Szubienicznik Niedzielski zamiast mowy obronnej wygłosił manifest bezczelności

Lider Korony Polskiej, Grzegorz Braun przypomniał opinii publicznej o ofiarach śmiertelnych zbrodniczej decyzji, która pozbawiła miliony Polaków normalnego dostępu do świadczeń medycznych. W wyniku tego ponad 100 tys. osób pożegnało się życiem nie doczekawszy się pomocy.

Osoba odpowiedzialna za tę decyzję, Niedzielski w myśl kodeksu karnego został oceniony jako ten, który stworzył okoliczności w których masowo zginęli ludzie ergo zaliczony został do zbrodniarzy. Tak argumentował Grzegorz Braun.

Za tę dziedzinę aktywności naszego państwa odpowiada człowiek zajmujący miejsce w tej ławie, niestety, nie ławie oskarżonych, ławie rządowej… mam nadzieję, że Rzeczypospolita kiedy wróci z cała swoją mocą, z całym swoim majestatem, ten akt oskarżenia będzie zawierał informacje o stu kilkudziesięciu, a zegar tyka, tysiącach zgonów nadmiarowych…

Będziesz pan wisiał…

Słowa Brauna wyrwały z letargu należącą do sojuszu ponad pozornymi podziałami, Kidawę-Błońską, która wyłączyła posłowi mikrofon i histerycznym tonem ogłosiła “skandal” dając w ten sposób wyraz swojej lojalności.

Po zarządzonej przez Marszałek KO pięciominutowej przerwie w myśleniu, po powrocie na salę sejmową, Kidawa wykluczyła posła Konfederacji z obrad wypominając mu dodatkowo brak maseczki. W chwilę potem do mównicy podszedł szubienicznik Niedzielski i zaczął mówić od rzeczy, domagając się kary dla Brauna.

Ostatnio tylko potakujemy głową, że dzieją się rzeczy skandaliczne, a nie ma wymiernych kroków choćby wobec tego, co zrobił pan Braun. To jest skandal, po prostu skandal!

Po słowach osobnika, który przeniknął w sposób zbrodniczy do naszej rzeczywistości niemalże żywcem przeniesiony z powieści Georga Orwella „1984”, na Twitterze rozgorzał spór o słowo „skandal”. Dla uwięzionych w covidowym matriksie logiczny wywód o sprawiedliwej karze stał się największym skandalem mijającego dnia, w przeciwieństwie do ogłoszonych oficjalnie 668 śmiertelnych ofiar wstrzyknięcia covidowej „szczepionki”, nie wspominając o tysiącach ofiar lockdownu.

SKANDAL: Będziesz pan wisiał!

BRAK SKANDALU:  Ponad 100 tys. nadmiarowych zgonów. Niekonstytucyjne zamykanie biznesów. Segregacja sanitarna. Wykorzystywanie policji do zastraszania przedsiębiorców. Brak Funduszu Kompensacyjnego. /Wolność Słowa/TT/

Poseł Siarkowska przypomniała „brak skandalu”, gdy specjalista od zeszmacenia Horban zwierzył się z chęci użycia noża w stosunku do niej i innego posła.

Jakie sumienie taki skandal.

Z ostatniej chwili…

Sitwa polityczna zemściła się: poseł Grzegorz Braun został ukarany najwyższą karą: 6 miesięcy (odebrania) 100 procent diety poselskiej oraz 6 miesięcy obniżenia uposażenia o 50 procent. 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Wpisy poważne i satyryczne