Nowa Normalność – nadchodzi zima…

Będzie to wymagało czegoś więcej niż standardowy repertuar fałszywych i zmanipulowanych statystyk, złowrogich prognoz, zdjęć „ciężarówek śmierci”, nieprzepełnionych [ale] przepełnionych szpitali i wszystkich innych znanych cech neogoebbelsowskiej propagandy, której byliśmy poddawani przez ponad 18 miesięcy.

(…)nie wspominając o masowej histerii szerzącej się wśród samych Nowych Normalsów… Na przykład rodziców, którzy ustawiają się w kolejce, aby niepotrzebnie „zaszczepić” swoje dzieci, a następnie pędzą na izbę przyjęć z „całkowicie możliwym do opanowania zapaleniem mięśnia sercowego”.

−∗−

W menu na dziś danie z karty CJ Hopkinsa. Kolejny felieton z cyklu o ‘Nowej Normalności’. Tym razem o planach globalnego kapitalizmu na nadchodzącą zimę. Komu kończy się czas i czy czeka nas jakiś rodzaj ‘ostatecznego rozwiązania’?

Zapraszam do lektury.

___________________***___________________

 

(Nowo Normalna) zima nadchodzi

Nadchodzi zima… i już wiesz, co to oznacza.

Zgadza się, już prawie nastał ten czas, by globalne kapitalistyczne klasy rządzące po raz kolejny wprowadziły masy Nowej Normalności w stan bezmyślnej masowej histerii z powodu wyimaginowanego apokaliptycznego wirusa. Tego samego wyimaginowanego apokaliptycznego wirusa, który przez ostatnie dwa lata wpędzał masy Nowej Normalności w stan masowej histerii przez całą zimę.

Tym razem mają trochę roboty przed sobą. Poważnie. Bo o ile więcej masowej histerii mogliby w tym momencie osiągnąć Nowi Normalsi?

Zdecydowana większość zachodniego świata przekształciła się w pseudomedyczną dystopię, w której trzeba pokazać „dokumenty zdrowotne”, aby wejść do kawiarni i wypić filiżankę kawy. Osoby, które odmawiają eksperymentalnego „szczepienia” przeciwko wirusowi, który powoduje łagodne do umiarkowanych objawy (lub często brak objawów) u około 95% zarażonych, a ogólny wskaźnik śmiertelności infekcji wynosi około 0,1% do 0,5%, są systematycznie segregowani, pozbawiani pracy, odmawia się im leczenia, są demonizowani jako „zagrożenie dla społeczeństwa”, cenzurowani, nakładane są na nich grzywny i są prześladowani na inne sposoby.

Jeśli uważasz, że przesadzam, spójrz na pierwszą stronę tej australijskiej gazety…

Tak, Nowo Normalna Wielka Czystka w akcji. „Niezaszczepieni” oraz inni niewierni i heretycy są ścigani przez fanatyczne, upojone nienawiścią tłumy, ciągani przed oblicze Nowo Normalnej Inkwizycji i stanowią przykłady na całym świecie.

Tutaj, w Nowo Normalnych Niemczech, popularny piłkarz Joshua Kimmich jest publicznie rysowany i ćwiartowany za odmowę poddania się „szczepieniu” i wyznania wiary w Nowo Normalny Porządek Świata. W USA „Niezaszczepieni” są oskarżani o zamordowanie Colina Powella, 84-letniego, chorego na raka zbrodniarza wojennego. Australia planuje więzić ludzi i karać ich grzywną w wysokości 90 000 dolarów za „przestępstwo” polegające na nienoszeniu maski o wyglądzie medycznym lub usiłowanie oddawania czci w synagodze lub cokolwiek innego. Na Florydzie (jak nigdzie indziej) fanatyczni pracownicy szkoły przywiązywali wyglądającą na medyczną maskę do twarzy niemówiącej dziewczyny z zespołem Downa za pomocą nylonowego sznurka, dzień po dniu, przez ponad sześć tygodni, dopóki jej ojciec nie odkrył, co robią. Mógłbym tak wyliczać dalej, ale chyba nie muszę. Internet jest pełen przykładów masowo-histerycznych i sadystycznych zachowań.

A już nie wspominając o masowej histerii szerzącej się wśród samych Nowych Normalsów… Na przykład rodziców, którzy ustawiają się w kolejce, aby niepotrzebnie „zaszczepić” swoje dzieci, a następnie pędzą na izbę przyjęć z „całkowicie możliwym do opanowania zapaleniem mięśnia sercowego”.

“Siedzę w szpitalu @RCHMelbourne z moim synem podłączonym do urządzeń monitorujących pracę serca, po drugiej dawce szczepionki Pfizera. Mam wiadomość dla wszystkich rodziców: zaszczepcie swoje dzieci jeśli możecie. Te skutki uboczne są rzadkie i do opanowania. Pomóżcie chronić nas wszystkich.”

 

Mimo to, mimo obecnej masowej histerii, możesz liczyć na to, że GloboCap da z siebie wszystko w kolejnej odsłonie masowej histerii w nadchodzących pięciu miesiącach. Ludzie, nadchodząca zima to czas kryzysu. Muszą ugruntować Nową Normalność na swoim miejscu, aby mogli opanować „apokaliptyczną pandemię”. Jeśli zostaną zmuszeni do przedłużenia jej o kolejny rok… cóż, nawet najbardziej wyprani z mózgu Nowo Normalni by tego nie kupili.

Albo… No, w porządku. Jasne. Zrobią to ci najbardziej wyprani mózgu, ale stanowią oni niewielką mniejszość. Większość Nowych Normalsów nie jest fanatykami autorytaryzmu. To tylko ludzie dbający o siebie. Ludzie, którzy zgodzą się na prawie wszystko, aby tylko uniknąć ostracyzmu i kary. Ale wierzcie lub nie, istnieje jakaś granica poziomu absurdu, który są gotowi zaakceptować, oraz poziomu i czasu trwania nieustannego stresu i dysonansu poznawczego, który są gotowi zaakceptować.

Większość z nich osiągnęła już ten limit. Wypełnili swoją część, wykonali rozkazy, nosili maski, otrzymali „szczepienia” i chętnie wręczają swoje „dokumenty posłuszeństwa” każdemu, kto zażąda ich okazania. Teraz chcą wrócić do „normalności”. Ale nie mogą przez… cóż, przez nas.

Widzisz, GloboCap nie może pozwolić im na powrót do „normalności” (tj. nowej totalitarnej wersji „normalności”), dopóki wszyscy (tj. wszyscy, którzy mają znaczenie) nie poddadzą się „zaszczepieniu” i nie będą chodzić ze skanowalnym certyfikatem ideologicznego konformizmu w swoich smartfonach. Prawdopodobnie zrezygnowaliby nawet z wymogu „szczepień”, gdybyśmy po prostu zgięli kolano i złożyli przysięgę wierności WEF, BlackRock, Vanguard lub komukolwiek, i nosili ze sobą kod QR potwierdzający, że wierzymy w „naukę”, „Covidian Credo” lub jakikolwiek inny dogmat ekumenicznego korporacjonizmu.

Poważnie, celem tego całego ćwiczenia (lub przynajmniej tej fazy całych tych ćwiczeń) jest radykalne, nieodwołalne przekształcenie społeczeństwa w monolityczny kampus korporacyjny, w którym każdy musi skanować swoje identyfikatory na każdym kroku niekończącego się labiryntu nieustannie monitorowanych, przyjaznych środowisku, płynnych pod względem płci, ideologicznie jednolitych, dla niepalących, całkowicie pozbawionych mięsa „bezpiecznych przestrzeni” będących własnością i obsługiwanych przez GloboCap lub jednego z jej agentów, spółek zależnych i pełnomocników.

Globalne kapitalistyczne klasy rządzące są zdeterminowane, by przekształcić planetę w faszystowską Utopię “Obudzonych” [“Woke“] i wymusić niezachwiane podporządkowanie jej bezwartościowym wartościom [valueless values], bez względu na koszty, a my, „Niezaszczepieni”, stoimy im na drodze.

Nie mogą nas po prostu wyłapać i rozstrzelać – to jest globalny kapitalizm [GloboCap], a nie nazizm czy stalinizm. Muszą nas złamać, złamać naszego ducha, przymusić, ogłupić, nękać i prześladować dopóki dobrowolnie nie zrezygnujemy z naszej autonomii. I muszą to zrobić w ciągu najbliższych pięciu miesięcy.

Dlatego przygotowania ku temu są obecnie w toku.

W Wielkiej Brytanii, pomimo spadku liczby „przypadków” i faktu (do czego „władze” musiały się w końcu przyznać), że „Zaszczepieni” mogą rozprzestrzeniać wirusa tak samo jak „Niezaszczepieni”, rząd przygotowuje się do wprowadzenia „Planu B” i wprowadzenia systemu segregacji społecznej, który większość Europy już przyjęła. W Niemczech „Epidemia nadzwyczajna o znaczeniu krajowym” (tj. prawny pretekst do egzekwowania „ograniczeń koronowych”) ma wygasnąć w połowie listopada (chyba że poważnie wzrośnie liczba „przypadków”, co wydaje się mało prawdopodobne w tym momencie), więc władze pracują nad rewizją „Infektionsschutzgesetz” („Ustawa o ochronie przed infekcjami”), aby uzasadnić utrzymywanie ograniczeń na czas nieokreślony, pomimo braku „epidemii” lub „stanu wyjątkowego”.

I tak dalej. Myślę, że wiesz już o co chodzi. Ta zima prawdopodobnie będzie trochę szalona lub… OK, bardziej niż trochę szalona. Jeśli chodzi o wywołaną masową histerię, prawdopodobnie sprawi ona, że Russiagate, wojna z populizmem, globalna wojna z terrorem, Czerwona Panika i każda inna kampania masowej histerii, która przyjdzie ci do głowy, będzie wyglądać jak amatorska produkcja wagnerowskiej Götterdammerung.

Innymi słowy, pocałuj rzeczywistość (lub to, co w tym momencie jeszcze pozostało z rzeczywistości) na pożegnanie. Zegar tyka i GloboCap o tym wie. Jeśli spodziewają się dokonać tego Wielkiego Resetu, będą musieli terroryzować masy Nowej Normalności do stanu przedłużającej się paniki, skutkującej po…brudzeniem bielizny i niekontrolowanej, bezmyślnej nienawiści do „Niezaszczepionych” i każdego, kto kwestionuje ich rządy. Powtórka z zim z 2020 i 2021 r. tego nie zmniejszy. Będzie to wymagało czegoś więcej niż standardowy repertuar fałszywych i zmanipulowanych statystyk, złowrogich prognoz, zdjęć „ciężarówek śmierci”, nieprzepełnionych [ale] przepełnionych szpitali i wszystkich innych znanych cech neogoebbelsowskiej propagandy, której byliśmy poddawani przez ponad 18 miesięcy.

Stoją w obliczu rosnącej rewolty klasy robotniczej. Miliony ludzi w krajach na całym świecie protestują na ulicach, organizują strajki, protesty, ucieczki „na chorobowe” i montują inne formy sprzeciwu. Pomimo orwellowskich prób korporacyjnych mediów, by zaciemnić jakiekolwiek relacje na ten temat lub demonizować nas wszystkich jako „skrajnie prawicowych ekstremistów”, Nowi Normalsi są bardzo świadomi tego co się dzieje. A oficjalna narracja w końcu się rozpada. Fakty są niezaprzeczalne dla każdego, kto ma odrobinę uczciwości. Do tego stopnia, że ​​nawet główne tuby propagandowe GloboCap, takie jak The Guardian, są zmuszone, choć niechętnie, przyznać się do prawdy.

Nie, GloboCap nie ma w tym momencie innego wyboru, jak tylko wdrożyć każdą możliwą broń ze swojego arsenałuz wyjątkiem pełnego despotyzmu, którego nie może wdrożyć bez zniszczenia samego siebie – i mieć nadzieję, że w końcu się załamiemy, zegniemy kolano i będziemy błagać o miłosierdzie.

Nie wiem dokładnie, co im chodzi po głowie, ale zdecydowanie nie podoba mi się to. Mam już tego serdecznie dość. Z tego co wiem, wielu z was też. Jeśli coś w ogóle może pomóc, może spójrzcie na to w ten sposób. Nie musimy walczyć z nimi. Wszystko, co musimy zrobić, to nie poddać się, wytrzymać nadchodzące oblężenie i dotrwać do kwietnia.

Lub, jeśli strajki, „chorobowe” i „zła pogoda” będą się utrzymywać, może to nawet nie potrwać tak długo.

__________________

(New Normal) Winter is Coming, CJ Hopkins, October 31, 2021

 

Uzupełnienia:

Nowa Normalność – jak ujawnić potwora
To jest słabość systemu… totalitaryzm Nowej Normalności nie zadziała, jeśli masy zaczną postrzegać go jako faktyczny totalitaryzm, jako program polityczny/ideologiczny, a nie jako „odpowiedź na śmiertelną pandemię”. Musimy więc unaocznić […]

__________________

Ulegnij albo umieraj!
Te inteligentne dusze, które nadal odmawiają „szczepienia” – przygotujcie się na wykluczanie, denuncjacje, monitorowanie, groźby, wyrzucanie ze społeczeństwa, odmowę usług, nękanie i być może jeszcze coś gorszego, ale nie wycofujcie […]

__________________

Armia Nowej Normalności czyli dlaczego to robią
(…) w despotycznym społeczeństwie ludzie, którzy są najbardziej pozbawieni honoru, są najbardziej nagradzani. Nie potrzebują zasług, osiągnięć, umiejętności, ani nawet mózgu. Wszystko, co muszą zrobić, to sprzedać swoje dusze i […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!