Jedni kończą, inni ostrzegają. My śpimy?

(…) osoby zaszczepione mogą rozprzestrzeniać wirusa równie łatwo, jak osoby niezaszczepione, a zatem polityka wykluczania zaszczepionych pacjentów z Covid z kwarantanny jest bezsensowna. Prezenter wiadomości mówił, że takie kwestie nie są omawiane z powodu obaw, że ludzie nie będą zawracać sobie głowy braniem szczepionki.

−∗−

W menu na dziś danie syntetyzujące. Zestawienie sytuacji ‘pandemicznej’ w różnych krajach. O ile jedne otrąbiają ‘koniec covida’, inne wręcz przeciwnie, wciąż borykają się z fatalnymi skutkami własnej polityki, w tym również programu szczepień. Czym to może być spowodowane i dlaczego nie zajmuje to uwagi mediów głównego nurtu?

Zapraszam do lektury.

_________________________***_________________________

Skandynawskie rządy ogłaszają, że „Covid się skończył”

Izrael ogłasza, że ​​szczepionka nie chroni

W zeszłą sobotę otrzymałem potwierdzenie mojego raportu, że Norwegia zniosła wszystkie ograniczenia Covid. Nie mam pewności, czy oznacza to natychmiastowe zakończenie, czy dopiero początek wygaszania pandemii. Norweski odpowiednik CDC zdegradował covid-19 do poziomu silnej grypy. Nie będzie paszportów Covid. W Szwecji ograniczenia Covid mają zakończyć się w środę 29 września. Duński rząd, z kolei, dwa tygodnie temu zdecydował o zniesieniu ograniczeń Covid. A prezydent Chorwacji również zadeklarował: „Nie będziemy już szczepić”. Czy słyszeliście o tym w CNN, NPR, MSNBC lub czytaliście w The New York Times?

Jak wytłumaczyć, że Skandynawia i Chorwacja podążają w kierunku przeciwnym do UE?

Wiadomo, że władze UE są autorytarne, a nie demokratyczne. Władza spoczywa w rękach niewybieralnej Komisji. Ponieważ ograniczenia z tytułu Covid są dobrodziejstwem dla autorytaryzmu, być może rządy skandynawskie zdecydowały się przeciwstawić temu kierunkowi.

Stanowisko skandynawskie jest też zupełnie inne niż amerykańskie, gdzie CNN-NPR-MSNBC-NY Times’y kłamią maszynowo, a naganiacze Big Pharmy, tacy jak Fauci, Walensky i Idiota z Białego Domu, nadal naciskają na obowiązek noszenia masek, szczepienia dzieci, szczepienia uzupełniające, zwolnienia z pracy i lockdowny, jeśli pojawia się publiczny sprzeciw wobec dalszej inokulacji.

Maszyna kłamstw wciąż rozsiewa propagandę, że niepożądane reakcje na szczepionkę są nowymi przypadkami Covid wśród niezaszczepionych, że szczepionka chroni, mimo że wymaga niekończących się dawek ‘przypominających’ i że jeśli nie chroni, to nadal zmniejsza śmiertelność z powodu Covid, że 1 000 000 amerykańskich dzieci ma Covid, i każde inne kłamstwo, które mogą wymyślić, aby sprowokować jeszcze większą liczbę ludzi do zaszczepienia. Czy jedynym motywem jest zysk? Prawdopodobnie nie. Elity amerykańskie stanowią największą publiczność indoktrynacji „Wielkim Resetem” Światowego Forum Ekonomicznego.

Jeśli Skandynawia może dojść do siebie po praniu mózgu za pomocą Covid, dlaczego nie mogą tego zrobić Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i UE?

A co jest nie tak z Izraelem? Żydzi uważani są za inteligentnych. Jednak Izrael kontynuuje autodestrukcyjną politykę i to w obliczu przekazów izraelskich mediów głównego nurtu, które pokazują, że polityka szczepień jest całkowitą porażką. Jeśli angielskie tłumaczenie doniesień jest poprawne, na 279 nowych przypadków Covid w Izraelu z poprzedniego dnia, 259 było „w pełni zaszczepionych”. Tylko 29 było „niezaszczepionych”. Innymi słowy, 90% nowych przypadków Covid w Izraelu to ludzie w pełni zaszczepieni.

W izraelskim programie informacyjnym doniesiono, że amerykańskie CDC przyznało, że ludzie zakażeni „wariantem Delta” mają takie samo miano wirusa, niezależnie od tego, czy są w pełni zaszczepieni, czy nie. Innymi słowy, osoby zaszczepione mogą rozprzestrzeniać wirusa równie łatwo, jak osoby niezaszczepione, a zatem polityka wykluczania zaszczepionych pacjentów z Covid z kwarantanny jest bezsensowna. Prezenter wiadomości mówił, że takie kwestie nie są omawiane z powodu obaw, że ludzie nie będą zawracać sobie głowy braniem szczepionki. Jedynym powodem do przyjęcia szczepionki, który prezenter mógł wskazać, jest niezweryfikowane i prawie na pewno fałszywe twierdzenie, że chociaż nie masz ochrony przed zarażeniem Covid, masz mniejszą szansę na zgon z powodu wirusa, jeśli jesteś zaszczepiony. Ten wniosek pomija znane powikłania i zgony spowodowane samą szczepionką, ale prawdopodobnie istnieje jakaś granica tego, co może przekazać agencja informacyjna.

I to jest właśnie to. Jedynym uzasadnieniem zaszczepienia jest niezweryfikowane twierdzenie, że chociaż szczepionka nie zmniejszy szansy na zachorowanie na Covid, to zmniejszy ryzyko zgonu z powodu Covid, o ile zignorujesz ryzyko poważnego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci z powodu samej szczepionki.

Oczywiście Izrael powinien zwrócić uwagę na Indie, Japonię i Afrykę, gdzie ivermektyna jest szeroko stosowana i skończyć z Covidem. Ta polityka jest znacznie bezpieczniejsza, wydajniejsza i znacznie mniej kosztowna niż szczepionki mRNA. Dlaczego izraelski rząd ignoruje oczywiste rozwiązanie i zamiast tego prowadzi politykę Holokaustu wobec izraelskich Żydów?

Dlaczego rządy USA, Wielkiej Brytanii, UE, Kanady, Australii i Nowej Zelandii prowadzą politykę Holokaustu wobec własnych obywateli?

___________________________

Scandinavian Governments Announce “Covid Is Over,” Israel Announces the Vaccine Doesn’t Protect, Paul Craig Roberts, September 27, 2021

 

Uzupełnienia:

Koniec uwertury czyli dokąd wiedzie ostatnia prosta
Nowe badanie z Izraela, jednego z najbardziej ‘wyszczepionych’ krajów na świecie, pokazuje, że osoby „w pełni zaszczepione” są znacznie bardziej podatne na zarażenie się COVID-19 i wystąpienie objawów wymagających hospitalizacji […]

___________________________

‘W pełni zaszczepieni’ – ewolucja definicji
Oczywiście nie będzie to nazywane „sezonem grypowym”. To wszystko zostanie sklasyfikowane jako „covid”. W połączeniu z tą nową definicją „zaszczepionego”, „czwartą falą” lub „wariantem sigma” (lub jakkolwiek to nazwą), będzie […]

___________________________

Trzecia dawka czyli dokąd zmierzamy
„To właśnie widzimy teraz. Niekończący się wyścig wirusów ze szczepionkami, który zawsze będzie działał na korzyść wirusa”. −∗− (…)szczepienia są „najbardziej śmiertelnym, toksycznym, biologicznym środkiem, jaki kiedykolwiek wstrzyknięto do ludzkiego […]

___________________________

100% normy czyli jak się pozbyć grupy kontrolnej
Muszą zmusić również nas do zaszczepienia – nas WSZYSTKICH, aby nie było grupy kontrolnej, a tym samym dowodów na to, co zrobili. Mogliby wtedy zrzucić winę za masowe powikłania zdrowotne […]

___________________________

Nowa Normalność – faza druga
Innymi słowy, zgodnie z przewidywaniami nas „teoretyków spiskowych”, „tymczasowe nadzwyczajne środki zdrowia publicznego” wdrożone przez GloboCap w marcu 2020 r. nadal obowiązują, a nawet jest ich więcej. To powiedziawszy, jak […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!