Morawiecki złożył hołd rewolucji światowej

Hołd nie był pompatyczny, raczej skromny, wpleciony w przemówienie, skrojony na miarę i wiarę w cuda tubylczej ludności…

W bajkę o suwerennych państwach wierzą już tylko tzw. użyteczni idioci. Politycy głównego ścieku wciąż powielają to jako mit wśród swoich wyznawców. Po podpisaniu Traktatu Lizbońskiego i implementacji manifestu komunistycznego z Ventotene do podstawy programowej Unii, suwerenne państwa są mitem. Ostatnie marne resztki suwerenności prawnej mają zostać oddane za unijne pieniądze. PO i reszta lewicy chce zrobić to natychmiast, opozycyjna targowica z PiS próbuje rozłożyć śmierć państwa polskiego na raty.

Tymczasem premier Morawiecki dalej tumani Polaków, mówiąc o dogadaniu się w oparciu o zasadę nikczemności (marksistowskiej praworządności) oraz składa liczne deklaracje lojalności, oddając przy okazji hołd światowej rewolucji. Ostatni raz zrobił to podczas wydarzenia Impact’21.

Hołd nie był pompatyczny, raczej skromny, wpleciony w przemówienie, skrojony na miarę i wiarę w cuda tubylczej ludności.

Animator „Nowego Bezwładu” wspominając o ideach i „znakomitych gościach, talentach z zagranicy, którzy u nas czasowo lub na stałe znajdują swój dom”, mówiąc o zabezpieczeniu „wartości klimatycznych”, o „sprawiedliwości społecznej”, zadał jakże ważne pytanie:

Czy u progu tej kolejnej wielkiej rewolucji nie tylko przemysłowej, ona jest czymś daleko więcej niż tylko rewolucją przemysłową,  czy jesteśmy w stanie dołożyć naszą wspaniała polską cegłę do: rozwoju…nowoczesności…budowy nowego świata…

…we właściwym, sprawiedliwym modelu społecznym.

– No i jak towarzysze? Pomożecie?

– Pomagamy – słychać w odpowiedzi.

_________________________________________________________________________________________________________

Za współczesnym szyldem nowej mowy, nowego świata, używanej przez zwolenników “nowego” totalitaryzmu (nowej normalności) kryją się osobnicy jawnie opowiadający się za: likwidacją gotówki, stworzeniem pieniądza z ograniczonym terminem ważności, wprowadzenia na stałe przepustek dla współczesnych niewolników z aktualnym statusem określającym dostęp do dóbr i usług redystrybuowanych na poziomie państwowym lub przez podmioty z odpowiednią koncesją, w nowym modelu społecznym. Polecam listę zaproszonych gości (w komentarzu pod wpisem).

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne