tłumaczenie za:

The 4th Covid Shot: Could Vaccine Failure by Any More Obvious?, Vasko Kohlmayer, November 6, 2021

Strona autora:

The 4th Covid Shot: Could Vaccine Failure by Any More Obvious?, Vasko Kohlmayer, Nov 6

 

Uzupełnienia:

„Eksperyment szczepionkowy” nie powiódł się? Sukces czy porażka?
Czy wzrost zachorowań potwierdzony oficjalnymi komunikatami o konieczności brania trzeciej dawki szczepionki covidowej świadczy o nieskuteczności dwóch poprzednich dawek? Naftali Bennet, premier Izraela najbardziej wyszczepionego kraju ujął to w ten sposób: […]

______________________

Czy chcą nas zabić?
Co do kampanii masowych szczepień, jest to najbardziej maniakalnie ludobójczy projekt, jaki kiedykolwiek wymyślił człowiek. Po prostu nie ma sposobu, aby obliczyć ilość cierpienia i śmierci, z jaką przyjdzie nam […]

______________________

‘W pełni zaszczepieni’ – ewolucja definicji
Oczywiście nie będzie to nazywane „sezonem grypowym”. To wszystko zostanie sklasyfikowane jako „covid”. W połączeniu z tą nową definicją „zaszczepionego”, „czwartą falą” lub „wariantem sigma” (lub jakkolwiek to nazwą), będzie […]

______________________

Booster czyli jak wywołać syntetyczną śmierć komórki
„Ludzie niezaszczepieni nie są niebezpieczni. To zaszczepione osoby są niebezpieczne dla innych. Udowodniono to teraz w Izraelu – mam kontakt z wieloma tamtejszymi lekarzami – mają duże problemy, ciężkie przypadki […]

______________________

100% normy czyli jak się pozbyć grupy kontrolnej
Muszą zmusić również nas do zaszczepienia – nas WSZYSTKICH, aby nie było grupy kontrolnej, a tym samym dowodów na to, co zrobili. Mogliby wtedy zrzucić winę za masowe powikłania zdrowotne […]

______________________

No… to na trzecią nóżkę (kwiecień 2021)
„W związku z tym potrzebujemy trzeciego zastrzyku, aby ponownie zwiększyć ochronę szczepionkową do prawie 100%”(…) „A potem spodziewam się, że prawdopodobnie konieczne będzie przyjmowanie kolejnej dawki przypominającej co roku lub […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!